Reklama

Proč je každá ženská děvka?

ale (St, 31. 3. 2010 - 20:03)

Tak to má teda smůlu,...lidi se přece mění ve vztahu, postupem let, z fajn chlapa se může stát alkoholik, nějaké komlexy, ztráta zaměstnání, znám takové případy. Z bezvadného chlapa se stal pijan, zažila jsem to ve svém okolí. Pak týral rodinu-jak to mohla partnerka před lety předpokládat, že se dá její muž po letech na pití ? Že ze vzorného otce a dobrého manžela bude troska trápící okolí ? Tady neplatí že vrána k vráně sedá.

mrdník (Út, 30. 3. 2010 - 21:03)

jakože pistelka, která má...Tak to má teda smůlu, evidentně to není tak horké jinak by nezaváhala :-P . Jen se vymlouvá z vlastní neschopnosti. Znáš přísloví vrána k vráně sedá? Ona si ho zaslouží. Ono se to nerado poslouchá(nebo čte) ale je to tak. Má co si sama a dobrovolně vybrala. Tak ať jde třeba k čertu

mrdníku (Út, 30. 3. 2010 - 18:03)

Když ti vykázání...jakože pistelka, která má muže alkoholika a tedy problém, mu nechá dům nebo byt, vezme děti a půjde pod most, jo ? On chlastá, nechá všechnu práci a starosti na ní, je jistě problém pro ni najít bydlení, tak půjde žít jako bezdomovkyně kvůli ochlastovi ? Tak to je hustý názor ...

mrdník (Út, 30. 3. 2010 - 12:03)

jestli váš život jen o...Když ti vykázání nestačí tak se seber a odejdi. Už jenom možnost někoho vykázat z vlastního baráku je absurdita na n- tou. Když máš problém tak odejdi, nevím proč by měl být někdo vykázán ze svého domu

danek (Út, 30. 3. 2010 - 11:03)

Zklamaný
Bude dobře...4auky,mě by jenom zajímalo, co si o sobě myslí jeho žena ? A nebo,že by první dokonalá? Každý z nás má určitě nějaké chyby a jestli byly v tomhle případě tak nesnesitelný,tak proč to trpěla 15let??

, (Út, 30. 3. 2010 - 09:03)

jestli váš život jen o podvádění,prosím,já nepodvádím.Mám muže alkoholika,který celý týden pije,v neděli spí.Celá domácnost,děti jsou na mě.Rozvod jo v dnešní době podepíšeš papír.Ale vyplacení jeden ,druhého druhá věc.Vykázání na 10dní 15000-1noc 1500kč.L0čení podepíše revers.Naše zákony jsou o ničem,kolem dokola slyšíte vše zpuštošené,.Co vidí děti vraždy,zlodějny ještě je učí a ukazují jak se to dělá,drogy.Věrnost-církev podvádí ,zneužívá děti.Vy dospělí není tato diskuse denní život.Bez lásky úcty,pomoci vážení si jeden druhého?

. (Út, 30. 3. 2010 - 07:03)

tebe asi podváděj dost často, co...??? není divu....

mrdník (Po, 29. 3. 2010 - 22:03)

Chlape tys to vystihl dokonale, ženský se nezavděčíš. Vždycky chce to co nemá, když to dostane chce opak. Já dodržuju pravidlo preventivní nevěry. Protože ženský jsou fakt děvky nevděčný tak si vždycky udržuju jeden vztah bokem abych mohl v případě potřeby plynule přejít jinam. Tak nikdy nejsem sám. Musím mít náskok, pak to člověka nemrzí když ho ženská podvede. :-)

Hanko (Po, 29. 3. 2010 - 21:03)

nemusel ses namáhat s...taky to nebylo myšleno na tebe,ale všeobecně.A nejen na ženy samozřejmě

hana- Tak jinak (Po, 29. 3. 2010 - 20:03)

nemusel ses namáhat s jednoduchostí- i když možná je pro tebe potřeba.Já tady nikde o sobě nepíšu.Takže: mě nikdo nezahýbá, tím pádem mě nemá co vadit, já nikoho taky nemám.A když se na něco zeptám Reverenda, tak je ze mě špína??
Asi na mě vážně musíš pomalu, protože v tomhle těžko najdu logiku.

prostě (Po, 29. 3. 2010 - 19:03)

Reverende,nějak jsem to...je to tak-zjednodušeně- že chlapy sere, že se ženy začínají chovat jako chlapi-proto vznikla tato nepřínosná diskuze o hovně.

šmarjá (Po, 29. 3. 2010 - 19:03)

Jen ubožák se mstí jako...to je pořád moralizování. A nuda a pořád dokola. Pojďte založit diskuzi Proč jsou všichni chlapi kurevníci ? Ta je taky ze života a třeba tam bude někdo normální, co nebude kydat o tom, že zlo se má oplácet dobrem.

Tak jinak Hanko (Po, 29. 3. 2010 - 18:03)

Reverende,nějak jsem to...Jen ubožák se mstí jako malej parchant.Jestli ti zahýbá a vadí ti to,tak jdi od něj,ale nemusíš se sama chovat nutně jako špína.Tak už to chápeš?Zkusil ten to volně,ale ty zřejmě budeš patřit mezi pomalejší.

hana (Po, 29. 3. 2010 - 16:03)

Reverende,nějak jsem to nepochopila s tou zoufalou argumentací.

Zeno (Po, 29. 3. 2010 - 12:03)

Ja sem byla x krat podvedena...čeho se na nás dopustili ostatní,s tím se nějak vyrovnáme,ale horší je to s tím čeho jsme se na sobě dopustili my samotní.Tvoje cesta končí tam kde nechceš být a šťastnou tě to neudělá.Ale stejně dělej jak chceš:-)

Jardo (Po, 29. 3. 2010 - 12:03)

Ženská, která s tebou...mýlíš se.

Jarda (Po, 29. 3. 2010 - 11:03)

a co když narazíte na... Ženská, která s tebou bude spokojená ti nezahne. Stejně tak ty jí. Alke když ti nedá to co pořebuješ, tak má smůlu. Stejně jako naopak

Petr (Po, 29. 3. 2010 - 11:03)

Ja sem byla x krat podvedena...a co když narazíte na chlapa ,který žádnou nepodvedl , a ani to nemá v úmyslu, a vy ho podvedete a tím mu ublížíte ? prakticky se tím snížíte na úroveň toho prvního chlapa , co podvedl vás ?

Zena (Po, 29. 3. 2010 - 10:03)

Ja sem byla x krat podvedena a tak budu a podvadim taky.Jak se chlapi chovaji tak zeny by meli taky.

(Po, 29. 3. 2010 - 07:03)

souhlasím s pročjaký chlap kurvář tak oplácí žena taky kurvením.Někdy chlap,který se cítí ničím méněcenným,ženě jen nadává ponižuje ji.Tak mu dokáže ,že má o ni třeba daleko lepší chlap,než je on zájem.Ale toto je jiné téma,dohnal ji do náruče a k lásce sám.Má se 10000000lépe,než s ním!!!!

Reklama

Přidat komentář