Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Sandra (Pá, 19. 2. 2016 - 12:02)

Díky Sandro za tvoje...díky :-))

Cactus (Pá, 19. 2. 2016 - 09:02)

Díky Sandro za tvoje komentáře. Mezi všemi těmi zbytečnými písmenky jsou opravdovým přínosem. Oceňuji, že popisuješ svoje zkušenosti. Díky za ně!

Sandra (Pá, 19. 2. 2016 - 07:02)

Jen sem se zeptal a bylo mi...Hmm, promin, nic ve zlem, ale ono je zeptat se a zeptat se. Nejsem zadna netykavka, ale nema smysl bavit se tam, kde neni diskuze konstruktivni a kde se nazory druhych jenom ironizuji. To je pak jenom ztrata casu. A ha myslela, ze zrovna ty tohle vis.

sardanapal* (Pá, 19. 2. 2016 - 05:02)

Ty jo panove, tak to jsem...Jen sem se zeptal a bylo mi odpovězeno tak to taky tak beru .
Chce to jen být trochu nad věcí a hned se neposrat :-)

Miky (Čt, 18. 2. 2016 - 22:02)

Ty jo panove, tak to jsem necekal ze se do Sandry tak pustite. Neni to zbytecne? Uplne to nici jakoukoliv diskuzi hned v zarodku. Nikde jsem nepostrehl, byt jen naznakem, ze by se komukoliv jakkoliv vysmivala, ze by povazovala sve zkusenosti a preference za jasne a aplikovatelne na veskere zenske pokoleni. A na zaver... jakou bych mel ja motivaci zde lhat a cucat si z prstu nejakej centimetry. Byl to vazne mineny pravdivy prispevek na zajimave tema. Normalne diskutujici to odrazuje a smrskava se to zde jen na trolici centrum. Tak jen do me. :)

Hynek (Čt, 18. 2. 2016 - 22:02)

Si úplně představuju obchodníka, co se ptá ženy: Tak kolik chcete, paní, ustříhnout toho penisu, kolik by vám stačilo...nakupovaly by je jak kabely anebo látku na záclony :-D

Leoš (Čt, 18. 2. 2016 - 22:02)

Mé zkušenosti jsou, ehm, velice chabé...

Steve (Čt, 18. 2. 2016 - 21:02)

Ženskou ejakulaci žádná která byla se mnou jej neměla. Na penisy jiných a zkušenost jsem se dam vážně nikdy neptal ... první neměla jiného za mne a po jsem se už neptal ... na takové řeči musí mít žena náladu, jinak to vypadá dost ujetě. (kor u těch slušnějších)

Jan (Čt, 18. 2. 2016 - 19:02)

No, já mám 24 cm v erekci....Vysvětlím: když používám čínský centimetr a lžu, tak mám 24 cm, když český a říkám pravdu, tak polovinu :D:D:D:D:D:D:D

Jan (Čt, 18. 2. 2016 - 19:02)

No jo, tady má každý...No, já mám 24 cm v erekci. To je co?

Sandra (Čt, 18. 2. 2016 - 16:02)

Mě to přijde , že si jedna...A víš, že máš pravdu v tom, žese mýlíš? :-)
Je mi totiž jasné, že každá jsme jiná a každý to má a cítí jinak, a právě proto mě zajímají názory a zkušenosti ostatních.
Ale jinak jo, k sexu mám pozitivní vztah a tyhle věci mě prostě baví, ale neboj, já už ani nemuknu, když tě to tak irituje. Měj se, sardinko.

sardanapal* (Čt, 18. 2. 2016 - 16:02)

"za mustr"

sardanapal* (Čt, 18. 2. 2016 - 16:02)

Leoši a Steve,a jaké máte...Mě to přijde , že si jedna z těch co považují svou škebli , jako mustr i pro ty ostatní . Nebo se mýlím ?

Sandra pro 16.0 (Čt, 18. 2. 2016 - 16:02)

právě,udivuje mě,že to...A co ty, "NO"? Jaké ty máš zkušenosti s velikostí penisů a svým uspokojením a orgasmy?

Nebo se sem chodíš jenom posmívat druhým a "něco si dokazovat"??

Sandra (Čt, 18. 2. 2016 - 16:02)

No jo, tady má každý...Leoši a Steve,a jaké máte vy zkušenosti s uspokojováním ženy svým penisem? Zažila s vámi některá z vašich partnerek žesnkou ejakulaci? POzanala více partberů, s malým a středním a velkým, aby měla srovnání a mohla vám tak říct, kolik cm ji vyhovuje nejvíc a proč?

Sandra (Čt, 18. 2. 2016 - 16:02)

OPRAVA: Jestli ho má MIKY 22....

Sandra (Čt, 18. 2. 2016 - 16:02)

Jenomže mně je vcelku jedno, jestli ho má Mikdy 22 nebo 18 nebo 16. Představa 22cm mužství obecně mě zkrátka vzrušuje a mokré orgasmy taky znám z vlastní zkušenosti, a Miky alespoň věděl, o čem je řeč :-)
Tady to přece není o tom, jaké velikosti jsou moje prsa nebo penis nějakého konkrétního chlapa, bavíme se snad všeobecně, kolik cm ženám stačí, ne??
Já napsala, že ideál je pro mě 18. A Miky reagoval, že velký penis ale nemusí vyhovovat každé. Tečka. Nic naivního na tom nevidím. Raději bych si přečetla od "Hihi", "Leoše" a "No",jaké jsou jejich zkušenosti, než ty jejich vágní ironické poznámky.

No (Čt, 18. 2. 2016 - 16:02)

právě,udivuje mě,že to někteří hned baští a většinou to právě bývá úplně naopak.....I když pravda,pokud má někdo internet chvíli,tak je trošku naivnější a hned všemu uvěří.Sama jsem to tak také měla,myslela jsem si,že jsou to lidé jako já.Kdepak,potřebují si něco dokazovat.

Steve (Čt, 18. 2. 2016 - 15:02)

No, div že nepíšou 30cm :-D

Ano, písmo a zdejší diskuze snese všechno ... kdoví jakej má reál - možná že i opak.

Leoš (Čt, 18. 2. 2016 - 15:02)

jenomže se může psát...No jo, tady má každý druhý 20 a víc, to se člověk baví :-)

Reklama

Přidat komentář