Reklama

spodní prádlo u chlapců

Tony (St, 11. 5. 2016 - 18:05)

Pokud je to jenom na hraní, tak to jde. Jenže něco je příliš:

Američan chce vypadat jako panáček Ken, za operace utratil víc než milion
17. prosince 2012 16:39
Dvaatřicetiletý Justin Jedlica má velký sen. Jeho ideálem je panáček Ken, přítel panenky Barbie. Mladý muž mu chce být co nejvíce podobný a za plastiky už utratil v přepočtu téměř dva miliony korun.

Jedlica má za sebou už prý sto plastických operací, které mu mají pomoci vypadat jako panáček Ken.
"Vždycky jsem zbožňoval plastickou chirurgii, protože mi to umožňuje být kreativní," cituje muže britský list The Daily Mail.
Američan své proměny v živoucího panáčka Kena popsal v televizní show The Doctors. Má za sebou úpravu nosu, lebky, tvaru obočí, rtů, brady i hýždí. S operacemi začal, když mu bylo 18 let. Jako první přišel na řadu nos. Jedlica absolvoval také korekci prsních svalů, břicha a v bicepsech má silikonové implantáty.

Plastiky jsou pro mladíka způsob, jak léčit sám sebe a vytvářet z vlastního těla umělecké dílo, jak to dělají sochaři. Přestože ho lékaři varují, že po zdravotní stránce je tak vysoký počet operací nebezpečný, živoucí Ken s nimi nechce přestat.
"Vždycky se může něco pokazit. Jsem ochoten přijmout tato rizika a myslím, že všechno hodnotné v životě je spojeno s riskováním. Je to, jako byste zakázali Picassovi malovat," dodal Jedlica.
Zdroj: http://revue.idnes.cz/justin-jedlica-chce-vypadat-jako-ken-dbw-/zajimavosti.aspx?c=A121217_162207_zajimavosti_zar

A toto nám dává Déčko za vzor, prý jsme proti Západu kulturně a civilizačně zaostalí. To je ta jeho kultura?

Daniela (St, 11. 5. 2016 - 17:05)

:-DD Sodoma-Gomora velebnosti...Nj, ale Barbie a Ken už za vašeho dětství dávno byli, jen je sem komančéros jaksi nepouštěli... nedostali vízum, aby se dětičky nepomýlily

Daniela (St, 11. 5. 2016 - 17:05)

Ten je od Barbíny v mnoha...Ano, už jsi pronikl do Kenových tajů...

Daniela (St, 11. 5. 2016 - 17:05)

Taky nevím kdo je to KEN a...Přesně tak, sex s atraktivním chlapcem je taky INN

Tony (St, 11. 5. 2016 - 17:05)

Ten je od Barbíny v mnoha provedeních:

Barbie Ženich
Panáček Ken jako ženich bude zářit celý svůj svatební den. Na sobě má jedinečný obkel s bílým sakem s černou klopou a kalhoty. na nohou má lakované polobotky. Místo kravaty zvolil motýlka.

nebo:

MATTEL Barbie KEN Panáček BARBIE Panák 2 druhy
MATTEL Ken model ve dvou provedení.Ken a Ryan musejí držet krok s Barbie a jejími kamarádkami. Takže stylový outfit jim rozhodně nechybí.Hračka vhodná pro děti od 3 let.Cena je uvedena za 1 kus hračky...

Tony (St, 11. 5. 2016 - 13:05)

Tony neví o současném...Mne to ani nezajímá. Jenom tu čtu, jak ho svému synovi vnucuješ lepákama.

Zuzka (St, 11. 5. 2016 - 13:05)

Tony neví o současném prádle a vůbec oblečení teenagerů nic.A Tereze se to nelíbí,tak pomluví rodiče každého,kdo je IN.Obyčejná závist,buď na to nemá,nebo nedokáže přesvědčit syna,aby se tak oblékal.

Tony (Út, 10. 5. 2016 - 21:05)

Když jsem byl děcko, tak jsme měli doma holčičku - figurku - Lídu.

