Reklama

léčitelka Alena Krejčová

Ela (So, 4. 10. 2014 - 20:10)

S paní „Pastelkou“ mám trochu oklikové zkušenosti. Sama pracuji v „bubu“ směrech a dostali se mi tři její zákazníci v děsném stavu. Dva s reiki, pán měl mít údajně druhý stupeň – nenašla jsem u něj žádnou energii, naopak byl slušně zablokovaný, což mi při jejích cenách přijde neuvěřitelné, paní měla údajně první stupeň a problém se opakoval. Zajímalo, kolik lidí za ty nehorázné peníze nezasvětila. Třetí paní u ní strávila slušnou dobu, chování paní Pastelky bylo nevrlé, dá se říct nevychované a po sezení za neskutečné peníze se paní rozjely zdravotní problémy, zablokovala se, měla přivtělenou duši... Nevím, jestli jsem byla víc naštvaná, nebo smutná. Když jsem se dívala na pořad, kde „pracovala“, můj názor na ní to bohužel utvrdilo... Jedna paní se jí ptala na vztah a p. Pastelka jí začala vykládat o střevech, u druhé uplně spletla datum narození..

Lips (So, 4. 10. 2014 - 20:10)

Alenka Pastelka rocks! Ma oblibena vestkyne :-) spolu s Vlastikem nejvyraznejsi postava

Filip (So, 4. 10. 2014 - 20:10)

... Ezo TV.... The best of all movies

Monča (So, 4. 10. 2014 - 20:10)

...Tipovala bych to na andělskou terapii, čakry a spol.

hehehe! (So, 4. 10. 2014 - 20:10)

https://www.youtube.com/watch?v=Kcy9ZYyVIo8

Magda (So, 4. 10. 2014 - 20:10)

Tak jsi totálně vypatlaná,...Věděla jsem to dva měsíce, byla jsem už samozřejmě v péči lékařů. A pokud nemáš dost slušnosti se představit, tak aspoň neurážej, prosím.

! (So, 4. 10. 2014 - 16:10)

I já musím přiznat, že v...Tak jsi totálně vypatlaná, když s tak velkým tumorem jdeš k nějaké šarlatánce. Neříkej, že dokotři nic nevěděli, nebo že jsi si to nechala narůst až dfo takových rozměrů. Připadá mi tvůj příspěvek přitažený za vlasy.

...DDD (So, 4. 10. 2014 - 16:10)

O analýzu smolných okamžiků soutěže Muž roku se pokusila věštkyně a léčitelka Alena Krejčová, která se věcmi mezi nebem a zemí živí přes sedmnáct let.

"Nevypadá to dobře," zněla její první slova a těžce lapala po dechu. "V pozadí všeho je bohužel jistá osoba, která se nevědomě dopustila ovládání negativních sil. Může jít o závist či nedorozumění, které provázelo osobní život někoho z realizačního týmu. Stačí, aby se vyslala špatná myšlenka do prostoru a problém je na světě. Jedná se o tzv. psychosomatické zóny, které bohužel rezonují. Musejí se odbourat," doplnila Krejčová.

"Těmto věcem věřím, sám navštěvuju kartářky, takže se na všechno zeptám a zaměřím," dodal organizátor soutěže.

...:o))) (So, 4. 10. 2014 - 15:10)

...„tak určitě... tvořím pro ty lidičky, co to potřebujou..

Impuls (So, 4. 10. 2014 - 15:10)

http://www.impuls.cz/clanky/2009/07/lecitelka-alena-krejcova/

Magda (So, 4. 10. 2014 - 15:10)

I já musím přiznat, že v televizi vypadala velmi důvěryhodně a proto jsem se rozhodla zavolat. Okamžitě mi ukázala oranžovou pastelku a oznámila, že nemoc nevidí. No a ve skutečnosti to byla nemocná štítná žláza a ještě k tomu tumor v břiše velikosti dětské hlavičky. A tak teď čekám na operaci a musím se usmívat nad svou blbostí... No, holt tonoucí se stébla chytá a tohle bylo nahnilé.

Hrvatia (So, 4. 10. 2014 - 15:10)

Hlava mi nebere, kolik lidí se napálí a přesto ti další jsou jak vosy na med... Takovým lidem jako je paní Alena, rádoby léčitelka, jen nahrávají. Copak těch, kteří mají špatné zkušenosti, je málo???

Jana K. (So, 4. 10. 2014 - 15:10)

I já mám takový zážitek, osobní zkušenost je opravdu jiná a je to smutné. Lidi tam jdou pro pomoc a když jedou domů, tak potřebují pomalu kapesník, jak je jim ouvej.

