Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Zdenku, (So, 13. 4. 2013 - 11:04)

nevím,jestli si to tu budeš číst,ale vidíš,co jsem ti zde psala,je to cvok.Nikola

Ondra (So, 13. 4. 2013 - 10:04)

pokud se ti něco takového...Nikolo, jo, občas se vyhoním u některých příspěvků, trpím totiž erotografomanií.

Ondra (Pá, 12. 4. 2013 - 19:04)

pokud se ti něco takového...Nikolo, já se tu jako ty a Zdeněk neukájím a nevymýšlím si a neznáš Mě, tak nekritizuj, díky.

Ondro, (Pá, 12. 4. 2013 - 16:04)

pokud se ti něco takového stalo,tak to řeš,ale ne tady na diskuzi,tady to jen těžko vyřešíš.Tohle je málo pravděpodobné,vymýšlíš si a ukájíš se u toho.Ano,to si myslím.Zdenku,tady nikomu nedávej svůj email,nebo telefon,mohl by si toho hodně litovat.Věř,že vím,o čem píšu.Nikola

Ondra (Pá, 12. 4. 2013 - 16:04)

četla jsem si tvé...Nikolo, jsi asi stejná jak Zdeněk, to by sem člověk nesměl napsat nic, protože Zdeňka asi rozčílí vše, jenže tady panuje svoboda slova a projevení vlastního názoru nebo ne?

Zdenku, (Pá, 12. 4. 2013 - 16:04)

četla jsem si tvé příspěvky a tak vím,jak moc tě to rozčílilo.Nezapomen,že tady jsi na diskuzi a ne všichni jsou bohužel normální.To víš,že to není možné a málo pravděpodobné,aby se vůbec něco takového stalo.Když jsem tu začala ze začátku psát,tak moc jsem nechápala,čeho všeho jsou lidi schopní,až po čase jsem se obrnila a jednoduše všemu už nevěřím.Nesmíš to tady brát moc vážně.Nikola

Ondra (Pá, 12. 4. 2013 - 16:04)

Vzhledem k tomu,že po...Volat někomu, koho neznám osobně nehodlám. Trvám na tom co jsem napsal.

zdeněk (Pá, 12. 4. 2013 - 15:04)

Vzhledem k tomu,že po půřečtení některých textů jsem vše pochpil tak,že v naším zdravotnictví se bohužel dnes dějí věci které se nesmí nikdy stát.A jsoun jkiž plošně řešeny a veškeré Vaše příspěvky jsou jim dopručeny a dělá se analýza ale i už určitá nařízení.Jestli ondro jsi ůpřimný tak zavolej já Ti rád vše v pohodě vysvětlím.Mám taky syna ani já natož maminka nedovolíme aby mu bylo bráno souikromí ale i při prohlídkách.je na tol.ik dospěly,že ví jak se chovat u lékaře a při poslední prohlídce odmítl si sdělat trenky proto že nemá žádné, problémy s genitálem a tím to si nepřál aby si mkěl sundávat trenky.Lékař to pochopil a řekl,že pokud bude m ít potí že tak má přijít.Tak to, se má chovat lékař a ne jako ta doktorka se sestrou kdy chlapec musel před svou sestrou,spolkuážákem ale i matkou byt nahy a doktorka mu půřed nmi prováděla kontrolu penisu.To je podle tebe normální?Má přítelkyně pracuje ve zdravotnictví a když si četla va vašich textech co jim dělají doktoři tak tovidí na řešení nadřízených orgánů ve zdravotnictví.Doktorka dle ní nemá žádné púrávo klukum sundávat trenky nebo bez rukavic musahat na přirození atd.A to nepočítám,že sestra v jednom púřípadě dokonce honila přirození klůukovi když se mum postavil tak to už je ůchalárna!!!! Tak to se chovájí devianti a lidi co nemají ve zdravotnictví co dělat.Když tedy došlo k ztopůoření genitálu tak si¨měl nasadit kalhoty a odejít sám!!na wc a vbykonat svou poitřebu.Já osobně navštívím Ministerstvo zdravotnictví a budu o praktikách českých lékařů rád informovat.Ondro v zhahraničí se tak to vůbec prohlídky nedělají a lékař provádí pohovor a ptá se na potíže a pokud tedy vyvstan ou tak provádí kontrolu ale musí dodržet veškeré zásady prohlídky.A pokud si chlapec či dívka nepřeješ aby se rpodiče dívali na gen iktálie svého potomka tak se musí otočit nerbo odejít do jinmé místnosti.Každý má právo na soukromí a já si nedovedu púředstavit kdybych musel být přítomen prpohlídky naší dcery a dívat se jí když má roztažené nohy!Tak to nikdy a ještě bych toho lékaře zmlátil.Tam nemám co dělat jelikož je dcery již vyspělá a má tím to právo na soukromí!Mě by docela zajímalo kdyby jsrte mě ostatnmí n apsali jak b yli, propverdeny prohlídky a jestli měl doktopr i sestra při prohlídce genitáliíí rukavice což jim nařizuáje předpis.Vís už není co ,psát a ty ondro se dle možností ozvy.Zdeněk

