Reklama

Proč je každá ženská děvka?

názor (Po, 29. 10. 2012 - 20:10)

když mlčí, je to...To tady nikdo nepíše. V baru je to jiná práce, než třeba v nemocnici. Tam se člověk dozví dost věcí. Stačila mi brigáda v létě na zahrádce. Chlapi nadávali na politiku a probírali ME a olympiádu, ženské probraly nejdřív děti a potom mužský. A o svých se vždy nebavily :DD.

:-) (Po, 29. 10. 2012 - 20:10)

Kdysi dávno nesměly ženy se učit ani psát, později mohly sovta vychodit pár tříd a tak šel čas...Dlouho bylo nemyslitelné, aby studovaly vysoké školy. ted konečně to je běžné/ale ne v každé části světa/. Protože ženy jsou velice chytré/jinak by tak rychle nedohnaly a nepředběhly v lecčem muže/, koukaly se jak co nejvíce se mužům přiblížit. Prostě dohnat vše a nebýt jen tupé a zneužívané služky, věčně podváděné svým pánem. No tak co se divíte? naučily jsme se to dokonale. Muži se kurvili celé věky a my se snažíme o totéž:-)Jak jste si nás naučili......Kdyby muž nebyl nevěrník a lovec, nespal s kýmkoli,tak ženu by tohle původně ani nenapadlo. Jsem ráda, že jsme vás dohnaly a i předběhly.

anonymka (Po, 29. 10. 2012 - 20:10)

nevím, jestli píšu česky....no jaksi se nic nedozví,samozdřejmě když to tají.Ale Petr psal o těch,co je zná a slyší,že se o tom baví.Ale to je přece jedno,nějak jsme se nepochopili,to nevadí,,,,,Petře,jsi tu? Na něco jsem se tě ptala!!

ano, (Po, 29. 10. 2012 - 20:10)

Když mlčí tak je to přeci...když mlčí, je to správné. Jen jsem chtěla upozornit, že všechny ženy nejsou stejné, ani stejně upovídané.

:)) (Po, 29. 10. 2012 - 20:10)

nevím, jestli píšu česky....kdo by to byl býval řekl...ale o mlčící menšině ten pingl nepsal. Umíš česky?

názor (Po, 29. 10. 2012 - 20:10)

jsou to tvoje zkušenosti....Když mlčí tak je to přeci v pořádku. A tu která nemlčí ať klidně drbou. Petr píše o těch, které si pustí pusu na špacír.
Té mojí se také nechce do společnosti, když ví, že tam bude zase nějaká ukecaná.

anonymko, (Po, 29. 10. 2012 - 20:10)

Tak on to asi ví,psal,že je...nevím, jestli píšu česky. Píšu, že jsou ženy, které se s tím nesvěřují- mlčí. Pak může poslouchat jak chce, ale jaksi se nic nedozví.

anonymka (Po, 29. 10. 2012 - 20:10)

jsou to tvoje zkušenosti....Tak on to asi ví,psal,že je poslouchá a i je zná.Nevím,ženská,která nechce přijít o manžela a nechce mu ublížit,tak by se s tím nikdy nikomu nesvěřili a to ani té nejlepší kamarádce.To je věc,kterou si opravdu nenechá nikdo pro sebe,ta kámoška to doma řekne svému muži a hned to pojede dál.No asi těm ženám na manželství nezáleží.

Petře, (Po, 29. 10. 2012 - 20:10)

Hele :D, chodíš s...jsou to tvoje zkušenosti. Možná by ses divil, ale třeba některé z těch, co "postiženou" zdrbnou, jsou na tom stejně. Jen mlčí. Každá žena se s takovou věcí nesvěřuje. Každá také nechodí s kamarádkami na vínko :-). Jenže právě proto to nemůžeš vědět ani ty.

anonymka (Po, 29. 10. 2012 - 20:10)

Tak to by ses divila. Dnes...Jak to není anonymní??????Petře,já se tady nepřihlašuji,na seznamu napíšu doktorka diskuze a už tu jsem?,jak to myslíš,že to není anonymní?,na to mi ještě prosím odepiš ju?,hele,jinak,pokud jsou ženské vdané a všude to vykládají,tak jsou u mě lehké.Pouze můj názor.

