Reklama

Proč je každá ženská děvka?

Řehoř (Út, 15. 3. 2016 - 06:03)

Tupce onezence...jake tedy...A k čemu je vůbec téhle planetě člověk celkově?

Blbce (Po, 14. 3. 2016 - 22:03)

Ženy jsou od přírody...Tupce onezence...jake tedy chlapi maji vlastnosti pro rodinu? Nic neporodi, nic nevychovaji, bez partnerky jim chcipne jim i pes... Ted kdyz existuje moznost klonovani uz ani nejsou potreba k rozmnozovani. A na sex taky ne, chytre vibratory, ktere jsou ve vyvinu je za chvili plne nahradi..

Pavel (Po, 14. 3. 2016 - 18:03)

Ženy jsou od přírody silně přelétavé. Genetika je nutí hledat si stále nového a lepšího samce. Tato vlastnost není vhodná pro rodinu a vybudování společnosti. Díky těmto nebezpečným vlastnostem muži ženy historicky odsunuli na vedlejší kolej a v podstatě je zbavili práv - u nás před 100 lety naprosto běžná realita, islám a v podstatě v celém světě to takto fungovalo nebo funguje. No a nám se společnost díky neexistenci klasické rodiny rozpadá. Zodpovědnost nahradila zábava.

Honza (Po, 14. 3. 2016 - 18:03)

Ženy nechtějí chlapy jako...Máš recht.

Leoš (Po, 14. 3. 2016 - 15:03)

Ženy nechtějí chlapy jako...Pardon za tu zkopírovanou větu.

Leoš (Po, 14. 3. 2016 - 15:03)

Na tom něco je, to je fakt....Ženy nechtějí chlapy jako takové, ale spíš kvůli tomu, co je obklopuje (peníze, majetek, moc). Kdyby měly to samé ženy, tak si myslím, že by bylo leseb mnohem víc, než je. Po stránce evoluční je to logické, po stránce lidské je to trochu smutné. Kdyby měly to samé ženy, tak si myslím, že by bylo leseb mnohem víc, než je. Na chlapy jako takové jsou tedy vlastně jen gayové.

The Edge (Po, 14. 3. 2016 - 15:03)

Nejsmutnější zvířátko...Na tom něco je, to je fakt. Proto mi vy, děvky dokonalé, vysvětlete, proč tedy vůbec s chlapama lezete do vztahů, když mají chcíplé ptáky, pytle bez peněz a další výše jmenované vlastnosti a místo toho si nevylizujete vzájemně vaše vypelichané kačeny a nedojíte své buď povislé, nebo naopak silikonem napumpované kozy.
No jo vlastně, já zapomněl, že vibrátor za vás ani neposeká trávník, nerozvede elektriku po baráku, nebo nevymění olej v autě, atd.

Hlavně si nezap (Po, 14. 3. 2016 - 12:03)

To máš z toho, že pořád nabízíš služby za příplatek bez. No jo, ale normálně by za tebou už nikdo nechodil, to je fakt...
Opravdu by mě zajímalo, jestli ti těch pár desetikorun navíc stojí za to, takhle hazardovat se svým zdravím.
Chudáci ti tvoji puboši, chtějí si lacino vrznout a hned si ještě na památku od tebe něco odnesou.
Řekl bych, že v tomhle případě je fakt lepší si připlatit za kvalitnější personál, než takové ohrané piáno jako jsi ty, člověk by měl aspoň klid a jistotu.

