Reklama

Proč je každá ženská děvka?

xxx. (Pá, 26. 3. 2010 - 18:03)

a proc ne???muzi jsou jeste vetsi kurevnici nez zeny

Holka (Pá, 26. 3. 2010 - 14:03)

Ja taky mam takovou zkusenost ze ty svinaci sou chlapi.kolikrat ani nepriznaji ze maj rodinu.

No tedy, (Pá, 26. 3. 2010 - 14:03)

Každá je děvka, protože...blbečku Reverende, nebo jak se chceš nazývat - takové názory jsou na blití. Milovala jsem svého původního partnera, nikdy bych nehledala nic jiného. On to byl, kdo při vztahu se mnou hledal další a další. To já jsem o jeho bokovkách bohužel nevěděla. Když jsem otěhotněla, nechal mě v tom sprostým způsobem. Nevím, jak můžeš všechno házet jen na ženy. Vy chlapi nejste lepší, naopak. Takovou mám já zkušenost a taky jsem raději sama než zažít znovu to, co už znám.

Reverend (Pá, 26. 3. 2010 - 12:03)

Každá je děvka, protože to je tak dané přírodou. Sex něco co muži chtějí a ženy mají. Žena vždy souloží za něco a cena se pořád zvyšuje - ze začátku vztahu, je to za emoce které jí muž poskytuje, potom to jsou hmotné výhody a na konec už žena se svým dlouhodobím partnerem souloží minimálně, hledá si milence, případně přechází do jiného vztahu. Ženy jsou sobecká svoření, tak to je a my muži se s tím musíme smířit. Já vzhledem k tomu, že uznávám vlastnosti jako čest, pravdomluvnost, věrnost, rozhodl jsem se k dobrovolnému celibátu a 2 roky se držím, je to sice někdy krutý, ale život bez vztahových a rozchodových sraček každému doporučuji. To jak to ženy neustále zkoušejí jinde i když mají vztah mě irituje. Moje současná přítelkyně - samota, je věrná :-)tou jedinou si mohu být jist :-)

Znalec (St, 31. 10. 2012 - 01:10)

Nebo třikrát,blbe?Hlava, hlava, byla to hlava neuhádls.

Znalec (Út, 30. 10. 2012 - 23:10)

Tak si ho umyj.Myšlenka dne byla hlava :DDD

Znalec (Út, 30. 10. 2012 - 23:10)

Tak si ho umyj.Myšlenka dne byla hlava :DDD

:DD (Út, 30. 10. 2012 - 22:10)

Myšlenka dne.Máš ji velkou.Máš pravdu, jen mám HO.

zuzi (Út, 30. 10. 2012 - 22:10)

už jsem ti jednou řekl,dej...Jo tak to je

anonymka (Út, 30. 10. 2012 - 16:10)

Já být Vámi,tak bych to neřešila.Každý z Vás má v něčem pravdu.

Znalec (Út, 30. 10. 2012 - 16:10)

Znalče taky,vidím,že taky rád /a/ pícháš co?Nechápu co ti na tom není jasné.Chápu, že máš dlouhé vedení a navíc koukám i tvůj nick podobný jest mému.

taky znalec (Út, 30. 10. 2012 - 16:10)

už jsem ti jednou řekl,dej...Nikomu tady nepiš, aby si dal odraz. Ty tady plácáš kokotiny. Píšeš, ano, ale o ničem. Pěkně ses do toho zamotal. Už si srovnej názory a nebo si dej ten odraz :).

Cituji:
Prostě se s tím smiřte,že je naprosto přirozené,že i když máte svého partnera přitahují vás jiní muži jiné ženy....V tomhle ohledu si jsou ženy i muži rovny (:DDD)....A nic není jednoznačné jak se jeví.

Pro ostatní: takže sice se máte smířit s tím, že Vás přitahují jiní, ALE ?, nic není tak jednoznačné jak se jeví.
Pán je srandista. Muži jsou rovny..také hezké:)).

jasghdvfshc (Út, 30. 10. 2012 - 10:10)

Lidi, co blbnete, na vině jsou oba, nelze zobecňovat, že ženské jsou ty špatné a chlapi oběti, nebo chlapi, že jsou ti fuj a ženské oběti. Na tohle musí být vždy dva, takže to vychází půl na půl.

anonymka (Út, 30. 10. 2012 - 09:10)

