Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Dominik (Ne, 30. 5. 2010 - 17:05)

Myslím si, že většina doktorů se nesnaží puberťáka nijak ponížit. Jeden z rodičů do ordinace musí, aby byl doktor krytý, že nezletilého nijak neobtěžoval. To se jim nejde divit. Taky jsem úplně vyholený, je to moderní. Já jsem absolvoval prohlídku v klídku, matka tam sice byla, ale co se týče pohlavních orgánů, jen mi strčila doktorka ruku do boxerek a prohmatala krátce koule. Usmála se jen a řekla, že jsem už pořádný chlap. Doktorce je 37, docela kočka, nebylo to ani nepříjemné, matka nic neviděla, teda myslím obnažené genitálie, to že mi tam šáhla, samozřejmě jo. Předkožku jsem přetahovat nemusel, jen se zeptala, jestli s tím nemám problémy a to samé s ejakulací. Žádné zbytečné vyptávání. Celkem v poho.

jan (Ne, 30. 5. 2010 - 16:05)

vím že kámošum to nikdy nedělal, ale mi na 15 leté jo a to tatku poslal do čekárny a jen prohmátl koule a jen se zeptal jestli jde předkožka zvolna přetáhnout. někdo tu třeba píše pohádky co všechno musel dělat ale tomu nevěřím

Wendy (St, 17. 4. 2013 - 20:04)

Zdeňkovi nikdo nepište. Je...Na pravdě se možná zakládají, ale úchyl to určo je....

Ondras (St, 17. 4. 2013 - 16:04)

kubo kjubíčku to co se ti...Zdeňkovi nikdo nepište. Je to úchylák. To co píše, jsou věci, co se nezakládají na pravdě.

zdeněk (St, 17. 4. 2013 - 15:04)

Ahoj, chtel bych se zeptat...kubo kjubíčku to co se ti stalo ti nezávidím ale chování sestry nebyllo v souladu se zdravotnickými, púředpisy!pokud se tim to postavilo tak jjmsi si měl nasadit trenky a udělat si to sám na wc a ne aby ti to dělal sestra to ona nesmí a nesměla.Ted to vbypadá že sestra i doktoprka trpí nějakou deviací jelikož tak to se nechová zdravotnický personál vůči klukovi když se mupostaví a navíc to nmení vb půopisu kontroly genitálíVyužili tvůj věk ale i to že jsi nevěděl co máš dělat.?Mě se to stalo jednoua oblékl jsem si trenky a šel na wc atd.A sestrča neřekla ani slůvko!!A než byla púrohlídka tak se mě zeptala jestli mám genitálie v půořádku já jim řekl jo tak mě si nmedovolila sundat trenky.Doktorka nesmí sama nikomu sundat trenky pokud to, nechceš a jsi v pohodě!Toi to je nešvar dopktorů a tak to se chovají ůchyláci a pokud nemá ani rukavice tak to deviant a dělámu dobře že holýma rukama sdahá na genitálie.Napiš mě jestli měla sestra i dpoktorka při prohlídce rukaverce a pro púříště at jsi zajisti tátu a ne matku a nedovol aby ti doktorka sama sundávala trenky pokud nechceš a jsi v pohodě.Na to nemá právo já bych to nedovolilo a ještě byxch jidasl facku i sestře!!!Zatím čau a odepiš.Dík Zdeněk

zdeněk (St, 17. 4. 2013 - 15:04)

