Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Dezo (Po, 11. 11. 2013 - 12:11)

coto je gausovo a median? co mam stoho za sulina ja?

Doctus (Po, 11. 11. 2013 - 12:11)

Nu ano, Zdenička bude...V rámci délky penisů Gaussovo rozdělení neplatí úplně, neboť distribuce hodnot není normální. Je to dáno tím, že hodnoty jsou omezeny pouze zdola (nulou), shora jsou prakticky neomezené. Proto je průměrná hodnota vždy vyšší než medián. Podobnou situaci nalézáme u průměrného platu. Můžete mi prozradit, jak jste měřil všechny údy, jež jste zhlédl?

Radka (Po, 11. 11. 2013 - 12:11)

Když už někoho opravujete,...Tak to mi pobavilo:-)

Roman (Po, 11. 11. 2013 - 12:11)

Spíš je lituji, že se...Nu ano, Zdenička bude mírně retardovaná, tudíž i živočišná a milují obří penisy. IQ partnera může být i nižší než 80. Ale dost srandy. Já hraju fotbal, myslím tedy jen velmi nízkou soutěž, nicméně ze sprch znám přirození svých spoluhráčů i protihráčů z jiných klubů. Já sám jsem na svůj nástroj hrdý, mám ho 18 a půl a to rozhodně je nadprůměr. Podle mých soukromých pozorování ho má jen zhruba čtvrtina chlapů větší než já. Čili statisticky vyjádřeno, patřím do horního kvartilu. Pro Doctuse, což je velmi studovaný ptáček, vyplývá podle Gaussova rozložení četností medián cca 15,5 cm. Pro oligofreniky zdůrazňuji, že medián není to samé jako průměr. Medián, i když se používá méně, má mnohem větší vypovídací schopnost než průměr.

Doctus (Po, 11. 11. 2013 - 12:11)

Kdybyste měl IQ nad 130,...No vás v Mense asi nepotkám. Kdo říká, že trpím komplexy, vy "moudrá" osobo?

Doctus (Po, 11. 11. 2013 - 12:11)

Pane sám jste napsal "s...Když už někoho opravujete, tak vězte, že za oslovením se píše v civilizovaném světě čárka. Každá věta má začínat velkým písmenem a končit tečkou, čárkou nebo středníkem. U vás tomu tak není. Zvláštní.

jj (Po, 11. 11. 2013 - 12:11)

Kdybyste měl IQ nad 130, určitě byste netrpěl komplexy z malého šulina. Nebojte, ženy u vás určitě ocení inteligenci a nadhled, tak nad tím vaším malým vůbec nemusíte smutnit. :-)

Radka (Po, 11. 11. 2013 - 12:11)

Spíš je lituji, že se...Pane sám jste napsal "s takovu ženu" asi taky nečtete po sobě:-))

Doctus (Po, 11. 11. 2013 - 12:11)

Mentální retardaci máte...Já nikomu nevyvracím, jaká je ideální velikost. Přečtěte si prosím důkladně mé příspěvky. Já zde jen argumentuji průměrnou velikostí. To jsou 2 veličiny, které se nemusejí rovnat. Komu není dáno, v apatyce nekoupí. To znáte, že?

Doctus (Po, 11. 11. 2013 - 12:11)

Když jej má někdo malého,...Když někdo píše jako bezmozek, tak s tím opravdu nic nenadělám. Nemůže být každý geniální (IQ > 130)...

Zdena (Po, 11. 11. 2013 - 12:11)

Spíš je lituji, že se...Mentální retardaci máte jedině vy když nejste žena a tady nemáte co odpovídat nikdo se tady neptá kolik cm penisu stačí mužům.A o pravopise to tu taky neni tak se mi nechytejte za pravopis i blbec ví že malí znamená malý ale pro vás tam budu dávat měké i dál protože vy jědině podle názorů MALIHO S MEKIM MATE:-)

jj (Po, 11. 11. 2013 - 12:11)

Když jej má někdo malého, tak začne nadávat a vytahovat pravopis... Smiřte se s tím, že ženy mají přece jen raději ty větší. Nemusíte zuřit, stejně s tím nic nenaděláte.

