Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (Pá, 8. 4. 2016 - 14:04)

To je nerozum od těch...Nosí to tak hodně kluků.Kdo chce dobře vypadat,musí něco vydržet.

o|o (St, 6. 4. 2016 - 17:04)

Jó takovej pěkně zapařenej pytlík to je síla! To než dojde ze školy domů, tak ho má ještě vošmyrglovanej!

Tereza (St, 6. 4. 2016 - 15:04)

Pod obtažené kalhoty,jako...To je nerozum od těch rodičů,kteří dávají klukům obtažené rifle,hlavně když v tom musí být celý den ve škole.

Zuzka (St, 6. 4. 2016 - 12:04)

Navíc je to spodní prádlo,...Pod obtažené kalhoty,jako jsou slimky,elasťáky a jiné je potřeba dobře vybrat prádlo,aby se nerýsovaly nohavičky kalhotek na zadku.Trenky pod elasťáky si představit nedovedu!Tam jedině tanga nebo tenké boxerky s nohavičkou.

Tony (St, 6. 4. 2016 - 01:04)

Steve? Ty opravdu neznáš Zuzku, loni psala, že to její syn musí nosit, páč tak vypadá jako manekýn. Pak chápu Jimmiho, že se do ní navážel.

Jindřich (Út, 5. 4. 2016 - 20:04)

Máte o prádle mylné...Já bych rád znal názor vašeho kluka...

Zuzka (Út, 5. 4. 2016 - 19:04)

No jo,certifikát je dneska...Máte o prádle mylné představy.Ten,kdo ho nosí,ví,že určitě není v zadku nijak narvané!Koupit klukovi pěkné prádlo není sadistické,ale moderní.Nebudu nikoho přesvědčovat,jaké prádlo klukovi kupovat.U nás je to zkrátka tak,jak jsem psala.A všem to tak vyhovuje.

Tony (Út, 5. 4. 2016 - 16:04)

Nejlepší jsou trenky ......Steve, jenže neznáš Zuzku, dlouho tu nebyla. Nejlépe to vystihl můj oblíbenec Jakub (19 let) který tu dal Zuzce co proto, napsal tu, že je to nána, která si z dětmi hraje jako s panenkama, zatímco Barbie je poslušná, tak Ken (Zučin syn držkuju), bránil se, že ty buzerantský kalhotky (tanga) nosit nebude. Jenže, když Zuzka zjistila, že ten rozumný názor má od dědy, jejího otce, tak mu zakázala se s dědou stýkat. Takže chudák její syn, musí teď chodit napěchovanej v tangách( ani nevím, jak ta zhůvěřilost vypadá) aby prý vypadal jako manekýn.

Tereza (Út, 5. 4. 2016 - 12:04)

Nezdravé?Co?Kvalitní...Nezdravé to možná není,ale je to nepohodlné.Kdo kupuje klukovi všelijaké miniboxerky,slipy nebo snad i tanga,musí vědět,že lezou do zadku a to není příjemné.A na sexy prádýlko má kluk času dost v dospělosti,kdy se rozhodne sám,co nosit.A že se vyrábějí tanga v dětských velikostech je hnusný kšeft,to je můj názor.

Jindřichu (Po, 4. 4. 2016 - 10:04)

Přesně jsi to vystihnul ale ty slepice stejně nepřesvědčíš! Ty si myslejí, že všemu rozumějí všechno znají a ve skutečnosti týrají ty své děcka chlapce! Jó pokud je to holka, tak nevědí co by na ně navěšely a přitom jsou ty holky naprosto neschopné do života.Připálejí i vodu a vzduch na plotně!

Jindřich (Ne, 3. 4. 2016 - 19:04)

Nezdravé?Co?Kvalitní...No jo,certifikát je dneska nutný.K čemu je ten certifikát klukům,co mají kalhotky narvaný mezi půlkama a pinďoura na placku!Kupujou to klukům sadistický matky a je z toho móda.Brr.

Zuzka (Ne, 3. 4. 2016 - 18:04)

Nezdravý je těsný střih.V prádle se celkem vyznám,střihů je hodně,ale těsný neznám.

Tony (Ne, 3. 4. 2016 - 18:04)

Nezdravé?Co?Kvalitní...Nezdravý je těsný střih.

Zuzka (Ne, 3. 4. 2016 - 18:04)

Ale nevíš, že je to...Nezdravé?Co?Kvalitní prádlo s certifikátem nezávadnosti?To snad ne.

Tony (Ne, 3. 4. 2016 - 17:04)

Vím na jaké prádlo je...Ale nevíš, že je to nezdravé.

Zuzka (Ne, 3. 4. 2016 - 17:04)

Jak víš, že by nic jiného...Vím na jaké prádlo je zvyklý a co mu sluší.

Tony (Ne, 3. 4. 2016 - 13:04)

To není špatné,prádlo má...Jak víš, že by nic jiného nezkoušel. Svému synovi ubližuješ.

Zuzka (Ne, 3. 4. 2016 - 13:04)

Každopádně je...To není špatné,prádlo má být obtažené,aby plnilo svou funkci.A žádnému klukovi to neuškodí,je to hezké i praktické.Můj syn by nic jiného ani nezkoušel.Ale to si musí každá máma rozhodnout sama,co bude dětskám dávat.

Jindřich (Ne, 3. 4. 2016 - 12:04)

Některé mamky to opravdu...Každopádně je špatně,když se kluk naučí nosit uplý a zařízlý prádlo a zdá se mu to normální.Jenže u spousty kluků to tak je.

XXX (So, 2. 4. 2016 - 18:04)

Mi jsme zeny ! ??? Píše se správně MY ! Tvrdé Y ! :-)

Reklama

Přidat komentář