Reklama

léčitelka Alena Krejčová

! (Ne, 26. 10. 2014 - 19:10)

Máte-li nějaké zdravotní...Aleno, zase reklama?

Eliška (Ne, 26. 10. 2014 - 18:10)

7) LUCIE 1981 (únor 2014),...Máte-li nějaké zdravotní problémy doporuči obrátit se na pani Alču. Není jasnovidná,dobře mě poradila. Dobře se vyzná potravním doplňováním.Měla jsem problémy s astmatem a artrozou.Díky výrobkům, které mě doporučila jsem se léků zbavila úplně a u ostatních má snížené dávkování.Kontakt na tuto paní najdete na blogu. Adresa potravnídoplnky.blog.cz Konzultace možné i po skypu.

EZO TV (Po, 13. 10. 2014 - 12:10)

http://www.youtube.com/watch?v=3uSzVTgkoqo

http://vestirna (Po, 13. 10. 2014 - 12:10)

Alenka Pastelka se narodila s neskutečným darem pro mlžení a fantasmagorie, s kterými předčí i superlhářku Anie. Proto také tvrdí, že ji "Andělé radí... a ona diagnostikuje...a věští..."

Věštecké metody z čmáranic Alenky uznávané nejsou a v živnostenském zákoně u "Poskytování služeb osobního charakteru" se praví, že to je činnost astrologů, grafologů, kartářek a numerologů".
Ale ani jednu z těchto činností si Pastelka od roku 1993 nezaregistrovala, do 28.5.2014 měla pouze na kosmetiku, zprostředkování a poradenskou činnost, a to ještě od 28.8.2013 jako činnost přerušenou.

Obnovila a rozšířila svou podnikatelskou činnost i k věštění až poté, co si ji Živnostenský úřad Prahy 12 pozval 28.5.2014 na "kobereček", aby řadu věcí vysvětlila. Ve správním řízení ji za podvádění uložili pokutu. Nikdy také neměla povolení na psychologické poradenství či léčitelské služby, kterými se na webu prezentovala od roku 2004. Na to je potřebné vysokoškolské vzdělání. I když Pastelka nabídky SRT (Spiritual Response Therapy - práce s vyšším JÁ) + Rodinné konstelace z nabídek svých "Služeb" na webu urychleně k 30.3.2013 vymazala a přesunula pod stránku "Alenka Pastelka - Mé vzdělaní", aby klamavou taktikou vzbudila dojem, že to dělat může...
O vykutálené Pastelce je na webu po řadu let mnoho kritických názorů.

http://vestirna (Po, 13. 10. 2014 - 12:10)

7) LUCIE 1981 (únor 2014), žena na mateřské, dobrý vztah s mužem, ptá se na žlučník, Alenka přesvědčuje, že má zdravotní problémy kvůli tomu, že ji muž a otec dítěte opustil...

Lucka: Jsem na mateřské a zlobí mi žlučník, zda je nutná operace nebo ne?
Máte to psychický, ten muž, který Vás opustil, tam je to špatný, ten se vracet nebude a Vy byste si to ani nepřála, takže teď je to třeba zpracovat do těch emocí. Nakreslete si na papír panáka a pojmenujete ho jménem otce dítěte a Vašeho minulého partnera, čárejte po tom panáku tužkou a vykřičte na něj vše, co jste mu ještě nestačila říct! Nebojte se použít i slova ostřejší...protože Vy to musíte ze sebe vyzvracet... Stala se Vám křivda a Vy jste to srazila do žlučníku (Alenka je mimo, neví, která bije, volající se ptá na nutnost operace žlučníku, ale Alenčiny fantasmagorické vidiny radí malovat panáky a vykřičet se z partnerského zklamání...) Lucka: Ale on to je pořád současný manžel, to není minulý vztah! No dobře to já nevím, to si už musíte sama nějak pořešit, Vy mu to neříkejte do očí, vyvztekejte se nejdříve na tom papíru. Lucko, já jsem tam toho manžela neviděla, počítáte s ním do budoucna? Lucka: No určitě! Já si myslím, že máme pěkný vztah! (slova Lucie, že má pěkný vztah, se Pastelka snažila hlasitým skokem do jejího proslovu překřičet, aby to nebylo slyšet - ale v záznamu to je slyšet dobře!). Lucko srazila jste v sobě žluč a máte ji k prasknutí...on by potřeboval terapii i Váš manžel! Aby ho někdo otevřel a odblokoval...