Doctus (Po, 11. 11. 2013 - 11:11)

Musim se zastat MiluškyM a...Spíš je lituji, že se dostanou do styku s takovou ženu, jako jste vy. Čtete vůbec po sobě, co napíšete? Vždyť to není možné. Dysortografie nejvyššího stupně, výraz "s malím" napíše tak dítě ve 3. třídě ZŠ. Gratuluji ke střední mentální retardaci. Jste hvězda.

. (Po, 11. 11. 2013 - 11:11)

Pěkné klacky i chlapi, ale...Ono bohužel pro ženský toho moc neni tak musíme koukat na gay.

Zdena (Po, 11. 11. 2013 - 11:11)

Musim se zastat MiluškyM a říct že s ní ve všem souhlasim.Tady totiž kopou kolem sebe chlapi s malim který se snaží přesvědčit že je normální ho mít malého a že prý s malim jich je nejvíc a vadí jim že se spoustě ženám líbí větší a když už neví kudy kam tak začnou narážet že je ženy maji vytahané a další a další věci.Pravda je ale taková že těm s většim zavidíte,přiznejte si to chlapi.Chlap s pěknou výbavou který neni zakomplexovaný by neměl tohle potřebu psát.A jelikož je to téma kolim cm ženám stačí tak já odpovídam za sebe že mě od 17cm ale přiznám se že miluju ty 20-23cm.

Lukáš (Pá, 21. 2. 2020 - 03:02)

Tak to ses na klacky ja,mam12 cma stejne bych te vysukal

Doctus (Po, 11. 11. 2013 - 11:11)

Pěkné klacky i chlapi, ale...Protože mě tady neustále někteří vykládají, že průměr je 18 cm apod. Lži mě dokážou pěkně vytočit. A navíc od určitých (inteligencí "políbených") lidí. Samozřejmě, když někdo vyjádří nesouhlas s tím, že 18 cm není průměr, tak mu je hned vmeteno, že má určitě malého. Ubohé to uvažování.

Vanda (Po, 11. 11. 2013 - 11:11)

Já muže vidávám nahé a...Pěkné klacky i chlapi, ale stránka je určená primárně pro gaye, to je jediný nedostateček.
Jinak nechápu, proč se Doctus pořád tak vzteká. Asi bude vybaven jen malým přirozením.

Doctus (Po, 11. 11. 2013 - 11:11)

Já muže vidávám nahé a...Už jen název odkazu napovídá, že to přímo nebude vystihovat všechny muže, když je tam uvedeno "circumcised", tedy obřezaní. K zahraničním studiím, které jsem četl, se většinou běžný čtenář nedostane, pokud si tedy nezaplatí tučnou sumičku za předplatné několika časopisů. Vymyšlené nejsou, to jsou jen ty vaše světové mapy. S vyučováním angličiny bych se moc na vašem místě nechlubi, neboť všichni známe úroveň učitelů. Jaká je úroveň vaší angličtiny? C1 (jako ta má)? Odborné názvy neznáte, takže by to byla konverzace na dvě věci.

Miluš M (Po, 11. 11. 2013 - 11:11)

Já když se podívám kolem...Já muže vidávám nahé a dokonce s erekcí. :-) Takže mohu srovnávat.:-) Vy se můžete podívat například sem: http://lovecircumcisedmen.tumblr.com/archive

Jsou tam úplně obyčejní muži, stejní, jaké potkáváte denně na ulicích. Můžete se sám podívat a porovnat, kolik jich jej má většího než vy a kolik menšího. A nebuďte trapný se zahraničními studiemi, které jsou z velké části vymyšlené na ukojení touhy bulváru po senzacích a nemají s realitou nic společného. A chcete konverzovat v angličtině? nějaký čas jsem ji dokonce vyučovala. :-)

Reklama

Přidat komentář