Roman (Po, 14. 3. 2016 - 11:03)

Četl jsem tady tyto příspěvky a nutilo mne to zapřemýšlet. V naší nevelké vesničce jednoznačně vedou ženy. Na 70 baráku je to 17:3 pro ženy. V polovině případů to skončilo rozvodem. U všech žen nedošlo nikdy k nevěře ze strany muže bylo to jednostranné. u těch 3 mužu to zase bylo jen ze strany chlapu a ženy byli věrné. zde to skončilo rozvodem pouze v jednom případě. Nejsem proti ženám zaměřený, ba naopak. Pouze mi přijde nefér svádět vše na muže. A nadávat jim do kurev se mi také nelíbí. Neznám chlapa co má doma ženu veselrjší povahy a chodí za domácí pipkou. Je to naopak. Nám mužům se prostě takové ženy líbí.

o|o - (!) (Ne, 13. 3. 2016 - 12:03)

Souhlasím, že více mužů zahejbá ale jenom proto, že ženy se více kurvějí! Jinak jestli umíte počítat tak to musí být 1:1 .

je mě to líto (Ne, 13. 3. 2016 - 11:03)

Tak jestli teda nevěru... Honzo sex není o tom že ta dala tomu a ten ojel onu, jak to popisuješ ve tvém grafu. Musiš brát v úvahu že některý chlap dokáže poznat daleko víc žen. Pokud poznáš nějakou sexuelní přebornici, tak řekne že poznala třeba dvacet, třicet chlapů, neříkám že jsou daleko šikovnější a frekventované ženy. Také ti v tom tvém počtu zachází spousta všelijakých svobodných mládenců co si v životě vrzli snad jen vraty u stodoly. zrovna tak jsou různé chladné bezpohlavní ženy.

:-( (Ne, 13. 3. 2016 - 10:03)

Ženy nezahýbají?První zahne muž a pak až žena. Jakmile muž podvede, je pak konec vztahu. A jde se dál.......

Jan (Ne, 13. 3. 2016 - 10:03)

Ty se přiznej, kolikrát ty....Ženy nezahýbají?

:-( (Ne, 13. 3. 2016 - 10:03)

Přiznej se, kolikrát ses...Ty se přiznej, kolikrát ty. Chlapi zahýbají ženám a pak se jen diví, že?

Honza (Ne, 13. 3. 2016 - 10:03)

Je vidět že tento...Tak jestli teda nevěru dělaj víc kluci než holky, tak z toho musí zákonitě vyplývat, že kluci tu nevěru dělaj převážně s holkama, kerý nejsou zadaný nebo vdaný. Pokud by dělali nevěru a sami byli zadaný nebo ženatý, a dělali by nevěru s holkama, kerý sou zadaný nebo vdaný, tak už je skóre 1:1.

Jenže to se mi právě nezdá, že by kluci dělali nevěru převážně s holkama, kerý nejsou zadaný nebo vdaný.

Nic proti tvejm zkušenostem, ale skutečnost bude jiná.

Co (Ne, 13. 3. 2016 - 09:03)

tě na tom zajímá? Pokud máš věrnou ženu,tak bud za ní rád a co je ti do nevěrných žen.Někteří chlapi jsou velcí sukničkáři,je mi to úplně jedno a nenadávám jim.

Mě nic nežere, (Ne, 13. 3. 2016 - 09:03)

tě to tolik žere? Co je ti...Prostě mě to jen tak zajímá. Tak proč jste vy ženské takové kurvy prodejné? Za prachy roztáhnete nohy každá, záleží jen na výši částky.

okresní pomrdný (Ne, 13. 3. 2016 - 09:03)

Ty zasraný pozemsý děvky a... Je vidět že tento příspěvek napsal velmi vzdělaný, inteligentní člověk. On a ten první příspěvek od Zklamaného je jaksi proto padlý na hlavičku. Ze zkušenosti vím že nevěru páchají víc muži než ženy, my promiskuitní dobře víme jak to je a že nejvíc nadávají ženám do kurev a pod. jen ti co si pořádně nezašukají, ani doma ani s milenkami.

Proč (Ne, 13. 3. 2016 - 09:03)

Přiznej se, kolikrát ses...tě to tolik žere? Co je ti po ostatních? Tak si těch mrch nevšímej.Nějaký mindrák?

:-( (Ne, 13. 3. 2016 - 09:03)

Ty zasraný pozemsý děvky a...Tady si někdo přihnul a přehnalto, že.?

Reklama

Přidat komentář