Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

MaDi (St, 17. 12. 2014 - 17:12)

Takovýdle řeči ve 21....Jasně ... tak hlavně, že vy působíte tak nějak "zmládle" a víte, kde je Váš palebný post ...

Honza (St, 17. 12. 2014 - 17:12)

Tak milý Slávku a od toho...Takovýdle řeči ve 21. století už působěj poněkud zastarale.

MaDi (St, 17. 12. 2014 - 14:12)

Já jsem neměl na mysli...Tak milý Slávku a od toho tu máme institut "manželství" vzniklý dávno před zrodem Křesťanství. Povšimněte si prosím, že v manželství je vždycky dáván jasný a zřejmý důraz na "společensko-ekonomické souručenství (v podstatě na takovou Společnost s ručením omezeným)", kladoucí důraz na zachování, udržení a rozmnožení společného majetku, jako základu pro výživu a výchovu budoucích dětí. Také potomci narození z manželství mají (měli) vždy neskonale větší právní jistotu o svém postavení ve společnosti, než tzv. "parchanti".

Je celospolečensky nevhodné a dá se říct kritické, že procento dětí zrozených "mimo manželství" stále stoupá.

I rozchod manželů (rozvod) si stále vyžaduje jisté formální kroky, což u vztahů "jen tak" znamená, že se jeden partner sebere a odejde, a to s celým svým majetkem. "A co děti, mají si kde hrát?!...

MaDi (St, 17. 12. 2014 - 14:12)

Tak já zas nepotřebuju...Tak, jako kdyby ... mluvila Závist nebo vlastní neschopnost ...?

Ó jak káráme ty ženy, které se chovají racionálně a v souladu s nesmírně starými zákony rozplozování ...

Lenka (St, 17. 12. 2014 - 14:12)

Paní Marto, oceňuji Vaší...Přesně, to je jen mužský sebeklam.

Pinďoury nás v podstatě nezajímají. Chci se mít dobře a hledám toho, kdo mi to zajistí.

MaDi (St, 17. 12. 2014 - 13:12)

Pro mě penis není vůbec...Paní Marto, oceňuji Vaší odpověď! Fakt, bez ironie! Takto to totiž platí v přírodě, mezi divokými zvířaty a je to uloženo hluboko v lidském podvědomí.

Samice si totiž samce nevybírají podle velikosti penisu (to je nějaká pitomá "mužská - macho" fóbie nebo spíš "kdo dochčije výš"), ale podle toho, jak dokáže zajistit veškeré pohodlí pro to, aby samice odnosila potomky, požívala, jakožto nejcennější v societě (myslím fertilní samice, která je cennější než narození potomci) náležitou ochranu a pokud už potomky donosí a i úspěšně porodí, tak se očekává od samce, že zajistí dostatek kvalitní potravy jak pro samici, tak pro potomky a vytvoří jim podmínky pro úspěšný růst, dospívání a pohlavní zralost a samici připraví pro další zabřeznutí. Nic víc a také nic méně se od samce neočekává a je to sakra těžký úkol. Žádné mazlení s mláďaty, chození na houpačky se od samců neočekává, to jen lidé si to takhle vykládají ...

Marta (St, 17. 12. 2014 - 12:12)

Pro mě penis není vůbec důležitý. Naopak peníze, majetek. To je na chlapovi nejdůležitější. Ani mi by nevadilo, kdyby měl vagínu........ Na píchání se vždy někdo najde. A já to nepotřebuji denně.

G. (St, 17. 12. 2014 - 12:12)

můj syn má penis po mně

MaDi (St, 17. 12. 2014 - 10:12)

Jak je mi známo z trojího početí 2 různých partnerek, tak stačí 14,6cm. A nejednalo se jenom o početí ...

galca (St, 17. 12. 2014 - 09:12)

Stavět vztah na pindíkovi je blbost.

T (Út, 16. 12. 2014 - 23:12)

Ježíš, ten smesnej penis.

Co na něm vidíš ?

Bereš si chlapa nebo jeho pindika ?

Bára (Út, 16. 12. 2014 - 22:12)

Pinďour je tak pátá věc v řadě, co mě zajímá.

Chlap mě musí zaujmout něčím úplně jiným.

Honza (Út, 16. 12. 2014 - 22:12)

Trochu s handicapem mezi...Nebo krátkej a tenkej pták?

Nebo navopak dlouhej a tlustej?

Nebo amputovanej?

jj (Út, 16. 12. 2014 - 21:12)

Mám vysokého svalovce...Trochu s handicapem mezi nohama? Je impotentní?

Honza (Út, 16. 12. 2014 - 21:12)

Hele, na velikosti penisu...A co tě teda na klukovi zajímá?

Terezka (Út, 16. 12. 2014 - 21:12)

Hele, na velikosti penisu vztah vážně nestojí.

Pindourek je to poslední, co mě na chlapech zajímá.

Ema (Út, 16. 12. 2014 - 20:12)

Mám vysokého svalovce trochu s handicapem mezi nohama. Ale mě to neva :)

David (Út, 16. 12. 2014 - 18:12)

Na prachy u nás nebyla snad jenom svatá Anežka.

Slávek (Út, 16. 12. 2014 - 17:12)

A nehledají spíš...Já jsem neměl na mysli žádné živoření a žití od výplaty k výplatě.Pokud mají lidé v rozumné míře vše co potřebují,není třeba neúčelně hromadit majetek.V opačném případě pak už partneři nemají vztah sami k sobě,ale k majetku a k penězům.Tento vztah je časem odsouzený k zániku,samotný sex bohužel nestačí.A pokud je navíc provozován z prospěchářských důvodů,tak to nikoho normálního nemůže těšit.Pak tím tuplem je to odpudivé.

Slávek (Út, 16. 12. 2014 - 17:12)

Já chci chlapa s...Tak já zas nepotřebuju takové ženy,které se očividně a beze studu přiznávají ke zlatokopectví.K čemu je prosím vás vážení spoludiskutující taková partnerka?Koho má tedy na prvním místě,partnera či jeho peníze?Nedomnívám se,že by někdy tyto ženy udělaly své protějšky st'astnými,mají rády jen samy sebe,a sex nepotřebují vůbec.A víte vy vůbec,vážené dámy zlatokopky,že některý mimořádně bohatý muž,o něhož usilujete,si vás pak pravděpodobně vůbec nebude taky vážit?Dneska má tu ženu,zítra jinou.A může jich mít na každém prstě deset.Není důvod aby si vážil nějaké vychcané zlatokopky.Kdykoliv může dát takové ženě která se mu znelíbí,okamžitý odchod.Tak se milé dámy,které hledáte jen lesk a luxus,moc nekasejte.

Reklama

Přidat komentář