Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Jan (Po, 11. 11. 2013 - 22:11)

Na www.penis.cekuj.net je medián 15,9 cm, střed je 15,6 cm. Ale to jsou údaje "self report".

Doctus (Po, 11. 11. 2013 - 22:11)

Jistě to není přesné,...Medián je nižší než průměr, a to z těch důvodů, které jsem uvedl (výběrový soubor je omezen pouze zdola). 19 či 21 cm má 1 až 2 % mužů. Vychází to z 95% CI, který udává meze normálnosti zhruba 10 cm až 19 cm. Tudíž je nemožné, aby 20cm a více bylo 6 %.

Roman (Po, 11. 11. 2013 - 21:11)

V rámci délky penisů...Jistě to není přesné, pouze odhad. A řekl bych, že medián v tomto případě je výš než průměr. Jak už jsem psal, odhadem jen čtvrtina mužů má větší penis než já. Ale ne nijak zásadně. Čili nějakých 19-21 cm. Nebyly tu vůbec zmíněny rekordy, kde proběhlo přesné měření. Američané, libující si v soutěžení, mají stále otevřenou placenou soutěž o největší penis na světě. Momentální vítěz má 26 cm. I když Jonathan Falcon má údajně 34-36 cm. Jenže ten se oficiálně nikdy přeměnit nenechal. Nicméně odkaz na jeho penis je impozantní a jeho velikost přes 30 čísel je pravděpodobná.
http://www.youtube.com/watch?v=dZJYZ9EpCHo.
Ten by úspěšně natrhl i Milušku.
Známe-li krajní hodnoty, můžeme celkem snadno rekonstruovat celou Gaussovu křivku. Ale v tomto případě bude průměr níže než medián z jednoho prostého důvodu. Mužů s penisem pod 10 cm je cca 12%, zatímco nad 20 cm jen 6%. Čili průměr bude někde kolem 14 cm. Medián zřejmě o 2 cm výše. V případě čísel zdejších mírně retardovaných milovnic obřích penisů půjde zřejmě o chybný způsob měření. Prostě to měřili od prdele. A to vychází zhruba o 4-5 cm víc. Při jejich inteligenci je to víc než pravděpodobné.

taky penis (Po, 11. 11. 2013 - 21:11)

Ale jo, mám ho malého, z...Tohle celé téma mi přijde ujetý. V principu špatný není, jenže tady píšou nějaký dámy, co tvrdí, že míň než 17,18 cm je málo. Pak tu machrujou, borci, co ho mají těch 18, 20 cm. Je otázka, co má dáma doma, případně jak je dotyčný borec vybavený ve skutečnosti. Ale část mužů je má větší, i když těch výrazně nad průměr moc není.
Jestli je velikost vaginy 8 cm v klidu a max 13 cm při vzrušení, tak to ukazuje potřebnou velikst penisu. Navíc největší citlivost je na začátku vaginy, ne ke konci.
Jinak asi tak, když má některá borce, co ho má 20 cm, tak pak přejít na 13 cm by dělalo nějakou dobu potíže. Prostě dotyčná je vytahaná, tak by v ní menší velikost nebyla pevně obejmutá. Pro mladou holku, co nikoho neměla je spíš lepší menší velikost, pro ženu po porodu zas o trochu menší. Myslím velikosti v normě, tj nějakých 12-18 cm. Malý penis nebude vyhovující, kde to je mimo normu. Ale i někdo s 10 cm si může najít ženu, taky s menším rozměrem, kde si budou plně vyhovovat. Nakonec u nějakých Vietnamců je 10,11 cm průměrná velikost. Funguje jistě i vybavený černoch s Japonkou, vagina se roztáhne. Ale jsou i běžná manželství Vietnamce s Češkou. U smíšeného manželství bych viděl problémy spíš v kulturních odlišnostech, to že on má 10,11 cm mi nepřijde jak zásadní problém. Menší Vietnamec si asi nenajde nějakou basketbalistku, co má 185 cm a více, ale spíš menší českou ženu, které bude v podstatě vyhovovat.

penis (Po, 11. 11. 2013 - 21:11)

Jen čekám, kdy vám...Ale jo, mám ho malého, z jejich pohledu. Naštěstí manželce stačí a je spokojená. Ale má kamarádku a o té mi řekla, že jedině "pořádné péro", jinak má u ní chlap smůlu.
A protože je menší postavy a ještě trošku zavalitější, tak si nemyslím, že ji má nějakou velkou. Takže je to spíš v té hlavě.

Alice (Po, 11. 11. 2013 - 21:11)

Možná jsem blb, ale jenom...Protože toho všichni akorát spoustu nakecají a skutečnost je jiná.

Doctus (Po, 11. 11. 2013 - 21:11)

Možná jsem blb, ale jenom...Jen čekám, kdy vám zdejší obr-ženy napíší, že jej máte taky malého... To je jediné, co je napadne.

Eda (Po, 11. 11. 2013 - 20:11)

S metodikou měření penisu...Vykašlete se na měření penisů,je to na nic,jako by jste měřily zeměkouli a modlili se k bohu aby byla větší.Je jaká je,zrovna jako ty penisy.

penis (Po, 11. 11. 2013 - 20:11)

Á další blb.Možná jsem blb, ale jenom to dokazuje stupiditu některých dam, které se smějí 15 cm jako strašně malým.