zdeněk (Pá, 12. 4. 2013 - 15:04)

anonymka: Co si nemmůže...Odpovídám nyní ondrovi asi tak to.Doktor při prohlídce i sestra musí mít rukavice a musí se zeptat jestli si můžeš sundat renky a jestli máš v genitál v pořádku a pokud ji řekneš že ano tak nesmí ti trenky sundat nebo dopkonce jak sestra jednomu honila přirození když se mu to postavilo atd.Já si nedovedu představit kdyby mě sestra při ztopůoření měla honit pořirození,tak by dostala facu já si natáhl trenky a odešel!Onba neměla a nemá právo tak to postupůovat.To to vše se dělá v souikromí a pokud tedy chce tvé sperma tak musíš mít soukromí nA WC kde jsi sáma máš souikromí.Postup sestry vyhodnotilo odobor zdravotnictví jako vážné púorušení zdravotniockých směrnic.

zdeněk (Pá, 12. 4. 2013 - 15:04)

Jdu příští týden na 15...Odpovídám ti na tvůj dotaz a to tak to.pokud půjdeš na prohlídku tak požádej tátu nebo někoho z vaší rodiny co je muižského pohlaví a pokud by jsi neměl a musela jít tvá máma tak požádej aby byla otočene nebo v jiné místnosti jinak na kontrolu nechod ale můžeš jít a řekni že jsi nepřeješ aby byla přítomna jak budeš mít trenky dole.Na to máš právo i můj syn to to měl a bylo to ze strany jak mojí tak i matky dodrženo!!! Zdeněk

zdeněk (Pá, 12. 4. 2013 - 15:04)

Nevím který blbec mě n ehorázdným způsobem odepsal ale já si za svým stojím a budu stát!Jáí nmejsem žádný ůchylák ale člověk co má ještě zdravý rozum! To co se provádí na púrpohlídkách není normální a již to řeší Ministerstvo zdravotnictví -CR a dalůo mě za pravdu vážení!Sestra neměla an i doktorka žádné právo komukoliv sundávat trenky bnez souhlasu osoby kde je realizována prohlídka.Totéž si sestra dle již zmíněného Ministerstva nemohla dovolit to,že když chlapce se ztopořilpenis tak mu ho vyhonila atd.To to sec dělá, pouze na wc a musí být dodrženo soukjromí.Já mám 15 letého synka a púokud je púrohlídka tak chodím já a jsem mi mo a tzaky se otočím aby náš kluik soukromí!To coí půíše te je blbost!!!Hovořil jsem uz nekolka lékaři co dělají prophlídky a dali mě za pravdu.Mě se nejedná Ondro oděti ale o dorostový věk a tady musí být dodržen standartní postup lékaře.To znamená,že lékař nejprve si pohovoří o tom jaký je postuppři prohlídcea jestli bude souhlasit i s prohlídkou gen itálíí a pokud nebude souhlkasit tak nemá žádný lékař právo mu sahat na trenky dále ho svlékat a dokonce jak mu sestra honila přirození atd.Promin ondro ale takové chováním se měš hn usí a nebo aby byla při prohlídce přítomna mamám,sestra a dokonce spoluižák tak to je průšvih a chybí tam jen bababička a její děda.I to to je podle tebe možné?A ten kdo napsal že se těším na nějakou honěnou je dle mě asi člověk co to nemá v hlavě v pořádku.To co jsem napsal nen í trestné a m ophu ti i napsdat směrnice pro výkon lékařské prohlídky osob opd 154 let! Zdeněk

! (Pá, 12. 4. 2013 - 07:04)

Vsem prispevkum od Zdenka. Take znam takoveho, je z pomocne skoly, IQ tykve, takovy maly Brouk Pytlik, vsechno vi, vsechno zna, vsude byl. Mozna te omlouva jen to, ze jsi nesvepravny a trestne neodpovedny.

Ondra (Pá, 12. 4. 2013 - 06:04)

ahoj všem, pokud vás...Koleduješ si o nahlášení na policii a na psychiatrii. Chodí sem i děti pokud to nechápeš úchyle.

zdeněk (Čt, 11. 4. 2013 - 21:04)

ahoj všem, pokud vás jakýkoliv můj příspěvek zaujal, volejte 721145382, velice rád pohoním, těším se na honěnou :)

zdeněk (Čt, 11. 4. 2013 - 21:04)