Tony (Út, 10. 5. 2016 - 21:05)

Já se o tyto věci nezajímal. Že existuje Barbína vím už předlouho ale donedávna jsem nevěděl, že existuje také Ken.

Daniela (Út, 10. 5. 2016 - 21:05)

Na jednu stranu to chápu, na...Tys neměl nikdy holčičku ? Ken je letitý panák od Barbíny. Je samozřejmě vždy cool...

Tony (Út, 10. 5. 2016 - 21:05)

Na jednu stranu to chápu, na druhou stranu však její syn není panáček Ken, jak to tu správně vystihl Jakub. Já bych jinak ani nevěděl, že nějaký panáček Ken vůbec existuje.

Daniela (Út, 10. 5. 2016 - 21:05)

Naštěstí Zuzka tak...Já myslím, že jen chce za každou cenu, aby kluk dobře vypadal a líbil se holkám...

Tony (Út, 10. 5. 2016 - 21:05)

Naštěstí Zuzka tak zrůdná není. Proti těm zrůdám je Zuzka neviňátko.

Ale celkově, byl jsem po druhé matčině svatbě týraným dítětem. Proto jsem na některé věci velmi citlivý. Zvláště na vnucování nevhodného prádla lepákama.

Daniela (Út, 10. 5. 2016 - 21:05)

Znal jsem jednoho...Aha, už chápu, proč brojíš proti Zuzčinému prádélku do zadečku. Bereš to podobně jako týrání zbytečným odstraňováním předkožky, což některé matky rovněž s oblibou nechávají svým synkům dělat.

Tony (Út, 10. 5. 2016 - 20:05)

Znal jsem jednoho pětatřicetiletého, který však vypadal na pětasedmdesát. Nevím, čím to bylo. Doba, kdy jsem se mohl za lodním stožárkem klidně převlékat a nebylo mne za ním vidět je dávno pryč. Boj o docenturu jsem dávno vzdal. Mám přes 20kg navíc.

Daniela (Út, 10. 5. 2016 - 20:05)

Nevím, jsem už starej kokot...Víš co, Tony, o tom to asi je. Starej kokot, nevím kolik let si pod tím představit. Já dělám v práci se stejně starýma týpkama, loni oba slavily 50. Ale je to nebe a dudy, jeden vypadá tak na 35, ten druhý na 65. Není to jenom tím, jak vypadají, ale i tím jak se oblíkají. Dneska i v 50 může chlap vypadat dobře. Jinak, co si kdo vezme do práce, se u nás ne řeší, čili žádný kvádra. Dělám v autobazaru.

lomihnát (Út, 10. 5. 2016 - 20:05)

Co maj furt lidi s tím, že boxerky zalejzaj do zadku, já nosím boxerky běžně a nic mi nikam nezalézá

Tony (Út, 10. 5. 2016 - 19:05)

Pokud nevíš, co jsou to...Nevím, jsem už starej kokot a o módu se nezajímám. Já na toto vlákno narazil pouze náhodou sledovav kam všude píše modrej Sardanapal* se kterým bych chtěl někdy, dá-li Pánbů, zachlastat, nejlépe s datumicí u ní ve sklepě (ještě že datumice nelozí na toto vlákno). A tak mi tu padla do oka podivná Zuzka, která by chtěla, aby byl její synátor ladyboy. Proto jsem si myslel, že ten streč je vyziblej enuretickej ladyboy, jinak též femboy.

Zuzka (Út, 10. 5. 2016 - 19:05)

Nevím, co je to streč? To...To je pružná džínovina.Na štíhlých to vypadá velmi dobře.

Chjo, to jsou b (Út, 10. 5. 2016 - 19:05)

Nevím, co je to streč? To...Pokud nevíš, co jsou to strečový džíny, tak si o tvé inteligenci myslím své. Nosíš džíny ? Asi těžko, možná někde z tržnice. Strečové džíny se používaly už před 30 lety. Nemusí každému vyhovovat, ale proto si na ně musí dávat pozor při nákupu, aby si je omylem nekoupil.

Reklama

Přidat komentář