Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Jolly (Ne, 10. 11. 2013 - 22:11)

potřebují ženské, které...Proč nějaké debilní cviky, když většina mužů je dostatečně vybavených? Jedině, kdybych narazila na někoho s menším, který by měl nějaké vlastnosti, které by mi stály za to, že bych se kvůli němu uskromnila ve svém sexuálním životě. Ale ani to není nutné, jelikož jsou k dostání nástavce na penis, které jej prodlouží.

velký penis (Ne, 10. 11. 2013 - 22:11)

potřebují ženské, které ji mají vytahanou.Takže je dobré cvičit nějaké cviky na zpevnění pánevního dna.

Jolly (Ne, 10. 11. 2013 - 21:11)

Jednou se mi také stalo, že jsem měla milence, který jej měl asi tak těch 15 cm a když ho uviděla, úplně jsem se divila, jak ho má malého oproti ostatním mužům, které jsem měla před ním. Když jsem mu to řekla, byl z toho poněkud v šoku, jelikož zřejmě asi také nevěděl, jak velké penisy mají ostatní muži.

Miluš M (Ne, 10. 11. 2013 - 21:11)

Tu stránku znám. ... Ale to...Objektivní je to, co sama vidím a to, co také sám vidíš, když se například podíváš na penisy ostatních mužů. Objektivní měření neproběhlo zatím asi nikde na světě, všude to bylo očividně nějak upraveno a zkresleno hlavně kvůli tomu, aby nepáchali sebevraždy ti s těmi malými. Tak věř hlavně svým očím a nepátrej ve zkreslených statistikách.

Jan (Ne, 10. 11. 2013 - 21:11)

Jane, pokud nevíš, jak na...Tu stránku znám. ... Ale to není objektivní. Objektivní je vědecké měření, a to zatím v Česku neproběhlo. Doufám, že v blízké době proběhne, aby bylo všem jasno.

Miluš M (Ne, 10. 11. 2013 - 19:11)

Jane, pokud nevíš, jak na tom jsi, tak se srovnej s ostatními například zde: http://lovecircumcisedmen.tumblr.com/archive
Tady se můžeš podívat, kolik jich ho má většího než ty a kolik jich ho má naopak menšího.
Vykašli se na pochybné statistiky, které jsou vytvářeny zřejmě jen kvůli utěšování těch, kteří je mají malé, aby nevzdávali seznámení se ženami a aby jím to zvědlo sebevědomí. Skutečnost je ale opravdu někde jinde. Například zde: http://lovecircumcisedmen.tumblr.com/archive

Jan (Ne, 10. 11. 2013 - 19:11)

tady nejde o nějaké...Reagoval jsem na názory, že normální velikost je 18-20 cm, a že 15 cm jsou raritní udy. :-D

žena (Ne, 10. 11. 2013 - 17:11)

Na stránce:...tady nejde o nějaké statistiky, ale co ženám vyhovuje. Víc za tím, chlapi, nehledejte.

Jan (Ne, 10. 11. 2013 - 17:11)

Mě by zajímalo, když tu...Na stránce: www.penis.cekuj.net, je uváděna délka v Česku a částečně na Slovensku v erekci 15,6 cm, ale uvádějí 15,9 cm (16) cm jako medián. Ve skutečnosti si mnozí něco ještě přidali :)))

Jolly (Ne, 10. 11. 2013 - 15:11)

Neměří, ale na první pohled poznám, co je 15 a co 20 cm a hlavně, co mi ještě stačí a co je již málo.

x_x (Ne, 10. 11. 2013 - 14:11)

Mě by zajímalo, když tu dámy píší o nbějakých "spodních" hranicích, zda každého kokota se kterým přijdou do styku opravdu měří. Ono totiž navíc není měření jako měření a takový rozdíl 1 cm se úplně ztratí.

..... (Ne, 10. 11. 2013 - 14:11)

Světové prvenství patří...To je fakt bizardní mapa. Se skutečností to má pramálo společného.

Jolly (Ne, 10. 11. 2013 - 14:11)

Jestli mohu jako žena odpovědět na otázku v úvodu, tak mám vyzkoušeno, že 17 cm je asi tak spodní hranice, co mi již jakž takž může stačit, i když to rozhodně není ideál. 20 cm je ideál a nad 23 cm je už příliš moc. Mně osobně se ty dlouhé také líbí, ale spíš proto, že mne jejich velikost vzrušuje, když je vidím nebo když jej držím v ruce a cítím ten objem a délku. Na soulož to je již příliš velké.

{|} (Ne, 10. 11. 2013 - 14:11)

Světové prvenství patří podle bizarní mapy obyvatelům Konga, vynesla jim ho průměrná délka 17,93 centimetru. Za konžskými pány pak následují muži z Ekvádoru (17,77 cm), Ghany (17,31 cm), Kolumbie a Venezuely (17,03 cm), Libanonu (16,82 cm), Kamerunu (16,67 cm) a Bolívie (16,51 cm).