Petr (Po, 29. 10. 2012 - 19:10)

Máro,Máro,já jsem tu...Tak to by ses divila. Dnes mám volno, ale za víkend jsem si vyposlechl věci. A svobodné to většinou nebyly. Dost z nich znám.
Ty ses tady svěřila s nevěrou? Co tě k tomu vedlo? Tady to anonymní není, nebuď bláhová. Raději pusu na zámek. Ahoj.

anonymka (Po, 29. 10. 2012 - 19:10)

...a některé se s tím, že...Máro,Máro,já jsem tu anonymní,jinak by to ze mě nikdo nedostal.Pro Petra:ženská,která to opravdu všem vyslepičí,je u mě opravdu lehká děva,protože se za to nestydí.Pokud je někdo vdaný,tak tímto se rozhodně nechlubí.

Mára (Po, 29. 10. 2012 - 19:10)

Hele,ženská si tím......a některé se s tím, že nasadily parohy milému, hodnému muži, svěřují i na netu, představ si :-)).

Petr (Po, 29. 10. 2012 - 19:10)

Hele,ženská si tím...Hele :D, chodíš s kamarádkami na vínko? Věř, že mluvím z vlastní zkušenosti. V baru pracuju a vím, co ženské probírají. Ty postižené se úplně tetelí, aby už mohly vyklopit, s kým zase šukaly. A ještě si myslí, jaké jsou borkyně a ty ostatní jim to závidí. Jenže ty ostatní jí zdrbnou, jakmile se vzdálí na toaletu.

anonymka (Po, 29. 10. 2012 - 19:10)

myslím, že jsi nepochopil,...Hele,ženská si tím nezvyšuje své ego,jak tu píšeš,to možná vy chlapi,u žen je to úplně jiné.A osobně neznám žádnou,která by se s tím svěřovala,ono to můžeš říct pouze jedné a taková věc se prostě neutají.A krom toho,to ani není věc,se kterou by se někdo chlubil.

Znalče, (Po, 29. 10. 2012 - 19:10)

Milá Theodoro, je mě líto,...myslím, že jsi nepochopil, co Teodora píše. Respektive píšete každý o něčem jiném, i když si neodporujete.
Já to chápu tak, že existuje velké - bohužel - množství žen, které se chovají jako děvky, protože si tím zvyšují své ego. Proč si myslíš, že ženská, která si najde milence s tím letí na víno za kámoškama, aby jim dopodrobna vypravovala, jakýho má samce? Aniž by si uvědomovala, jak je trapná a že jí opět a zase litují? Takových je.
Dáma mlčí a tím je záhadnější a žádoucí. Když jen tušíš, víc po ní toužíš, než po slepici, která to všude roztrubuje. Tak to mám já. Do ženy, o které bych věděl, že už je jetá, bych nešel.

D (Po, 29. 10. 2012 - 18:10)

Oficiálne štatistiky...Pravdu mas v tom, ze ne kazda zena ma moznost ziskat kvalitniho stabilniho partnera, ktery by ji vyhovoval. At jiz ale takoveho partnera ziska, ci nikoli, muze se chovat promiskuitne za celou radou ruznych ucelu. Sex je prijemny, a jeho prostrednictvim lze ziskat spoustu rozmanitych vyhod - penize, movite i nemovite statky, ruzne usluhy, vliv. Moznost kompenzovat si mindraky z neschopnosti splasit nejakeho idealniho korena neni nic jineho nez pouze jednou z mnoha pohnutek pro zenskou promiskuitu, a silne pochybuji, ze pohnutkou jakkoli privilegovanou, nebo dokonce dominantni.

anonymka (Po, 29. 10. 2012 - 17:10)

Oficiálne štatistiky...Kdyby tohle to napsal chlap,tak to ještě beru,ale ženská?

Znalec (Po, 29. 10. 2012 - 14:10)

Dej si jiný nick, ty...No možná po zkušenosti s grázlem, dostávají rozum a hledají uspokojení, finanční zabezpečení atd.Nebo naopak mají - li,muže který je zajistil, vše ,hodného milujícího hledají pravý opak.Takže ještě jednou ženy i muži jsou v tomhle ohledu stejní.
Mimochodem co je tobě do mého nicku.Ty máš na nicky patent? Nemáš. Tak si dej odraz.

:)) (Po, 29. 10. 2012 - 14:10)

Proč je každá žena...Dej si jiný nick, ty znalče:))
Zamysli se, s kým většinou ženy zahnou, a zjistíš, že grázlové to nejsou. Možná mladé slípky.

Reklama

Přidat komentář