Reklama

spodní prádlo u chlapců

mišo (So, 14. 5. 2016 - 10:05)

Takovou matku bych praštil...Tá gumená hadica, to je naozaj dobrý nápad.

Zuzka (So, 14. 5. 2016 - 07:05)

Takovou matku bych praštil...Každá máma se podívá,když pere prádlo,to se ani nedozvíš,hochu.

Tony (So, 14. 5. 2016 - 01:05)

Z toho jak se tady chováš a...Máš smůlu. Zatím se za aktivismus nezavírá a nic jiného se na mně najít jiná. Proto se nemusím schovávat za anonymitu. A že tu tepu jeté lidi? To je správné!

Dita (So, 14. 5. 2016 - 00:05)

Nevím, jsem už starej kokot...Z toho jak se tady chováš a vystupuješ na všech forech co mají do činění s chlapci, jejich prádlem a pinďourkama, tak určítě starej kokot jsi, v tom se nemyslíš a my také ne. A copak tady asi hledáš, nežli uchylný ukájení? Ty budeš pěknej ptáček, vem si na sebe červený trencle a jdi do domova důchodců, nebo prvomájovýho průvodu, tam je můžeš předvádět,chudáku. Hlupáku, najdu tě! Někdo má hadry na těle, někdo je nosí v hlavě, berme tvou úchylku vesele , berme tvou úchylku hravě, hlupáku, najdu tě...atd.

Jonáš (Pá, 13. 5. 2016 - 23:05)

Vy se nedíváte?Není...Takovou matku bych praštil gumovou hadicí do čela a zvážil bych výchovu u otce.

Zuzka (Pá, 13. 5. 2016 - 16:05)

Teď už si dovedu...Vy se nedíváte?Není špatné mít kontrolu a mrknout do gaťek,zvláště u puberťáků.Nebudu sama,kdo prohlédne použité prádlo dětem.

Tony (Pá, 13. 5. 2016 - 16:05)

Tony .... prosím .......To jsem nekopčil:

Písmenko po písmenku jsem to opsal ze včerejšího Blesku.

Steve (Pá, 13. 5. 2016 - 16:05)

Tony .... prosím .... nekopíruj sem dlouhý texty, kor mimo téma, PROSÍM !!!!

Tereza (Pá, 13. 5. 2016 - 15:05)

S tím kamarádem mně to...Teď už si dovedu představit,že je schopná fakt kontrolovat klukovi spodní prádlo!

Tony (Pá, 13. 5. 2016 - 13:05)

S tím kamarádem mně to napadlo proto, že před 8 lety tu psala dvanáctiletá Anetka, za níž chodil občas kamarád na komp, protože jeho rodiče byli jehovisti a soustavně kontrolovali, co na něm kluk dělá a měli ten komp zabezpečený, že když nebyli doma, tak ho nemohl zapnout.

Tereza (Pá, 13. 5. 2016 - 13:05)

Já jsem tu měla...Když sis kvůli tomu nechala kontrolovat počítače,tak asi ten okopítovaný příspěvek Tonyho bude blízko pravdě!!!Chudák kluk!

Tony (Pá, 13. 5. 2016 - 12:05)

Já jsem tu měla...A co když napsal odněkud od kámoše. Tvůj kluk je možná chytřejší, než si myslíš. Ona osoba, která potřebuje psychiatrické léčení, moc nepřemýšlí.

A teď ještě k tomu Kenovi. Včera jsem byl v hospodě na hokeji, měli tam Blesk, ten normálně nečtu, protože mě drby o celebritách nezajímají, včera jsem se do něho podíval a nestačil jsem žasnout. Tak jsem si později ten Blesk v Tescu zakoupil, abych se o ten článek mohl podělit.

SETKÁNÍ ŽIVÝCH KENŮ V HOLLYWOODU

LOS ANGELES

Tři ve světě nejznámější "živí Kenové" si dali sraz v Hollywoodu! Tentokrát je svolal český model Robert Paulát (37)

Právě jeho si totiž americký zábavní kanál El Eltraiment pozval do reality show Botched (Zpackaný) o extrémních zásazích plastických chirurgů.

"Natáčíme každý den, jak vztávám, cvičím, mluvím o své rodině a jak jsem se transfolmoval do dnešního vzhledu.Je to prostě dokument o Robertu Paulátovi, nejznámějším Kenovi z Evropy." směje se Čech, o němž se traduje, že podstoupil 37 platických operací, aby vypadal jako panáček od Barbíny.