Zdravím Vás a přeji sílu...řekla bych,že muži jsou větší nevěrníci.To oni ženskou svádějí a dokáží lehce oblbnout.Už jen to,když někoho poznám,kdo se mi třeba líbí,tak si to pomyslím v duchu,že je to moc hezký chlap.Ale chlapi,ti Vám to hned dávají najevo,dělají to moc okatě,že to každá ženská hned vycítí.A většinou ti nevěrníci jsou úspěšní muži,co o sebe dbají,jsou aktivní.Ted už vím,že bych takového hlapa na život asi nechtěla.Já nejsem vůbec žárlivá,ale mít doma takového chlapa,tak by se ze mě stala chorobně žárlivá ženská.Takhle mám obyčejného chlapa,který je citliví,všechno dělá jen a jen pro rodinu a tak to má být.

Maholenka (Út, 30. 10. 2012 - 09:10)

Po 15 letech manželství mi...Zdravím Vás a přeji sílu k tomuz, abyste si sedl sám doma, se svíčkou a červeným vínem, a sáhnul jste si do nejhlubšího místa své duše, kam jste nikdy nikoho nepustil. a tam si to prohlédněte- Vaše klady a manželčiny klady, Vaše zápory a její zápory.Vaše city její city,k čemu směřovala ve Vašem společném životě ona a kam Vy, podporoval jste Vy ji a ona Vás?dostatečně? dal jste jí něhu i lásu, chlapa i pomoc s taškami? přednost ve dveřích i jste se k ní schoulil,když se Vám vedlo špatně?pochválili jste se navzájem,když se někomu něco povedlo?mluvili jste solu hodně a o úplně všem ?
Asi málo všeho- aneb 100x nic či málo unavilo i Vaši manželku. V každém případě rozchod i rozvod je PROHRA obou partnerů.NIkdy ne jen jednoho. To si uvědomte.Choďte na rande se ženami aspoň 5 let a zjistíte, že musíte jít za tou SVOU, kterou si sníte- ale ta NEEXISTUJE !!!! jao neexiytuje žádný ideální muž. Pokud se s tím nesmíříte a budete hledět na ženy jako na děvky, nezapomeňte ale, že na to aby žena byla děvkou, musí mít vedle sebe nějakého děvkaře muže. a muži tedy děvkaři nejsou?

anonymka (Út, 30. 10. 2012 - 08:10)

už jsem ti jednou řekl,dej...Máš pravdu,ono to jsou opravdu kraviny,ale já třeba než se pustím do práce,tak si vypiju v klídku kafíčko a hned ráno si to malinko zpříjemním,řeším,co bych nikdy neřešila a je to úsměvné.

Znalec (Út, 30. 10. 2012 - 08:10)

Proč měnit nick? Protože...už jsem ti jednou řekl,dej si odraz.Nejenom,že nemáš patent na nicky,ale ani zřejmě nevíš co nick ve skutečnosti je.A zřejmě navíc budeš i tak lehce nevyrovnaný.Probíráte tu všichni kraviny ,prostě to tak v životě je a vy tu všichni hledáte chyby na druhých pohlavích.Prostě se s tím smiřte,že je naprosto přirozené,že i když máte svého partnera přitahují vás jiní muži jiné ženy.V tomhle ohledu si jsou ženy i muži rovny.Za svými názory si stojím.Bohužel vztahy žen a mužů jsou složitější a nejde se bohužel vyjádřit k tomuhle tématu v pár větách.A nic není jednoznačné jak se jeví.Takže, pokud se cítíte i nadále podvedení svými protějšky klidně si tu nadávejte,litujte se jaké jsou vaše přítelkyně či přítelé svině a brečte dál od toho tu ostatně ta diskuze je.

anonymka (Po, 29. 10. 2012 - 20:10)

Kdyby muž nebyl nevěrník a lovec,nespal by s každou,tak ženu by to nenapadlo- s tímto plně souhlasím.To jenom chlapi svádějí,jenom chlapi oblbují,to je velká pravda.

je jasné, (Po, 29. 10. 2012 - 20:10)

To tady nikdo nepíše. V...že restaurace a pod. jsou místa, kde se člověk dozví docela zajímavé věci.

názor (Po, 29. 10. 2012 - 20:10)

když mlčí, je to...To tady nikdo nepíše. V baru je to jiná práce, než třeba v nemocnici. Tam se člověk dozví dost věcí. Stačila mi brigáda v létě na zahrádce. Chlapi nadávali na politiku a probírali ME a olympiádu, ženské probraly nejdřív děti a potom mužský. A o svých se vždy nebavily :DD.

Reklama

Přidat komentář