Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Fuj (Ne, 7. 4. 2013 - 15:04)

Jdi do hajzlu úchyle...

zdeněk (Ne, 7. 4. 2013 - 14:04)

Ahoj, chtel bych se zeptat...Kubo to co ti provedli že ti sestra honila přirození je proti zdtavemu rozumu a púokud ty si to nepřeješ aby sestra ti měřilas koule a půřirození tak to neměla dělat já bych si ani nesvlékl trenky a odešel bych pryč a pokud by se ptala proč tak bych ji řekl,že žádné, potíže v genitáliích nemám a tím to nehodláim těm ůchylákum dělat představení a to co ti propvedli dělají jen ůchylní likdé.púrosím ozvy se Zdeněk a děkuji 721 127 382

zdeněk (Ne, 7. 4. 2013 - 14:04)

Mně při prohlídce v 15...Aleši a když jsi měl prohlídku genitálií měl doktor rukavice? zdeněk 721 127 382

zdeněk (So, 6. 4. 2013 - 14:04)

To co se dnes děje ve zdravotn ictví je strašné!Nikde v zahraničí nemusejí si sdělávat trenky před rodiči jejich potomkové a je zachována jejich soukromí.Jenom v tom zkurveném česku je všechno možné! Každý člověk či-li i díte pokud je vyspělé má právo na soukromí.Nikdo je tím to nesmí porušit.Pokud si to dítě nepřeje tak mu ujsí být vyhověno.Znám případy,že si chůlapec trenky nesdělal a odešel jelikož nechtěl aby se doktorka nebo matka mu dívala mezi nohy.Každý doktor byt i prováděl kontrolu genitálií tak v ruklavicích a bez přítomnosti matky a vše provedl lékařským stylem a ne jako buzerant!!Já když jsem byl na pokraji dopspělosti tak jsem matku poslal pryč i když doktor chěl aby tam zůstala.Já jsem u řekl,že pokud neodejde tak odcházím já i bez kontroly.A jaká kontrola v 15letech?Pokud tak to potomek má problémy,tak sám může navštívit doktora atd.ale bez matky.Pokud by jste cokol.iv chtěli vědět víc a púopopvídat si tak v pohodě zavolej te 721 145 382 Zdeněk

Andrea (Pá, 29. 3. 2013 - 10:03)

terezo nechal ti aspon...Tak to já jsem byla i bez těch ponožek, protože jsem měla silonky a ty musely taky dolů. Nejprve jsem tedy byla u sestřičky, kde mě zkoušela zrak a sluch, pak jsem si musela svlíknout tričko, sukni, podprsenku a silonky a jenom v kalhotkách mě zvážila. Potom jsem šla k doktorovi, díval se mi na záda, nohy, ptal se mě na spoustu věcí a když jsem si myslela, že už je hotovo, tak mi řekl, abych si svlíkla kalhotky a lehla si na lehátko. Nejprve mi promačkal břicho a nakonec jsem se měla dost rozkročit a prohlížel mi pipinu. Nebylo to sice nic příjemného, ale mám za sebou už dvě prohlídky na gyndě, tak jsem s tím neměla až tak velký problém. No a pak jsem se mohla obléknout. Takže vlastně nic strašného.

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 12:02)

Mě to samé

veronika (Pá, 29. 3. 2013 - 08:03)

terezo nechal ti aspon ponožky ja sem tam byla uplně nahá jen v bílích ponožkách

Gábi (Pá, 26. 2. 2021 - 12:02)

A nohy ti prohlížela?

veronika (St, 3. 3. 2021 - 23:03)

Jo (hlavně mezi nohama)

michal33 (Út, 26. 3. 2013 - 00:03)

Dobry den, vim ze se to...Holky na základce si tím taky prošly. Na prohlídku musely čekat nahatý a děsně se stzděly. My jsme šli ponich a taky nám dosmíchu nebylo

Tereza66 (Ne, 24. 3. 2013 - 11:03)

Dobry den, vim ze se to netyka moc tehle diskuse, ale jinou jsem nenasla. Na 15ti lete prohlidce jsem si musela sundat kalhotky a doktor mi strkal prsty do pipinky az sem z toho malem mela orgasmus. Je to normalni? Holky prosim poradte.

michael (Čt, 21. 2. 2013 - 17:02)