Odblokovat by potřebovala Pastelka - hlavu, co za celou dobu v televizi již řekla, by člověk potřeboval na "vypisování jejích bludů" alespoň 1/2 roku.

http://vestirna (Po, 13. 10. 2014 - 12:10)

6) Vlasta 1957(únor 2014), nabídka Andělského kurzu:

"Vlasto už jste někdy uvažovala o „Andělském kurzu“, že byste absolvovala? Vlasta: NE.
Nechodí Vám andělské vzkazy? Nevidíte čísla 11-11; 12-12; Nenacházíte peříčka?
Vlasta: NE.
No, to ale máte, protože jste zablokovaná, tady mi to andělé jasně vzkazují! Ten život by se Vám daleko více otevřel, ozřejmil, obohatil, kdybyste se této energii nechala propůjčit. Takže máte blok na 1.srdeční čakře, to je první věc!
Vlasta: No mně zajímá, jestli přijde nějaký partner?
Nepřijde, to já ani nemusím testovat, protože to vidím na barvě. Mám tady stopku, je tam hnědá barva. Já jsem tomu vesmíru neskutečně vděčná, protože oni mi kážou přesně místo, kde jste se zasekla... Vy to tam máte tak zamotaný, ale indicie (shora) jsme dostali perfektní...najděte si mě, já to s Vámi dotáhnu do konce, ale tady přes to (myslela televizi) to je tak složitý a zamotaný...všechno se musí pořešit, my to spolu naafirmujeme a pošleme tu Vaši situaci nahoru rozpustit, uvolnit z toho vězení a pak Vaše duše bude připravena na další vztah, dřív NE! A to, co jsem Vám tady našla děkujme, děkujme, protože to je obrovský nález, obrovský blok. Možná si to ani neuvědomujete...já jsem našla těžký primární blok, který Vám svazuje ruce, nohy i duši k navázání dalšího partnerského vztahu! Tohle je super, když se takové bloky najdou, také se to nemusí pokaždé podařit..

Nový vztah je tudíž podmíněn tím, že volající musí Alenku pastelku vyhledat, a na vztah se nejdříve nechat různými afirmacemi připravit, a teprve pak najde volající ženicha...

http://vestirna (Po, 13. 10. 2014 - 12:10)

5) Vlaďka 1965 (únor 2014), má na sobě také přivtělené duše...

"Byla jste na hřbitově nebo nezemřel Vám někdo blízký?
Vlaďka:"Nebyla, ani nezemřel..",
Alenka: "Ale já na Vás vidím 2 přivtělené duše! Je třeba si mně najít, tady to nedělám. Máte je tam asi 68 dní, dozvídám se od andělů. Oni se přivtělily do Vaši aury a vysávají z Vás energii, ale teď s tím nic neudělám, musím nejdříve ty duše z Vás sejmout, a na to je rituál, musíte si mně najít.
Vlaďka: (smích), NO JASNĚ!

http://vestirna (Po, 13. 10. 2014 - 12:10)

4) JANA 1952 (únor 2014), volající vnucovala potrat a pak odvádění přivtělené duše