Ahoj, chtel bych se zeptat...kubo kjubíčku to co se ti stalo ti nezávidím ale chování sestry nebyllo v souladu se zdravotnickými, púředpisy!pokud se tim to postavilo tak jjmsi si měl nasadit trenky a udělat si to sám na wc a ne aby ti to dělal sestra to ona nesmí a nesměla.Ted to vbypadá že sestra i doktoprka trpí nějakou deviací jelikož tak to se nechová zdravotnický personál vůči klukovi když se mupostaví a navíc to nmení vb půopisu kontroly genitálíVyužili tvůj věk ale i to že jsi nevěděl co máš dělat.?Mě se to stalo jednoua oblékl jsem si trenky a šel na wc atd.A sestrča neřekla ani slůvko!!A než byla púrohlídka tak se mě zeptala jestli mám genitálie v půořádku já jim řekl jo tak mě si nmedovolila sundat trenky.Doktorka nesmí sama nikomu sundat trenky pokud to, nechceš a jsi v pohodě!Toi to je nešvar dopktorů a tak to se chovají ůchyláci a pokud nemá ani rukavice tak to deviant a dělámu dobře že holýma rukama sdahá na genitálie.Napiš mě jestli měla sestra i dpoktorka při prohlídce rukaverce a pro púříště at jsi zajisti tátu a ne matku a nedovol aby ti doktorka sama sundávala trenky pokud nechceš a jsi v pohodě.Na to nemá právo já bych to nedovolilo a ještě byxch jidasl facku i sestře!!!Zatím čau a odepiš.Dík Zdeněk

zdeněk (St, 17. 4. 2013 - 15:04)

Zdenku, nechcete se objednat...Petře určitě nepotřeb uji ale asi spíš ty a já to cojsem napsal zatím si stojím chápeš?Prohlídky ano souhlasím at je doktor procede ale púokud provádí kontrolu genitálíí tak taktně a v rukavicích za přítomnosti pokud to je kluk tak táta tam nemá co matka dělat já bych nikdy nedovolil aby ona tam byla a vykpopal bych ji ze dveří!!!A jdi někam chudáku!!

zdeněk (St, 17. 4. 2013 - 15:04)

Kubo to co ti provedla sestra je proti předpisům a pokjud by jsi to hlásil tak má doktorka i sestra problém!Pokud tedfy došlo k ztopoření tvbého penisu tak jsi si m,ěl ob léct trenky a jít si to udělal sám na wc a ne aby ti to dělala sestra.Neznám případ aby sestra chlůapce kterému se to piostaví začala musturbovat přirození§Ona je asi ůchylná a deviantka no asi jo!!!Vše bylo a je proti zdravotnickým předpisům.A púoékud try nedáš souhlas tak nesmí ti doktorka sadělat trenky a nejprve se tě zeptat jestli máš v pořádku genitálie a pokud jo tak si je nemusíš sděšlávat ale pokud ano a je problém tak si je sám sundej pod kolena a požaduj aby měla rukavice a prohlídku prováděla taktně a ve velmi krátkém časovém termínu a zbytečně to neprodlužovala jelikož tím to by se ukázalo že se ukájí na tvém přirození a to už je postup vysoce nestandartní a proti lékařskému slibu!Sděl mě jestli měla rukavice a jak dlouho trvala prohlídky genitálií.Dík zdeněk

zdeněk (St, 17. 4. 2013 - 14:04)

Prohlidky nejsou nejhorsi,me...michaeli,nemohu tedy pochopit proč byli tvé, prohlídk ypřitomni tvá mámá ale sestra když jsi už dopspělý a púroč jsi nepožádfal tátá aby šel s tzebou.Každý člověk má svůj stud ty ho asi nemáš a jsi asi exibicionista proto že ti vůbec nevadí kdo tam bude stá.Já bych jak mámá tak sestru pooslal do ,prdcele!! i kdybych mělpúrohlídku ukončit a zajiostit si pouze za přítomností táty.Příště až tam půjdeš tak mě pozvy ale i své kamarády a zbytek tvojí rodiny.Tak jak se chováš se chovají pouze buzeranti a devianti!!!Normální člověk se chová ůplně jinak.Styd se jsi chudák a buzerant!!!

zdeněk (St, 17. 4. 2013 - 14:04)

