Reklama

spodní prádlo u chlapců

Lucka (Út, 17. 5. 2016 - 17:05)

Já dávám...Ach bože kam jsem se to dostala :-( klukům trpících inkontinencí jsou vložky jsou na nic (ty jsou užitečné spíše u děvčat), ověřeno vyzkoušeno. pokud vám jde o to aby se neukájel použijte natahovací plenkové kalhotky a overal. slipy škrtí a nutí chlapce si na něj sahat a nebude mu trvat dlouho než zjistí na co to je. Slipy se nezařezávají do zadečku a na spaní mohou být ale pokud myslíte tanga tak u tak malích chlapců jsem se s tím ještě nesetkala aby je nosil ale pokud je má na spaní možná to podrží a přitom větrá ale nevím :-(.

Zuzka (Út, 17. 5. 2016 - 14:05)

No nevím, asi když se...Já dávám slipy,vyzkoušeno,ověřeno.Kdyby protekl až do lůžkovin,má doma tenké pánské inkontinenční vložky,tak bych mu je do kaťátek přilepila,ale zatím to není třeba.

Jakub (Út, 17. 5. 2016 - 12:05)

Na noční vlhké sny nemusí...No nevím, asi když se stojí nebo je to v kalhotech, tak to drží přes penis i varlata. Ale v noci?....myslím, že by mi to vyklouzlo ven, jak se v noci převaluju z boku na bok. Co funguje téměř 100%ně....je pravidelná onanie večer před spaním. Vyzkoušeno, ověřeno. Když je něco prázdného, nemůže to přetéct.

Dana (Út, 17. 5. 2016 - 11:05)

Jakube,syn je...Na noční vlhké sny nemusí být tanga - stačí toto: http://dmxgear.cz/jockstrapy-jocksy/1471-aussiebum-panske-svetle-sede-jocksy-the-cup.html
Mezi půlkami nic nemá, nic se v noci nezařezává a práci to udělá.

Tereza (Út, 17. 5. 2016 - 09:05)

co kdyby spal jen v pyžamu...Bylo by to normální,kdyby spal jen v pyžamu.Ale Zuzka by to asi neustála,kdyby kluk neměl na chvíli slipy protažené prdelkou!Když do toho nastrkala tolik peněz,tak si to musí chlapec užít!

Lucka (Út, 17. 5. 2016 - 07:05)

Pro ujasnění,ta konrola je...co kdyby spal jen v pyžamu ???

Jindřich (Po, 16. 5. 2016 - 19:05)

Pro ujasnění,ta konrola je...Při tom drilu,jaký u tebe má,chápu,že se bojí cokoliv říct.

Zuzka (Po, 16. 5. 2016 - 18:05)

vůbec nechápu, proč i na...Pro ujasnění,ta konrola je o tom,že otevřu dveře a mrknu,jestli spí a není na kompu.Tak se někdy stane,že vedle postele leží slipy.Ale ráno je má zase na sobě,tak je vše ok.Určitě mu nelezu pod deku!Ale alespoň vím,jaké gaťky mu v noci vadí a už mu je příště nedávám.On mi totiž není schopen sám od sebe říct,které mu na spaní vyhovují.

Jakub (Po, 16. 5. 2016 - 16:05)

Syn nosí pod šortkama na...A proč vlastně nosí na koupání šortky. Když už něco, tak jen normální menší plavky, ne zas tanga..to by byl hned pasován na teplouše.

Jakub (Po, 16. 5. 2016 - 16:05)

Tanga plavky nejrychleji...Nejrychleji oschne člověk nahý...je to nejzdravější, zejména pak pro ženy. To nejzdravější platí i pro spánek...jen, jak nás páhbůh stvořil.

Tereza (Po, 16. 5. 2016 - 15:05)

Terezo, neeee. Že to s těma...Syn nosí pod šortkama na koupání vždy boxerky,jeho kamarádi většinou taky.A ještě tam jsou všité síťované kalhotky.Ne všemu rozumím,nosejí to tak.Jinak jsem zastánce nočních úborů,ale bez prádla.

Jakub (Po, 16. 5. 2016 - 12:05)

Pod koupací šortky nejsou...Terezo, neeee. Že to s těma slipama pod šortkový plavky nemyslíte vážně. Dosud jsem vás považoval za osvícenou mámu. Ale s tím spaním v prádle...to máte pravdu. I vy máte ráda nahaté spaní?