Až tady se do žebříčku zapojují jako zástupci starého kontinentu Maďaři (rovněž 16,51 cm). V Evropě tak nechali za sebou Francouze (16,01 cm), Čechy (15,89 cm), Nizozemce (15,87 cm), Belgičany (15,85 cm), Italy (15,74 cm), Dány (15,29), Slováky (15,21 cm), Slovince (15,13 cm) a Bulhary (15,02 cm).

Nejmenší evropské penisy najdete v Rumunsku (12,73 cm), Irsku (12,78 cm) a Rusku (13,21 cm).

Nejmenší průměrný pyj na světě pak nosí Jihokorejci (9,66 cm), obyvatelé Kambodže (10,04 cm), Thajska (10,16 cm), Indie (10,24 cm), Burmy (10,7 cm), Tchaj-wanu (10,78 cm), Filipín (10,85 cm), Srí Lanky a Číny (10,89 cm) a Japonska (10,92 cm).

Jana (Ne, 10. 11. 2013 - 14:11)

Neříkám, že ti s malým nejsou, ale moc jich asi není. Já jsem ještě neměla štěstí na nikoho, kdo by měl pod těch 18 cm, většinou spíš 18 až 22 cm. Těch patnácticentimetrových bude zřejmě asi stejně tak málo, jako těch nad 25 cm.

Miluš M (Ne, 10. 11. 2013 - 14:11)

MilusM to jsou pekny vybaveny...To je pravda. Ten průměr 13 cm je naprostý nesmysl, tedy alespoň u nás, ne u asiatů a 15 cm je další lež pro útěchu těch, kteří jej mají malého a myslí si, že 15 cm je průměrná velikost. Stačí se podívat na fotky chlapů, které jsou náhodně posbírané a je hned jasné, jak asi vypadá běžný chlapský penis.

Ivana (Ne, 10. 11. 2013 - 11:11)

MilusM to jsou pekny vybaveny pera,chtelo by to vic takovych stranek.Ja taky nedavno cetla na nejakym webu o prumeru v cechach a ten prumer byl 18cm..13cm je u asiatu.Bohuzel cesi co jsou malo vybaveni a maji tech 10-15cm tak si to takhle ospravedlnujou.Ale pravda jedina je ze je sere ze maji maly pero.

Miluš M (Ne, 10. 11. 2013 - 11:11)

Jestli chcete věřit nesmyslům o průměrné délce 13 cm atd., tak věřte. Ale opravdu, skutečnost je ale opravdu jiná. Podívejte se, jak vypadají opravdové penisy běžných mužů: http://lovecircumcisedmen.tumblr.com/archive
Těch menších než 18 cm tam najdete dost málo.

TK (Út, 5. 11. 2013 - 11:11)

Trvám na tom co jsem už...Já mám jen malou hrstku kamarádů a těm věřím. Kamarádství mezi mužem a ženou je asi těžké, protože muži mají většinou postranní úmysly, pokud se jim ta dotyčná líbí a ženy toho zase umí využívat a zneužívat, když potřebují něco doma udělat a opravit.
Ještě jsem nezahodil flintu do žita, jen tuším, že když do těď nic nepřišlo, tak asi by to musel být zázrak.
Ono, rozhlížet se můžu, ale nerad bych dostal po tlamě. Kolikrát někde je docela pěkná slečna zahleděná do mobilu, že by snad člověk sebral i odvahu ji oslovit, ale většinou se odněkud vynoří její kluk a už se objímají.
No a při práci nepřijdu do kontaktu s žádnou, v posilovně, v bázéně, při běhu si každá hledí jen sebe nebo je opět s přítelem.
Myslím, že některé holky, které nemají nouzi o chlapy, tohle nepochopí. Ony doby, kdy chlap měl už od děství na nějaké vesnici vyhlídnoutou nebo dohozenou tu svou, na zábavě si s ní zatančil, pak si ji odvedl do kostela a byly spolu celý život v dobrém i ve zlém, jsou pryč.

Naďa (Út, 5. 11. 2013 - 11:11)

Jsem často nedůvěřivý,...Trvám na tom co jsem už napsala,pamatuj si,když jde o ženu,nebo obráceně o muže tak jde většinou kamarádství stranou.Potom jsou lidé překvapeni,že kamarádi za které by dali ruku do ohně je sprostě podrazí.Přijdeš i na to že pokud někdo dostane tzv.kopačky,pěkně pomluví toho od koho je dostal.Někteří k té pomluvě ještě dodají,že oni byli ti,co je dali.Někteří fajn kluci mají problém sbalit slušnou holku a na neřády se holky jen lepí.Ale neházej pověstnou flintu do žita a rozhlížej se pozorně kolem sebe,přece není všem dnům konec.Hlavu vzhůru!

Reklama

Přidat komentář