Prohlidky nejsou nejhorsi,me...michaeli,nemohu tedy pochopit proč byli tvé, prohlídk ypřitomni tvá mámá ale sestra když jsi už dopspělý a púroč jsi nepožádfal tátá aby šel s tzebou.Každý člověk má svůj stud ty ho asi nemáš a jsi asi exibicionista proto že ti vůbec nevadí kdo tam bude stá.Já bych jak mámá tak sestru pooslal do ,prdcele!! i kdybych mělpúrohlídku ukončit a zajiostit si pouze za přítomností táty.Příště až tam půjdeš tak mě pozvy ale i své kamarády a zbytek tvojí rodiny.Tak jak se chováš se chovají pouze buzeranti a devianti!!!Normální člověk se chová ůplně jinak.Styd se jsi chudák a buzerant!!!

Taky (Ne, 14. 4. 2013 - 17:04)

mě to už napadlo,jestli spíš Zdeněk nemá problém sám se sebou.

Petr (Ne, 14. 4. 2013 - 17:04)

mojmíre ty jsi asi mi mo a...Zdenku, nechcete se objednat na vyšetření u psychiatra ?

zdeněk (Ne, 14. 4. 2013 - 16:04)

mě na patnáctiletý teda...mojmíre ty jsi asi mi mo a to hodně!Jak jsi mohl dovolit aby tvá mámá,spolužák a sestra ti čuměli mezi nohy a taky co ti dělá doktorka je to normální a ty nemáš stud.Já bych je poslal do prdele jinak bych si je nesuindal ty trenky!!!M áš právo na soukromí a když ti ani nevadí,že tvá mámá a ostatní ti čumí mezi nohy tak nejsi normální!!!Styd se a jestli se tak to chováš tak co budeš dělat potom njevím.jsi zřejmě exibicionista ostatní ti napíši v týdnu.To že tam musí byt doktpo zcela chápa ale ostatní tam nemají co dělat!!!!Cetl jsem i ostatní reakce a tam uvedli,že matku poslal pryč jinak skončí kontrolu u lékaře.V 15 letech už jsi vyspělý a n ikdo nemá právo ti zasahovat uz rodiny i s pokolí do soukromí.Tpo co napsal ten pán zdeněk je pravdou.At tam s tzebou chodá táta e ne ta kurva mám já bych ji hned dal facku vykpél,z místnosti!!! zdeněk 16 let a nenávidím aby u kontzrolyx mě matka čuměla jak mě to vyšetřuje doktorka!!!!

Wendy (Ne, 14. 4. 2013 - 11:04)

já sám patřím mezi ně :)

Wendy (Ne, 14. 4. 2013 - 09:04)

kdybys byl trošku...Jj, tak to bývá, dobrá polovina příspěvků jsou jen sexuální fantazie poloúchylných jedinců.

Ondra Č (So, 13. 4. 2013 - 18:04)

Ondro čím,že to trpíš za...Zdenku, vzrušuje mě psaní textů s erotickým obsahem, tady na těch stránkách se doslova vyžívám, píšu do různých rubrik, po reakcích pisatelů se vzruším a udělám si dobře.

Zdenku, (So, 13. 4. 2013 - 14:04)

kdybys byl trošku chytřejší,tak už by sis najel na tuto nemoc a hned bys věděl.Jsou to většinou erotické,sprosté,nepravdivé příspěvky,které dělají dotyčnému dobře,že se nad nimi lidé pozastavují a řeší to,to je to,co on potřebuje.