Ahoj, chtel bych se zeptat...AShoj kubo to co jsi napsal je velmi závažné a to co ti propvedla sestra je vysoce n estandartní!!! Ona pokud viděla,že ti stojí gen itál tak jsi si měl obléct trenky a jít so to udělat na wc bez její přítomnosti!Jejkich chování mí maminka označilasjako¨ůchylné a měl jsi to nahlásit nadřízeným v nemolcnici.Jsi muž vysopělý na máš právo ne stud i souákromí!Já pokud jsem byl na prohlídce tak jsem matku poíslkaol ven a lekář musel kolem mě dát ohradu aby na mě nebylo vidět a byli mjsme tam sami ale i přesto jsem mu nedovolil aby mě sundal trenky jelikož jsem to nechtěl!On se má lékař nejprve zeptaat jestli si vb půpohodě a jestli může provést kontrolu genitálíí a pokud sdělíš že ne tak má smůlu a nic se ti nestane!Ovšem pooud máš púroblém tak můžeš požáidat o vyšetření ale bez přítomnosti dalších osob.To co se dfěje u nás v zahraniči není.lékař nejprve si popovídá sa sdělí jak bude provedena prohlídka i genitálií a dana osoba má právo se vyjádřit a souhlasit s daným vyšetřením.A jestli to opdm ítne a je zdrtáv tak se nic nestane!Já jsem četl některé texty a byl jsem docela překvapen že si doktorka dovoliloa sdama bez dovolení sundat trenky!Já bych ji dal facku i sestře a poslal do prdele!!!!Tak to se chovají ůchyláci a je vidět že v našem česku ich těch doktorů má me dost.ni by se měli léčit a dodržovat soikromí osob a ne je porušovat!Tak to je v še.Zd.721 145 382

zdeněk (Čt, 11. 4. 2013 - 21:04)

Mně při prohlídce v 15...Ahoj aleši ten doktor ti to honil atd.? pokud jsem to dělal mtak na wc a byl jsem sám a přinesl jsem mu to ve skleničce!Jiá bych nikdy nedovolil aby mě kdokoliv kromě me slečny sahalů na genitálie.Navíc chování toho doktora je zu mého pohledu takové že je to ůchyl a nakopal bych mui dio prdele!Ahoj a ozvy se Zdeněk 721145382

zdeněk (Čt, 11. 4. 2013 - 20:04)

Mě nezajímá že bude stát...Marku udělal jsi velmi dobnřer jáí jsem doslova a do písmene poslal matku někam a ujpozorn il doktpora že jinak odejdu jelikož nejsem půovinnen se odhalovat přefd matkou jelikož jsem už dospělý a mám stud.A doma jsem jío svoje vyléíčil at se příště neopovažuje jít se mnou a byl klid!Zdfeněk 721145382

zdeněk (Čt, 11. 4. 2013 - 20:04)

mě na patnáctiletý teda...Ahoj mojmíre to co jsi uvedl je neslýchané.U běžnéprohlídky nemá co tvám sestra ani spolužák co dělat.Anavíc se tě má doktorkaslušn+ zeptat jestli si sundáš trenky aby se mohla podívat atd.pokud nebudeš spouhlasit tgak nemá žádnéprávo ti ztahovat trenky atd.Mě prováděli v ždy kontrolu kde jsem byl sám jelikož jsem, si nepříál aby tam kdokoliv jiný byl. Nedoverdu si představit kdybych já i táta se díval sestře mezi nohy kdfyž ji doktor provádí kontrolu.není pravdou že tam musí matka byý a vždfy požádej svého tátu aby bylpřítomen:ozvy se Zdeněk 7211453
82

zdeněk (Čt, 11. 4. 2013 - 20:04)

mě na patnáctiletý teda...Ahoj mojmíre to co jsi uvedl je neslýchané.U běžnéprohlídky nemá co tvám sestra ani spolužák co dělat.Anavíc se tě má doktorkaslušn+ zeptat jestli si sundáš trenky aby se mohla podívat atd.pokud nebudeš spouhlasit tgak nemá žádnéprávo ti ztahovat trenky atd.Mě prováděli v ždy kontrolu kde jsem byl sám jelikož jsem, si nepříál aby tam kdokoliv jiný byl. Nedoverdu si představit kdybych já i táta se díval sestře mezi nohy kdfyž ji doktor provádí kontrolu.není pravdou že tam musí matka byý a vždfy požádej svého tátu aby bylpřítomen:ozvy se Zdeněk 7211453
82

lukas (Út, 9. 4. 2013 - 20:04)

Co je na tom ze dospievajucemu vysetria genitalie.... v puberte sa da este co to zachranit v zlom vyvoji Kazdy dospievajuci by mal podstupit vysetrenie semenikov aku maju velkost ci sa nenachadzaju hrcky zily a pod aj predkozka ma svoje opodstatnenie hlavne co sa tyka hygieny
Osobne som nahu prehliadku absolvoval v 14 pri nastupe na strednu a najviac mi bolo trapne na odvode ked mi kazala doktorka ukazat predkozku a potom roztiahnut polky pred 4 cudzimi ludmi

Reklama

Přidat komentář