Prohlidky nejsou nejhorsi,me nic zvlastniho nedelali. Spis me ztrapnila mama. Byl jsem na prohlidce loni na podzim.Na listku od doktorky bylo,ze mam prijit v doprovodu rodice. Byl jsem nachcipanej a venku dost lilo. Kdyz jsem se sel obout,tak me matka zarazila,at si nemyslim,ze pujdu v keckach a vytahla z botniku gumaky. Rek jsem ze nepujdu do mesta v holinach,jindy mi to nevadi,kdyz jdu ven ale na vesnici je to neco jinyho. Vyjekl jsem na ni,ze vnich nepudu a dostal jsem par facek a nakonec jsem se stejnak do nich nasoukal. Kdyz jsme dojeli do mesta,tak jsem nechtel ani z auta,ale musel jsem. V cekarne jsem si pripadal,jako blbec, skoro v patnacti vedle mamy a v gumakach. Melo je na sobe vic decek,dokonce i jedna mamina. Ale byli o dost mladsi. Musel jsem to pretrpet. Kdyz jsme se konecne dostali dovnitr,vse uz probyhalo jako jindy. Svleceni do pul tela. Mereni,vazeni,poslech,tlak,zrak. To delala sestra,pak me doktorka poslechla,musel jsem se ohnout a promackavala mi zada. Pak jsem si zul gumaky a stahnul kalhoty a musel jsem na lehatko,tam mi kontrolovala bricho,pak nohy. Pak mi rekla at slezu a obuju se. U ni se zouvam jen kdyz jdu na lehatko a pak zase jen v trenkach vklouznu do bot,protoze se tam nikdo nezouva. Tak jsem vklouznul do gumovek,a pripadal jsem si blbe. Ale pak si ke me stoupla,stahla mi trenky ke kolenum. Projela trisla,pak mi uchopila pindoura a zacla pomalu pretahovat,mama i sestra na to koukali,pak mi vzala varlata do ruky a ja musel zakaslat,a pak mi je nejak promackavala. To byly jediny okamziky,kdy mi bylo jedno co mam na sobe. Ptala se me jestli to neboli. Pak rekla at se oblecu. Ptala se me jeste kam chci jit na skolu a tak. Pak jsme mohli jit. Zadny odbery sperma nebo honeni se nedeli. Spis me vadilo,ze jsem tam musel v gumakach,ale i to se da prezit...

Mojmír (Čt, 14. 2. 2013 - 22:02)

Ahoj, chtel bych se zeptat...mě na patnáctiletý teda taky mimo ostatního kontrolovala varlata ve stoje, musel sem zakašlat což se mi teda samo od sebe moc nevede, dříve mi i zkoušela přetáhnout předkožku.
doktorka vždycky trvala na tom aby máma viděla co se mnou dělá ale na to sem si zvykl i když sem se styděl - dívala se mi na to i sestra, spolužák co chodí ke stejný doktorce tak říkal to samý
ale že by nějakej odběr semene to je podle mě na hlavu a úchylný

ŠÁKUL (Čt, 14. 2. 2013 - 21:02)

Někde zase ti hrozí tetanovka do zadku

Jak u koho (Čt, 14. 2. 2013 - 19:02)

Běžné věci, vyšetření...Ne všude to je takto brutální

fero (Čt, 14. 2. 2013 - 05:02)

byl někdo na posledy...Běžné věci, vyšetření zraku, sluchu, jak dýcháš atd, ale nejhorší je vyšetření zadku, to ti tam strčí takový roztahovák, jako mají ženské na gyndě, budeš na kolenou a na loktech, nohy od sebe, sestra roztáhne půlky a pak ti doktorka to tam strčí, roztáhne a podívá se, případně ještě může ti tam strčit prsty. Tak to je na tom nejhorší, ale jinak je to v pohodě.

lele (St, 13. 2. 2013 - 22:02)

byl někdo na posledy momentálně na 15ti letý.?Co se tam dělo.?prsím přesně děkuji jdu tam v PO.

Wilda (Ne, 27. 1. 2013 - 20:01)

Ahoj, chtel bych se zeptat...Je to úplně běžný, doktorky jsou úchylný, mně se téměř stejná věc stala při vstupní prohlídce při přechodu od dětské k dospělácké doktorce. Dětská doktorka byla vždycky seriózní, nikdy nic podobného neprováděla. Doktorka pro dospělé je zřejmě unavená ze seschlých staříků s povadlými penisy.

Ondřej (Ne, 27. 1. 2013 - 07:01)

Ahoj, chtel bych se zeptat...Není to výmysl?

Ondřej (So, 26. 1. 2013 - 10:01)

Ahoj, chtel bych se zeptat...Kolik Ti je?

Reklama

Přidat komentář