Proti svým plastikovým kamarádům je ale pořád žabař. Američan Justin Jedlica (34) jich prý má 150 a Brazilec Rodrigo Alves (32) dokonce tolik, že mu už začala odumírat přírodní tkáň a před několika týdny mu upadl nos!
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Teda, že máme takového magora i u nás v ČR jsem teda netušil.

Zuzka (Pá, 13. 5. 2016 - 11:05)

Co mu taky proti takové...Já jsem tu měla ajťáka,kamaráda,sjel nám doma všechny kompy a mám jistotu,že kluk do žádné poradny nepsal.Vůbec pochybuji,že by se někde zmiňoval,jaké má gaťky.Znásilnění je spíše o svlékání než o oblékání.

!!! (Pá, 13. 5. 2016 - 10:05)

Co mu taky proti takové slepici zbejvá! V hlavě má stolici, ale všemu rozumí jak ta koza petrželi! Takovou mámu mít tak zavolám na policii, že mě máma znásilnila! To by potom bylo tóčo?

Nezvykne si nik (Čt, 12. 5. 2016 - 12:05)

protože by se z toho poblil!

Tony (Čt, 12. 5. 2016 - 10:05)

Napsala jsi taky,že mu to...Člověk si zvykne i na šibenici, a to velmi rychle. Ještě jsem neslyšel o žádném, že by po 5 minutách na tu šibenici nadával, že se mu nelíbí.

Tereza (Čt, 12. 5. 2016 - 10:05)

Napsala jsi taky,že mu to...Ano zvykne si každý,zvlášť když je přinucen.Jděte se bodnout,Zuzko!

Zuzka (Čt, 12. 5. 2016 - 08:05)

Opravdu se nehodlám...Napsala jsi taky,že mu to nevadí.A to je pravda,zvykne si každý.Co se jim koupí,to nosí,zvlášť když se líbí děvčatům.

Tereza (Čt, 12. 5. 2016 - 08:05)

Tony neví o současném...Opravdu se nehodlám vytahovat,kolik peněz nasypu do oblečení kluka.Nechci,aby se celé dny mačkal v IN prádle a v riflích nedal nohy k sobě.Já totiž takového kluka znám a je to chudák!

Tony (St, 11. 5. 2016 - 18:05)

Pokud je to jenom na hraní, tak to jde. Jenže něco je příliš:

Američan chce vypadat jako panáček Ken, za operace utratil víc než milion
17. prosince 2012 16:39
Dvaatřicetiletý Justin Jedlica má velký sen. Jeho ideálem je panáček Ken, přítel panenky Barbie. Mladý muž mu chce být co nejvíce podobný a za plastiky už utratil v přepočtu téměř dva miliony korun.

Jedlica má za sebou už prý sto plastických operací, které mu mají pomoci vypadat jako panáček Ken.
"Vždycky jsem zbožňoval plastickou chirurgii, protože mi to umožňuje být kreativní," cituje muže britský list The Daily Mail.
Američan své proměny v živoucího panáčka Kena popsal v televizní show The Doctors. Má za sebou úpravu nosu, lebky, tvaru obočí, rtů, brady i hýždí. S operacemi začal, když mu bylo 18 let. Jako první přišel na řadu nos. Jedlica absolvoval také korekci prsních svalů, břicha a v bicepsech má silikonové implantáty.

Plastiky jsou pro mladíka způsob, jak léčit sám sebe a vytvářet z vlastního těla umělecké dílo, jak to dělají sochaři. Přestože ho lékaři varují, že po zdravotní stránce je tak vysoký počet operací nebezpečný, živoucí Ken s nimi nechce přestat.
"Vždycky se může něco pokazit. Jsem ochoten přijmout tato rizika a myslím, že všechno hodnotné v životě je spojeno s riskováním. Je to, jako byste zakázali Picassovi malovat," dodal Jedlica.
Zdroj: http://revue.idnes.cz/justin-jedlica-chce-vypadat-jako-ken-dbw-/zajimavosti.aspx?c=A121217_162207_zajimavosti_zar

A toto nám dává Déčko za vzor, prý jsme proti Západu kulturně a civilizačně zaostalí. To je ta jeho kultura?

Reklama

Přidat komentář