Reklama

léčitelka Alena Krejčová

tak (Po, 20. 2. 2012 - 08:02)

ty ceny co tady uvádíte...to bude nejspíš Brňák nebo Plzeňák?

Vážení, (Po, 20. 2. 2012 - 08:02)

stačí se podívat na...ty ceny co tady uvádíte jsou ještě malé, v porovnání s tím, co si účtuje "jediný léčitel v Evropě, který léčí únavový syndrom" pan Zapletal. "Zacelení biopole" 5.000 korun, stanovení diagnozy 2.000 korun, "generální léčba těla" 3.500 korun, 1 litr houby naložené v lihu 4.000 korun. A hodinu tam ani nejste, výsledky taktéž nikde, jen spousta peněz v prdeli.

No jo... (Ne, 19. 2. 2012 - 16:02)

stačí se podívat na...To jsou ceny přímo lidové...:)))

jojo (Ne, 19. 2. 2012 - 16:02)

stačí se podívat na internetové stránky a ceny seminářů,to je teprve darda,no když má někdo nazbyt!
No a druhá návštěva už prý není za dva tisíce,ale jen za 1 a půl,nekupte to...

Kl (Ne, 19. 2. 2012 - 13:02)

Mylim si, že duchovně... přesně tak

Helena (Ne, 19. 2. 2012 - 12:02)

Mylim si, že duchovně založený člověk nikoho neodmitne tak neurvale. Navíc bych nevěřila už pro tu cenu ! Dva tisíce za sezení, to by měl být ukazatel..Léčitel léčí, peníze bere aby se uživil,ale není nikdy takový vydřiduch. Naopak přecenování dělají ti, co obvykle nic neumějí.

pro Karla (Ne, 19. 2. 2012 - 11:02)

to není lékárna paní Krejčové zaplať pánbůh.

samsung (So, 18. 2. 2012 - 21:02)

musíte být Stando bohatý...Tak to je opravdu ,,duchodní člověk", když si dovolí říct klientům, že na ně nemá náladu!

Pavel (So, 18. 2. 2012 - 21:02)

Vážení,
než někoho...Právě že je tu hodně lidí, kteří se o ,,schopnostech" paní Krejčové přesvědčili... Většinou to nikterak kladné zkušenosti nejsou.

Monča (St, 15. 2. 2012 - 11:02)

Vám hodně zdravíčka a...Z lidského hlediska se to dá pochopit, když někdo bydlí za rohem, může přijít jindy. Ale když jede 150km v zimě a čeká 2 měsíce, může aspoň zavolat a omluvit se. Ne to říci u dveří. Kdyby měla korektní jednání, bere si od objednaných lidí mob. čísla. Ne každého napadne si ráno volat, jestli je madam OK. Neříká se tomu arogance?

přeji (St, 15. 2. 2012 - 09:02)

Vám hodně zdravíčka a gratuluji ne všichni tady měli takové štěstí jako Vy,ne na každého má paní Alenka náladu,já i syn jsme nepochodily,neboť ji rozbolela hlava,naštěstí jsou léčitelé i jinde a za sezení si neberou 2 tisíce,ne každý si to v dnešní době může dovolit,přeji krásný rok 2012 :o)

Karel (St, 15. 2. 2012 - 07:02)

Vážení,
než někoho začnete odsuzovat nejprve se přesvědčte o jeho schopnostech a teprve po té urážejte.Paní Krejčová a její čaje mě pomohli od EB viru se kterým si lékaři jen tak pohrávají,ale neléčí.Jsem jí vděčný za to,že mohu zase řídit svoji firmu a konečně po 6 - ti letech nebýt neustále unavený.S její službou jsem naprosto spokojen včetně čajů,které mě posílají z její pražské lékárny na Vinohradech,vždy přijdou poštou do druhého dne.Paní Krejčové přeji mnoho dalších úspěchů a mnoho spokojených pacientů to samé i lékárně,která mě,vždy vyjde vstříc.
Děkuji !

Illey (St, 8. 2. 2012 - 20:02)

Nevím o čem zde...Někoho zachrání před mozkovou příhodou, někoho před nádory, které zázračně zmizí na sonografii... Jakpak jste věděl, že vás má postihnout mozková příhoda?

sem (St, 8. 2. 2012 - 14:02)

teda choděj zajímavý lidi,hned z fleku posílaj do prdele,jojo tenhle národ spěje opravdu do ...

Oakley (Po, 6. 2. 2012 - 22:02)

Nevím o čem zde...No jasně. Taky před nádorama a spol., co? Na rentgenu pak zázračně zmizely, že jo?

Barrique (Po, 6. 2. 2012 - 22:02)

pozor kdo dělá tyto věci...A co vlastně ovládá, když už jsme u toho?

o,,o (Po, 6. 2. 2012 - 20:02)

jdi do prdele !

:o( (Po, 6. 2. 2012 - 19:02)

pozor kdo dělá tyto věci za peníze zahrává si s černou magií,tohle není skze ducha svatého,ztratila by ony věci ,které ovládá
Jestli k paní půjdete pokřižujte se,myslím,že už to tady paní také psala.Je mi líto důvěřivců,ale asi to tak má být člověk se musí spálit,aby pochopil.

Yossarian (Po, 6. 2. 2012 - 15:02)

Vyžírka Krejčová....hi hi...prčá!!!
Vždyt by si nevydělala ani korunu, kdyby jí to důvěřivci nedali!!!!

Joli (Po, 6. 2. 2012 - 15:02)

Já jen nerozumím těm léčitelům, jasnovidcům, kteří opravdu něco umějí, že "lezou" do televize, že se propůjčují k takové exhibici. Tam nemají čas a klid na svou práci, nemohou se plně soustředit, takže ani plnohodnotně pomoct, jako by mohli někde v soukromí. Chtějí opravdu hodně vydělat, dokázat sobě a světu, že jsou vyjímeční?! Na druhou stranu, v prolukách, kdy jim nikdo nevolá, často sdělují zajímavé informace o tom, jak funguje lidské tělo, jakými bylinami a postupy se dá něco poléčit, zlepšit stav orgánů, atd.

Reklama

Přidat komentář