Jani máte doma manžela?
Mám manžela ano.
A jste s ním v pořádku?
Moc ne, odvrací se ode mně.
Mně ho tady andělé napsali, je to tady napsaný (viz. dole obrázek - čmáranice - kde tužka ukazuje, že ji to andělé napsali), Váš partner Váš muž, takhle to není možná, abyste se nechala ovlivňovat. Bolí Vás páteř?
Jana: Chodím na rehabilitace (volající).
To je duchovní věc, to se nedá vyléčit rehabilitací.
Jana: No a jak to tedy vyléčit?
Hm, to si mě budete muset najít, protože to budeme muset hledat ty příčiny.Zeptám se, byla jste někdy na potratu s tímto pánem? Jana: Nikdy, Nikdy.
A měla jste někdy samovolný potrat?
Jana: Neměla, NE.
Já si myslím, že jste tam nějaký menzes měla, protože se mi tady ukazuje jedna dušička. Tady budeme muset opravdu odvádět dušičku z těla, právě z té bederní oblasti...
Kdo volá do televize, je předpoklad, že je v depresích a z toho má automaticky zhoršené zdraví, což bývá nejčastěji ze vztahů, protože z 90% se všichni ptají na vztahy a zdraví. Takže proč se rovnou nezeptat, zda má dotyčná vztah, a jaký je? To není nic chytrého ani jasnovidného, je to pouze okoukaná zkušenost...

http://vestirna (Po, 13. 10. 2014 - 12:10)

3) Alena 1954 (únor 2014), volající tížil syn, Alenka ji však vnutila matku:

Staráte se o doma o staršího člověka? Starám se o syna a maminku, ale není nemocná (říká volající). No právě, pečujte o matku...to Vás strašně vyčerpává. Já si myslím, že tady se to bude jednat spíš o syna než o tu matku. Není to možný, protože andělé mi vždycky říkají naprosto konkrétní věci. Ti mi řekli: přetížená páteř, břemeno na sobě...je to Vaše maminka. Toho syna berete jinak!
Alena: Já mám ale pořád problém se starším synem, protože má spackaný život, a to mně na ty dušičce opravdu hodně leží, maminka je opravdu v pořádku.
Pastelka: „Já si dovolím oponovat, protože já pracuji s anděly a oni mi vždycky řeknou to „GRÓ“, je to Vaše matka. O syna byste se neměla tolik angažovat, to Vám sdělují andělé. Syn si to musí prožít, to je jeho karma... Andělé mně upozornili skrze automatickou kresbu na Vaše břemeno, a to je s tou maminkou. Opět ji tímto vnucováním "Pastelka" sugestivně přesvědčila, že to je tak, jak říká ona, protože ji to řekli andělé.

http://vestirna (Po, 13. 10. 2014 - 11:10)

2) Anička, 1954 (únor 2014), touha po rodině prý zvětšuje játra

Hele Jani, že Vy jste ve stresu z těch 60tin? NE,NE. Já si myslím, že ano,holčičko moje, protože játra mi tady lítají jak o život, už mi bude šedesát, ježiš, kde to udělám, budu dělat oslavu velkou nebo malou...tohle všechno mi tady křičí vaše játra! Jsou úplně zvětšený proč? Vzala jsem i nyní žlutou pastelku, reaguje mi tady žaludek a dvanácterník. Jano, pijete kávu s mlékem? Občas si ji dám (kdo si nedá kávu, že?). Přestaňte pít kávu a už vůbec s mlékem ne. Máte tady totiž 12terník v zánětu. Nedělá se Vám občas špatně a nezvedá žaludek?
Anička: NE,NE.
Jste věřící? Ano jsem.
Já to tady cítím (vše, na co volající řekne ANO, to okamžitě Alenka vidí a cítí - neskutečné! I negramota by řekl, že to tam vidí, když mu to druhý prozradí) Měla byste žít pro rodinu, proto tam vidím ty zvětšená játra.
Anička: ale já jsem sama...
Nakonec ji ta Alenka pastelka přesvědčila, že tu rodinu chce, a proto má zvětšená játra! Asi se bude muset kvůli "Alence pastelce" přestat prodávat mléko, protože ho každému zakazuje.

http://vestirna (Po, 13. 10. 2014 - 11:10)

Několik příkladů Alenky Pastelky:

1) Soňa 1977 (únor 2014), z dotazu na zdraví to sklouzlo, že volající nemůže mít vztah!