zdeněk (So, 13. 4. 2013 - 14:04)

podívej te se já si myslím,že už těch mých půřípspěvků bylo docela dost,tak závěrem.Pokud půjde te na prohlídku v dorostovém věku,tak je samozřejmé,že lékař je od toho aby Vás zkontroloval Váš zdravotní stav celkově ale taktně a pokud provádí kontrolu genitálií tak v rukavicích i sestra jelikož je to půředpis!Dále b y jste měli trvat na tom aby se nejprve doktor Vás zeptal jestli nemá te potíže genitálíí.A pokud ne tak nemá právo Vám dělat prohlídku.Ovšem okud by byli ujrčité púroblémy tak musí provést vyšetření a případně dolporučit další potzřebné kroky zdravotních aktivit.Vy jako 15 osoby jste již dopsělý a má te svůj stud.Tudíž půokud nechcete aby byla mámá či táta přítomen tal je požádej te aby tam u toho, nebyli vaši rodiče.Je dobré požádat kluk tátu aby s ním šel nebo matka s dcerou a je vše v pohodě ale to záleží na samém člověku co mu vadí a nevadí.Já jsem dnes četl reakci jedné matky a nmechtěl jsem věřit vlastním očím!Ona uvedla,že je to normální koukatjakj doktorka doslova a do písmene strká svou ruku do zadní části a nebo sama odhrne nebo přetahuje šourek chlapcům a prohmatává varlata a to mza přítomnosti sestry chlapce a spolužáka!!!Tak tzo ne a já bych to nikdy nedovolil a svému synovi i dceři umožnuji jejich soukromí.To znamená,že poud jde kluk na prohlídku tak jdu já a to se otočím atd.pokud jde dcery tak s ní jde máma!Jestli to někomu nevadí tak jo je to jeho věc ale já dodržuji soukromí svých dětí!!!!N ení normální aby matka se dívala na dpspěleho syna jaký to má mezi nohama atd.Já kdybycg byl na místě toho kluka tak než bych si měl sundat trenky tak ji púošlu pryč a tvrdě!!!Má tam být pouze doktor asestra 1 z rodičů a nikdo jiný.To co někdy provádějí před rodiči je neslýchané a nikde v zahraničí se to tak to nedělá!Jestli doktorka holýma rukama sahá ne genitálie a doslova si hraje a vyžívá se v tom to tak je ůchylná i ta sestra co svýma rukama honila mojmírovi penis.To není opravduz normální.Budu psát na Ministerstvo zdravotnictví a to v pozicio novináře a některé přípspěvky co jsou v reakci jim dám přečíst a vše zveřejním v novinách ale nebudu uvádět jméma abych neporušil zákon!Vy co chodí te na prohlídky tak se nejprve dotazuj tge doktora jaký je postup a upozorně te ho dopředu že si nepřeje te abby se matka dívala na vaše genitálie dále pokud nemá te probléms genitálem tak to sděl te lékaři a tím to si nepřeje te aby na vád jak koliv sahal jinak to oznámí te jeho nadřízenému.N ikde v zdravotnických předpisech není že musí te i když jste v pohodě si sundávat spodní prádlo a dovolit doktorovi aby vám sahal na genitál.Já bych mu dal fac ku že by to neztíhal a poslal do, prdele!!!To co někdy dělají je ůchylárna a tak to sed chovají lide co jsou devianti a nepatří do lékařství a musí se léčit!!Já znám dva doktory a lékařku kteří ,porušili předpis prohlídk y a byli suspendováni na hodinu a co jim proverdl táta těch kluků ani nebudu psát!!!Tak to je vše a pokud chcete cokoli vědět nebo abych já čí přítelkyně vám sdělila tak napiš te.Zatím čau a nedej te se!! Zdeněk

zdeněk (So, 13. 4. 2013 - 14:04)

Nikolo, jo, občas se...Ondro čím,že to trpíš za orientaci a mohl by jsi mě říct o ní víc a jak to prožíváš psachicky? Dík Zdenek

zdeněk (So, 13. 4. 2013 - 14:04)

nevím,jestli si to tu budeš...Nikola já n evím jestli je ondra cvok ale v některých aspektech má pravdu a to,že jsem dal číslo je na mou přítelkyni která Vám může kdykoliv poradit jelikož je doktorka pro dorost.To je asi tzak to.Zdeněk

Reklama

Přidat komentář