Reklama

spodní prádlo u chlapců

Evka (Pá, 29. 4. 2016 - 16:04)

Upřímně,ani nevím,jestli...Díky Zuzko. Postavu má mírně silnější a proto mu to možná trochu sjíždí. Taky nesnáší, když mu to pomalu zajíždí mezi půlky, to si pak spravuje i vzadu - hrůza. Možná by si zvykl na tanga, která by měl hned od začátku mezi půlkama.
Napiš prosím, co bys myslela, že je tedy nejlepší?
Kupuješ přes internet nebo normálně v obchodě?
Dík

Tony (Pá, 29. 4. 2016 - 16:04)

Jindřichu, to jsi mi moc..."Jindřichu, to jsi mi moc nepomohla."

Opravdu, jako v myslivečkárně.

Evka (Pá, 29. 4. 2016 - 16:04)

Jindřichu, to jsi mi moc nepomohla. Tak snad nějaký vhodný prádlo existuje. Čekala jsem nějakou značku prádla nebo něco podle čeho mám vybírat.

Tony (Pá, 29. 4. 2016 - 16:04)

Upřímně,ani nevím,jestli...Sancta simplicitas.

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 16:04)

Těsnější prádlo jsem...Upřímně,ani nevím,jestli náš kluk takové problémy má.Tak se mi nesvěří.Ale kdykoliv ho vídám v prádle,má přirození dobře stažené,bez možnosti pohybu.Myslím,že na střihu ani nezáleží,materiály musí být pružné a vzdušné.Hlavně se musí kluk naučit si prádlo vytáhnout dobře do rozkroku,ani tak,jako když si dávám kalhotky.Kluci nechtějí mít prádlo v zadečku,tak si prádlo málo vytahují.Pokud je kluk normální postavy,musí mu prádlo vydržet na svém místě po celý den.

Jindřich (Pá, 29. 4. 2016 - 14:04)

Puberťák potřebuje prádlo...Musíš si uvědomit,že kluk není holka!Holky můžou mít kalhotky našponovaný jak kůži na bubnu,ale kluci toho mají mezi nohama víc!!!

Evka (Pá, 29. 4. 2016 - 14:04)

Puberťák potřebuje prádlo...Těsnější prádlo jsem zkoušela, chvíli to vydrží, ale jak si sedá a vstává tak se mu penis zase sune dolů. A by si to co 3 hodiny opravoval v rozkroku, se mi fakt nelíbí.
Zuzko, můžeš mi doporučit nějaký konkrétní prádlo, střih značku. Nebo dát sem odkaz. Dík.

Tony (Pá, 29. 4. 2016 - 13:04)

To už bude pozdě.

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 12:04)

Je, protože musí držet...Jo,možná ho držím zkrátka,ale nefetuje,nekouří a jeho kamarády mám pod kontrolou.To ale s jeho spodním prádlem nesouvisí.To bude nosit takové,jaké mu dám.Až z toho bude mít zahnuté přirození,tak dám vědět.

Tony (Pá, 29. 4. 2016 - 11:04)

Je, protože musí držet hubu a krok.

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 11:04)

Není to kravina. Kravinu...Taky nejsi.A můj syn je s mým servisem naprosto spokojený.

Tony (Pá, 29. 4. 2016 - 11:04)

Není to kravina. Kravinu děláš ty. Tvým synem bych být nechtěl ani náhodou.

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 10:04)

Rozumíš tomu jak koza...Větší kravinu jsem neslyšela,kde čerpáš takové informace?

!!! (Pá, 29. 4. 2016 - 10:04)

Rozumíš tomu jak koza petržely a kecáš tady jak Palackej! Tím, že nosejí kluci těsné prádlo dochází časem k zahutí penisu. Nikomu nic nepřeji jenom aby tvůj syn ti jednou za to, že bude mít zahnutej vocas pořádně rozbyl držku! Jsi jenom obyčejná kráva která ničemu nerozumí ale kecá do všeho! Tak si ty tvoje debilní vejmysly laskavě strč za klobouk!

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 10:04)

Mám problém se synem, je mu...Puberťák potřebuje prádlo hodně těsné,pak se přirození nemůže hýbat.

Evka (Pá, 29. 4. 2016 - 10:04)

Mám problém se synem, je mu 14 let a často si to nádobíčko dole upravuje. Pořád si pinďoura dává nahoru. Že když ho má dole, tak ho to lechtá. Zkoušela jsem boxerky i slipy, ale nepomáhá to. Už se to táhne několik let. Možná by pomohlo prádlo, kde se nosí penis nahoru, ale nevím kde ho koupit.

Evka (Pá, 29. 4. 2016 - 10:04)

Mám problém se synem, je mu 14 let a často si to nádobíčko dole upravuje. Pořád si pinďoura dává nahoru. Že když ho má dole, tak ho to lechtá. Zkoušela jsem boxerky i slipy, ale nepomáhá to. Už se to táhne několik let. Možná by pomohlo prádlo, kde se nosí penis nahoru, ale nevím kde ho koupit.

Tereza (St, 20. 4. 2016 - 13:04)

Aha!Vy dáváte klukovi jaké...Kluk má běžné přiléhavé boxerky jako většina jeho vrstevníků,protože je chce.Těm nesmyslným upnutým zmenšeninám,co sem tam někdo nosí,jsem nepodlehla.Je to od pohledu nepohodlné.Musím souhlasit se synem,že to připomíná kalhotky,nejen střihem,ale i barvami a to našemu vkusu neodpovídá.

Zuzka (Út, 19. 4. 2016 - 14:04)

Nejde si nevšimnout,někdy u...Aha!Vy dáváte klukovi jaké prádlo?A víte,jak mu v něm je?

Jakub (Út, 19. 4. 2016 - 11:04)

Nejde si nevšimnout,někdy u...Terezo, snažíte se hezky, ale marně. Zuzce to z mozku nevymažete, ona totiž žádný nemá. Zůstala zastydlá ve svých hrách s Barbie a Kenem...a podle toho svý děti oblíká. Moc tšěsný prádlo pro kluka v pubertě je nevhodný...holt ze Zuzky babička nikdy nebude.

Reklama

Přidat komentář