Alenka pastelka: „Soňo Vy jste ještě poměrně mladá, co Vás trápí? Bolesti hlavy. Máte manžela? NE. Ani sexuální lásku? Teď NE. To je ono, to jsou ty nezpracované orgasmy! Samozřejmě bolesti hlavy můžou být ze 100 důvodů, ale mně tam poslali andělé tuto informaci na první dobrou. A zkreslila jsem Vás v červené barvě a jste hrozně nervózní a když vibrujeme červeně, tak ty signály nefungují, ten mužský, kterému byste se líbila Vás neuvidí. (Alenka si vezme do ruky červenou pastelku a pak volající vyčítá, že se ji ukázala v červené barvě...).
Soňa: A je tam teďka někde nějaký muž? NENÍ, protože nejste v pořádku vždyť jsem to teďka řekla! Jste pod červenou barvou, jestli mi vibrujete červeně, tak Vás žádný muž neuvidí, ani neucítí, protože nejste zajímavá! Jestliže se dostanete formy.. Soňa: ale to jsem ve formě pořád! Jste červená, teď k Vám nic nepřijde, až budete více pozitivní, tak se ta Vaše aura prosvětlí, tak už budete vidět pro ty muže, kteří by si Vás vybrali. To je zákon...tak to prostě je! Pokud Soňa otevře na webu seznamku, bude mít partnera hned... Není to primitivní tvrzení?

http://vestirna (Po, 13. 10. 2014 - 11:10)

Pastelka tvrdí: "Kreslím energie a zachycuji je ve vašich orgánech. Jsem kreslířka, i karmická kreslířka, to znamená, že mi tam chodí i věci z minulosti. Vše se dá vytestovat!" přesvědčuje, cifry a procenta z jejích úst jen lítají, všechno vidím... barevně, říká (ostatní lidé jsou zřejmě barvoslepí a vidí pouze černobíle); "Máte hlavu plnou starostí" (kdo je v dnešní době nemá..); Když někomu Pastelka tvrdí, že je bez partnera, ale divačka oponuje, že má manžela, obratně se vykroutí, že ho na papíře nevidí, takže musí mít špatný vztah a pastelky ho proto na papíře nezaznamenaly; Když stejná divačka oponuje, že má s manželem pěkný vztah, snaží se Alenka... její slova jakýmikoliv hlasitým proslovem přehlušit, aby nebylo slyšet, že to je jinak.. A "pastelková" praxe je taková, že volající nejdříve vystraší, co u nich našla a musí si ji najít, jinak to bude špatné... Pro Pastelku to není špatná několikahodinová reklama, když jiné firmy naopak za krátké reklamní šoty platí desítky miliónů korun, ne?

Eliška (Po, 13. 10. 2014 - 11:10)

Vzpomínám na jejího...Ano, k panu Krejřčímu jsme s manželem jezdili. To už je deset let? To už snad ani není pravda...

Radka (St, 8. 10. 2014 - 23:10)

No, té čmárající bábě...Vzpomínám na jejího manžela, který před deseti lety zemřel. To byl Pan léčitel...

§ (St, 8. 10. 2014 - 22:10)

Koukám, že paní Krejčové...No, té čmárající bábě spíš šplouchá na maják a těm, co jí naletěli, asi taky. Takové šarlatánce vysolit takové prachy za něco tak pofidérního...

Karry (St, 8. 10. 2014 - 21:10)

Koukám, že paní Krejčové musí zvonit v uších...:o))) Ale když si na ní stěžuje tolik lidí, a nejen na téhle diskuzi, tak to o něčem svědčí.

Mejdýlko z jiné (So, 4. 10. 2014 - 20:10)

Přiznám se, že jsem se kdysi taky dala zlákat, jsou to asi tři roky. Mamka s ní byla už přes 14 dní domluvená, že k ní přijedeme. Já si sehnala hlídání prcka, abych s ní mohla jet.
Přijeli jsme tam pět minut před smluvenou hodinou. Čekali jsme 20 minut, paní nebrala telefony a na zvonky nereagovala. Tak jsme odjeli. Pár minut na to telefon. Tak jsme zastavili, mamka to zvedla a tam její syn, že je matce špatně a že spí. Tak se máma naštvaně zeptala, k čemu jsou jako telefony, že by stačilo poslat smsku, že jentak dneska najede 100 km, jen k vůli ní. Tak prý jestli nechce k němu. Mamka už totálně vytočená řekla jen: Nechci, nashledanou. Tomu říkám jednání s klientama...