:)) (Po, 11. 11. 2013 - 20:11)

Jinak doporučuji? Goggle a zadat Doctus a slovo penis.
Ten hošan je fakt magor přes penisy.

:)) (Po, 11. 11. 2013 - 20:11)

S metodikou měření penisu...Strýček Google v akci :-)).

:)) (Po, 11. 11. 2013 - 20:11)

Z fyziologického hlediska...Á další blb.

penis (Po, 11. 11. 2013 - 20:11)

S metodikou měření penisu přišel americký vědec Alfred Kinsey. Ten provedl
první rozsáhlý výzkum a stanovil metodu měření. Délka se měří pomocí krejčovského
metru přiložením ke kořenu penisu na horní břišní straně. Podle jeho průzkumů
má 70% mužů penis dlouhý od 14 od 16,5 cm. Nejčastější hodnotou je 15,5 cm.

Obdobný průzkum v Německu zjistil o něco nižší a přesto velice podobné hodnoty. Průměrná délka penisu v Německu je 14,48 cm.

penis (Po, 11. 11. 2013 - 20:11)

Z fyziologického hlediska pravděpodobně velikost penisu pro vzrušení ženy není významná, neboť citlivá je především zevní část vagíny, kam bez problémů pronikne i krátký penis. Krom toho se vagína dokáže velikostně přizpůsobit rozměrům jakéhokoliv penisu. Preference větších penisů u některých žen má tedy spíše psychologické, nikoliv fyziologické důvody, nicméně není vyloučeno, že větší penis může ženu lépe stimulovat i fyzicky.

Doctus (Po, 11. 11. 2013 - 20:11)

Leoši, je úplně jedno,...Proč by taky svůj názor měnily? Zdejší diskutující nejsou jediné ženy v republice, naštěstí, neboť by bylo nutné upravit průměrné IQ (směrem dolů).

Doctus (Po, 11. 11. 2013 - 20:11)

No vidíš. Hned ve třech...Překlep je stejně závažný jako absence čárek, interpunkce a neznalosti pravidel psaní přídavných jmen ("malím" nebo jak to bylo)? Když už mě upozorňuješ na pravopis, tak správně je "napadl jsi". Ty mě nemusíš na nic upozorňovat, navíc nevím, proč si myslíš, že ho mám malého. Když k 12 cm přidáš jedno z množiny čísel {4, 5, 6, 7}, tak se dostaneš na správnou hodnotu. O penisu ani o vagině nemusím už nic studovat, ty si běž studovat vaginu, o které nic nevědí mnohdy ani ženy. Češi se nijak neliší od ostatních Evropanů, takže výzkum (nikoliv výskum) není potřeba. Když se téměř shodly všechny urologické studie, tak se asi všichni odborníci pletou.

:) (Po, 11. 11. 2013 - 20:11)

V Česku neproběhl...Leoši, je úplně jedno, jestli něco proběhlo nebo ne. Jde o to, co mají rády ženy. Kdyby "objektivní-vědecký výskum penisu" :)) proběhl, ženy své názory kvůli tomu nezmění. Jen úchyláček Doctus.

Leoš (Po, 11. 11. 2013 - 20:11)

V Česku neproběhl objektivní-vědecký výskum penisu, proto tahle debata...

Petr (Po, 11. 11. 2013 - 20:11)

Kdo říká, že lžete? 20cm...No vidíš. Hned ve třech bodech lžeš:
1. o lékařském vzdělání se zmiňuješ sám, bez jakéhokoliv útoků na svou osobu.
2. ano, uvedl jsi, že tady ženy lžou. Jestliže jsi nepochopil mé přirovnání k velikosti prsů, tvůj problém. Ale dle tvé logiky jsem také lhář.
3. napadl si paní za pravopis, i když sám si před už tím udělal překlep. Také po sobě nečteš.

Rád upozorňuješ? Tak já tě musím upozornit na to, že píšeš jako 15-letý puberťák, který právě zjistil, že ho má 12 cm velkého a k tomu si uvědomil, že je homosexuál.
Přeji ti hezký večer nad studováním penisu. Já jdu raději studovat vaginu. Čau.

Doctus (Po, 11. 11. 2013 - 20:11)

Ono nejde o to operovat s...Kdo říká, že lžete? 20cm není standard ani omylem, 18 cm taky není průměr, to, co ženy považují za nedostatečné, je i statistickým nadprůměrem. Hlavně že čtou "ženské časopisy", kde je všechno popravdě napsané. Zmínku o lékařském vzdělání jsem uvedl jen u těch příspěvků, které uvedly, že si pletu jisté věci z patologie. I přes vysvětlení to dané osoby neakceptovaly. A ohledně tzv. napadání žen: každý dostane, co si zaslouží. Pokud dospělý člověk píše jako 8-leté dítě, proč bych na to neupozornil? Nebo když mě poučuje o českém jazyce a opraví mně to, co bylo napsáno správně? Na hrubý pytel hrubá záplata. Můj probém je jedině v tom, že na světě je hodně nechápavých lidí.

Reklama

Přidat komentář