Jakub (Po, 16. 5. 2016 - 12:05)

Tanga plavky nejrychleji...vůbec nechápu, proč i na koupání musí mít dvě vrstvy. Když vynechám to, že nejlepší koupání je beze všeho....ve vodě kluci málokdy mívají erekci..a i kdyby, je to přirozené a zejména u mlaďochů i tolerované, tak proč se proboha takhle halit. S tou kontrolou syna v noci jste mně teda, Zuzko, dostala. Jo, kdyby mu byly 4, tak to chápu. Ale 16tiletýho?? No aspoň takhle si můžeš prohlídnout jeho penis, normálně se tomu ale říká šmírování. Ano, asi každou mamku potěší, když vidí, jak jí syn zmužněl. Tam, kde není nahota tabu, jako u vás, to mamky můžou vídat i bez šmírování.

Zuzka (Po, 16. 5. 2016 - 12:05)

Pod koupací šortky nejsou...Tanga plavky nejrychleji uschnou i na těle a má troje,tak proto.A pro naše děti jsou kalhotky pod pyžamem už naprosto samozřejmá věc.

Tereza (Po, 16. 5. 2016 - 09:05)

Jakube,syn je...Pod koupací šortky nejsou tanga nutná,stačí slipové plavky nebo těsnější slipy či boxerky.Tak proč tanga?A slipy na spaní jsou blbost,vůbec spát v prádle není zdravé a to platí i pro holky.Nevím,proč se to tak rozmohlo.

Tony (Po, 16. 5. 2016 - 04:05)

Do koupelny mu sice nelezeš, zato mu sundáváš duchnu a chodíš ho vočumovat, když chrápe.

Zuzka (Ne, 15. 5. 2016 - 20:05)

6.5.2016 11:51 - Zuzka
To...Jakube,syn je šestnáctiletý a přirozeně se stydí.Nelezem mu do koupelny,jinde nahý není.Proto jsem ho víc jak rok neviděla nahého.To je taky vzájemná důvěra,on ví že mu tam nikdo nepoleze.Slipy pod pyžamo jsou momentálně nutné už i kvůli těm mokrým snům,o kterých vím,vždyť to peru.O tanga plavkách pod koupací šortky také nediskutuji,ani kluk nestojí o tu ostudu.Kluk nemá ani komplex z toho,že je občas zkontrolován,jak si dal gaťky.A že si je v noci občas stáhne vím právě proto,že se na něj v noci také mrknu.Důležité je,aby večer a ráno,když je v domě pohyb,slipy pod pyžamem měl.

Jakub (Ne, 15. 5. 2016 - 15:05)

Přirozené pošpinění...6.5.2016 11:51 - Zuzka
To snad ne, ty synovi nutíš...

Tanga pod pyžamo má málokdy,jen když dojdou slipy.Donedávna neměl pod pyžamo nic,to až teď,když s ním mlátí hormony.A dobře vím,že si v posteli kolikrát gaťky stáhne,to si uleví dostatečně,jde nám o to,aby po domě nechodil pod pyžamem naostro.

Tak to je tvůj příspěvek Zuzko, starý 10 dní. Ta hrůza a porušení správné morálky, kdyby byl syn pod pyžamem "naostro"!!! U vás asi ještě 19. století neskončilo. Kde je důvěra syna v mamku, že si ho už několik let nahatýho neviděla?? Ano v posteli si kolikrát gaťky stáhne...asi ho nechodíš v noci kontrolovat, zda má obě vrstvy na sobě a nedostane za to lepance. Zato se mu pohodlně spí, aspoň těch pár hodin si může ulevit z mámina diktátu. I pod koupací šortky musí mít tanga...co kdyby se mu náhodou chtěl postavit. to se přece klukovi v pubertě stát nesmí!! Mámu by z toho ranila asi mrtvice.
Tak se pak vůbec nediv, že se ti nesvěří ani s takovou normální a častou věcí...že měl mokrý sen. Jak se má podle tebe zbavit přebytku semene, které se nám klukům dělá, ať si to matky přejí nebo ne. Místo, abys mu doporučila a dala volnost k přirozené onanii, tak jsi ho tak zakomplexovala, že ti radši zapře i toho svýho peníska.
Holt se narodil nesprávný mámě, komplexy bude mít na celý život.

úú (Ne, 15. 5. 2016 - 15:05)

U mámy je to pochopitelný,že se podívá než to hodí do pračky,aby se přesvědčila jestli to není nutné vyprat víckrát nebo na vyvářku.Ale něco jinýho jsou dobytkové,kterej ten hnipír v zašpiněným prádle rajcuje.

Zuzka (Ne, 15. 5. 2016 - 09:05)

A co se divíš ty náno,...Přirozené pošpinění prádla je samozřejmé.Jde o kontrolu čistotnosti a možnost čehokoliv jiného,co se stydí přiznat.A upnutý jste akorát vy,kluk má tanga na noc málokdy.

Reklama

Přidat komentář