Magda (So, 4. 10. 2014 - 20:10)

Neobracej.Neobracím.

Nováček z jiné (So, 4. 10. 2014 - 20:10)

Moje osobní zkušenost s Alenkou Pastelkou:
Podobně jako mnohé z vás jsem se snažil dovolat do studia paní Aleně.
Bohužel jsem byl přepojen úplně na někoho jiného. Ta osoba se mnou ještě nakonec nemluvila, když jsem se zeptal na „AP“. Stálo mě to cca 200 Kč.
Nakonec jsem na netu našel tuto adresu: http://www.lecitelka.estranky.cz/…astelka.html
Paní Krejčové jsem napsal SMS, že bych měl zájem na návštěvě ohledně odkyselení organismu. Nejdříve to mnohokrát odložila. Až našla 4 „hloupé ovečky“ včetně mne, tak nám zavolala, že za sezení od nás bude chtít 1500,– Kč (za každého).
Tak jsem to zkousnul, bylo po výplatě ;-).
Nakonec jsme se sešli u paní Krejčové u ní v baráčku. Já (jediný chlap a 4 dámy v různém věku). Všichni jsme měli různé stupně zkušeností s Reiki atp.
Tak ne, že by jí automatická kresba, numerologie atp. nefungovaly. Opravdu mi řekla věci, které jsem nikde „nepublikoval“ ;-))). Tak pak jsem ostatním informacím, které pro mne byly nové, uvěřil. Něco se již i naplnilo.
Mezi tím vším děním nám dala, jako dobrá hostitelka ochutnat vitamínový preparát na odkyselení organismu. Bylo to dobré.
Když nám postupně pomocí automatické kresby a numerologie řekla důvody našich „životních tragédií“.
Pak od nás každého vybrala po 1500,– korunách. Byli jsme tam cca 3–4 hodiny.
A teď jestli chceme odkyselit organismus (každý teď již věděl, jak moc ho má zakyselený) musíme si koupit minimálně jedno balení toho očišťujícího vitamínového nápoje na měsíc za dalších 1500,– Kč a k tomu nějaké minerální tablety za dalších 1000,– Kč na měsíc. Ale ihned jsme byli paní Krejčovou informování, že tohle vše je potřeba konzumovat minimálně 3 měsíce.
Dvě návštěvnice si koupily po nápojích a tabletkách. Já jsem se vymluvil, že se pro to ještě stavím, protože platby chtěla v hotovosti. Na fakturu nebo okamžitým převodem na její účet přes mobil platbu nechtěla.
A pak ta poslední „oběť“ řekla, že žádné preparáty nechce.
V tu ránu se za relativně milé odměřené Alenky Pastelky stala FŮRIE, ÚTOČÍCÍ JAKO KOBRA, JEN UŠTKNOUT !!
Byli jsme rádi, že jsme odešli ve zdraví. Té poslední dámě dokonce mluvila i do vztahu a poroučela jí, aby se rozvedla, když jí vztah s tím „ničemou“ nenaplňuje. Tak to jsem si řekl:„Kde to jsem???“
Když jsem do auta naložil dvě návštěvnice a odjeli jsme směrem k centru Prahy diskuse byla opravdu plodná. Myslím, že Alenka Pastelka škytala až do večera ještě druhý den.
UŽ BYCH SI TAKOU OSOBU K TĚLU MOC BLÍZKO NEPUSTIL.
JSEM RÁD, ŽE JSEM PŘEŽIL BEZ ÚHONY.
SICE O 1500,– KČ LEHČÍ, ALE ZA TU ZKUŠENOST TO STÁLO.

mistr é (So, 4. 10. 2014 - 20:10)

Věděla jsem to dva...Neobracej.

Reklama

Přidat komentář