Baculka z jiné (So, 4. 10. 2014 - 15:10)

Dobrý den, byla jsem u paní Krejčové cca před třemi lety. Když jsem s ní mluvila telefonicky, byla jsem z ní unešená. I v televizi jsem ji brala jako člověka , který ví... Když jsem k ní jela - cca přes 60 km, tak bohužel byla jedna objíždka za druhou a já přijela později. Je pravdou, že jsem posílala SMS, které údajně nedostala, takže nevím. Pravdou je to, že mne přivítala asi tak, jako většinu ostatních. Nehezky. Začala si stěžovat na tu paní přede mnou, která nedorazila, pak vyčetla mně, že jsem měla zpoždění. Nešlo to normálně vysvětlit. A taky je pravda, že se zabýbvala převážnou část doby svoji osobou. Nicméně jsme si sedly a já ještě pořád věřila, že se něco dozvím. Vzhledem k tomu, že jsem starší a silná, tak mi řekla, že potřebuji dietu a že jsem překyselená, což měla pravdu a já tam kvůli tomu i jela, ale co následovalo pak, to jsem se nestačila divit. Přizvala svého syna, aby řekl svůj názor... Nechci to rozebírat, ale dohadovali se přede mnou, syn evidentně má něco naučeného, ale to je vše. Na mě vždy jen kývla, jestli si dělám poznámky... Když jsem ji řekla, že čekám, až na čem se dohodnou, tak se ji to silně dotklo... Pak mi paní A. začala kreslit obrázek a když dokreslila, tak se dohadovala se synem co to je. Došla k závěru, že to je na syna a že bude asi babičkou (!!!). Mně pak nakreslila obrázek jiný. Neměla jsem z této návštěvy, na kterou jsem se tak moc těšila, dobrý pocit. Masáž od jejího syna jsem odmítla a to jsem di tedy dovolila!
Odjížděla jsem smutná, protože jsem si vždy myslela, že lidi odhadnu, ale tady jsem byla totálně vedle. Chápu, že někdy člověk nemá svůj den, ale to by se nemělo dotknout člověka, který hledá radu či pomoc...
Ještě snad jen, že bylinky zná, umí je použít a za to ji patří chvála. Ale trochu té pokory a normálního citu k druhému člověku by ji neškodilo... Přála bych si, aby od ní lidé odcházeli s větší nadějí a bez stresu.

Double Dotty (So, 4. 10. 2014 - 15:10)

Prosla jsem s ni 4 denni kurs...Přesně tyhle ovečky paní léčitelka potřebuje...

José (So, 4. 10. 2014 - 15:10)

Prosla jsem s ni 4 denni kurs...To snad není pravda...

Lucie (So, 4. 10. 2014 - 15:10)

Prosla jsem s ni 4 denni kurs a je to uzasna pani.Pomohla mi a i naucila.Meli by lide vedet,co je reiky,shambala,cisteni dusi,automaticka kresba....atd.Pak pochopi,co jim vlastne Alenka rika.Chlubit se nemusi,ona je andel a ma to darem.Chci s ni projit dalsi kurs,protoze je vyjimecna!

Amálka (So, 4. 10. 2014 - 15:10)

Člověk, který chce pomoci jinému, musí být sám duševné zdráv a vyrovnaný. A pokud je spojena s vyšími bytostmi, enrgiemi, vesmírem..nebo jak to nazvete, nechovala by se tak zle k lidem, kteří ji žádají o pomoc. Zlostný člověk má zanesené tělo, kterým neproudí energie nezbytná k praktikám, které údajně provozuje...

Jana (So, 4. 10. 2014 - 15:10)

No, musím se jí zastat, na mě zlá nebyla. Co se týče diagnostiky tak, to věděla přesně , o mém životě věděla tolik věcí , že mě to hlava nebrala, je pravda,že ty peníze, co si říká, je silná káva, ale jinak ty přípravky od diochi jsou super,mám s nima dobrý zkušenosti a nejsem sama.

Janina z jiné d (So, 4. 10. 2014 - 15:10)

Dobrý den-Paní Alenu jsem slyšela v roce 2008 na rádiu Impuls-byla tam velmi sympatická.Domnívala jsem se,že do rádia by snad neseriozní osobu nezvali. Objednala jsem se tedy k ní-byla velmi vstřícná a vzbudila ve mě naději,že mi s mým zdravotním problémem pomůže. Šok přišel v den kdy jsem dorazila k paní Aleně na domluvenou schůzku. Už jsem zažila v životě ledacos,ale takový styl jednání jsem ve svém životě nezažila-hovořila stále o sobě a to i o osobním životě-pokud se nechlubila byla zlá a arogantní. Odcházela jsem od ní velmi rozhozená a lehčí o 4.400 Kč. To byl jediný výsledek jejího léčitelského úkonu. I po 2 letech, když si na ni vzpomenu, mi přejíždí mráz po zádech. Potvrzuji, že je to osoba lačná peněz, zahleděná do sebe, velmi zlá a umí se velmi dobře přetvařovat. V rádiu Impuls již delší dobu relace nemá -možná by nám o ní mohl více prozradit pan redaktor co s ní spolupracoval - Vedran Kovačevič... V rádiu byla fakt úžasná...

Kdo chce získat jen zkušenost nebo se přesvědčit, zda na paní Alenu jen neházím špínu, tak běžte do toho. Ten, kdo chce řešit zdravotní problém, ať se jí obloukem vyhne.

Reklama

Přidat komentář