Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Anonym (Po, 10. 6. 2024 - 21:06)

Asi stopadesátikilová žena: "I špatnej sex, je pořád lepší, než zádnej sex." Její manžel měl 150 cm a 50 kg. Na to řekla: "I malej herec umí někdy zahrát velký divadlo."

Anonym (Ne, 9. 6. 2024 - 15:06)

Klidne 14 cm postaci. Ktera potrebuje do sebe 18 a vice cm tak je pekne rozjeta az je to hnus

Anonym (So, 8. 6. 2024 - 20:06)

V partnerských a hlavně manželských vztazích hraje roli tolik důležitějších faktorů, že centimetr sem nebo tam.... Nemám zrovna malého, ale vím, že manželka měla i větší, ale říkala, že tak intenzivní orgasmy má jen se mnou, protože mne miluje. O velikosti to asi docela není. Věřím jí. My jsme si nikdy nelhali a já se jí v sexu vždy přizpůsobuji, aby byla naprosto spokojená. Který milenec to udělá?

Anonym (So, 8. 6. 2024 - 22:06)

Kazdy poradny. Nejsi jediny dobry a vnimavy milenec. A navic tam funguje princip "cizi chlap, dvojnasobne vzruseni".

Anonym (Ne, 9. 6. 2024 - 07:06)

Kdyby tomu tak bylo, tak by doma moc nepobyla, protože by přeskakovala z jednoho na druhého a o manželský sex by nestála.

Anonym (Ne, 9. 6. 2024 - 15:06)

Omyl. Rad si odskocim, ale manzelsky sex je vzdy na prvnim miste. Jeste se nestalo, ze bych zene odmitnul a milence dal. Dam obema, ja jsem spokojeny a ony stastne. Delam dvojnasobnou radost, jsem dokonaly, no co nadelam :D

Anonym (So, 8. 6. 2024 - 22:06)

Pánové, spokojenost partnerky není jen o velikosti penisu, ale v mnoha dalších faktorech. Skvělý milenec dokáže ženu vzrušit už jediným pohledem, dotekem, polibkem, smyslnou sms- kou v průběhu dne. A když k tomu všemu přidá špetku smyslnosti, je i pozvání na rande po 20 letech vztahu, něco jako líbánky, které si užívám jako za mlada s veškerou pozitivní energií a rezonující slastí.

 

Default User Image
Klára (So, 8. 6. 2024 - 18:06)

Celý život jsem měla cca 12cm manžela.V 55 letech jsem se spustila s klukem, který ho má 22cm a silný! Bože to jsou orgasmy, říkal že se při něm třepu a vydávám zvláčtní zvuk! Ale já nevím, orgasmus velký a nevnímám co dělám! Ta 22cm ve mě udělá uragán, pipinka stříká jak vodopád!! Pod námi je vždy mokro jako po dešti.To s manželem nikdy nebylo.....A kamarád má 30 let a má ho jako ocel.Holky neváhejte a vyzkoušejte, budete nadšené jako já!!

Anonym (So, 8. 6. 2024 - 20:06)

Holky, udělejte výběr. Třeba masové cfnm, nebo ganbang a tam se možná takový objeví, jako jeden ze sta. Nebo budete mít náhodou štěstí.

Anonym (St, 5. 6. 2024 - 12:06)

Kolik cm stačí? Když máte v pytlíku 100 mil kaček, tak stačí i 5 cm.

Default User Image
Míla (Út, 4. 6. 2024 - 09:06)

Také jsem si dlouho myslela,  že mi 15 cm stačí. Pak jsem poznala "dvacítku" a už bych neměnila. Ten hluboký průnik mne přivádí do šílenosti. Takové orgasmy nikdo s "patnáctkou" nedokáže.

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 10:06)

Některé prožívají hluboký průnik i s polovinou průměráka. Každá jí máte jinou. Měl jsem i takovou, do které se vešel jen žalud. Ona byla nadšená a já ne.

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 08:06)

Ptali se prostitutky, jak se jí to líbí s velkými penisy. Odpověděla: "Zkuste si strčit do nosu malíček a pak palec. Budete vědět jaký mám pocity z těch velkých. Raději se jim vyhýbám."

Default User Image
Lucie (Út, 4. 6. 2024 - 08:06)

Záleží i na ženě mě stačí těch 22 cmale před porodem a že začátku jen mazat a mazat teď ji mám pěkně roztazenou a nemám problem  

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 09:06)

Já zase znám páry, které se kvůli nesouladu pohlaví rozvedli. U nás v práci byl jeden takový. Zamilovali se do sebe, oba měli rodiny s dětmi. Oba se rozvedli, přesto, že jsme jim to rozmlouvali. A za půl roku se rozváděli. On: "Nechce mi dát, protože jí to se mnou bolí." Ona: "Má ho moc velkýho a já už ho nechci." Bylo po lásce. Jinak oba moc fajn lidi, ale v posteli jim to neklapalo.

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 08:06)

Většina zkušených žen má starost, aby nebyl moc malej, nebo moc velkej. Přednost mají penisy "akorát".

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 02:06)

Jsem zvyklá na střední velikost kolem 14-15 cm s průměrem do 5 cm. Nedávno jsme si s manželem po sexu dopřávali ještě chvíli vzájemnou dohru, když v tom, že by ještě chtěl, ale musí se nutně napít, že je ihned zpět a bude se mi věnovat. Byla to záminka, abych nic netušila. Nasadil si prodlužovací návlek s povrchem měkkých stimulačních výstupků, hrbolků , zvlhčil ho lubrikačním gelem a pomalu ho do mne zasouval. Snad ve vteřině jsem poznala, že je něco jinak, bylo to nádherné a jak mám ráda hluboký průnik, snažila jsem si ho v sobě přidržet a umožnit mu, abych ho měla celého a začala mu přirážet. Do 3 minut jsem byla na vrcholu slasti s dalším intenzivním orgasmem. Když jsem pak viděla, o kolik ho měl delší, nevěřila jsem kam se mi vešel. Běžnou velikost penisu cca necelých 15 cm si ho návlekem prodloužil o 7 cm a v šířce objemově o daších 1,5 cm plus svou šířku penisu. Ihned ráno jsem si vyprosila pokračování s pozdním příchodem do zaměstnání. Ještě cestou jsem si vychutnávala příjemné chvění a toužila po co nejdelších dozvucích. To překvapení se mu povedlo.

   

  

Default User Image
Lucie (Út, 4. 6. 2024 - 08:06)

Měla jsem v životě 3 chlapy první tak 12 cm kolem 18 a druhej byl standard kolem 15 cm Sexbs ním byl lepší a uspokojoval mě víc a můj manžel od 24 roku jsem s ním mě připravil na život 22 cm užívám si ho 

Default User Image
Lucie (Út, 4. 6. 2024 - 08:06)

Měla jsem v životě 3 chlapy první tak 12 cm kolem 18 a druhej byl standard kolem 15 cm Sexbs ním byl lepší a uspokojoval mě víc a můj manžel od 24 roku jsem s ním mě připravil na život 22 cm užívám si ho 

Anonym (Ne, 2. 6. 2024 - 07:06)

Jiří co robí syn Olin a brácha Josef bydlí pořád v Jile.nici? Co se mu nevyvedl děti a tobě se také nevydařily jsou to pořád lajdáci?

Reklama

Přidat komentář