Reklama

spodní prádlo u chlapců

Tony (Út, 3. 5. 2016 - 17:05)

Pokud je pravda co tu...Píše že manžela má, ale musí být pěkně ušlápnutej podpantoflák. Proč by se kluka zastával, když není jeho vlastní, jako není Zuzky jeho dcera. Jeho dcera si však se Zuzkou v té blbosti notuje.

Provokatér? Neb (Út, 3. 5. 2016 - 16:05)

Jenže boxerky nejdou pod...Pokud je pravda co tu píšeš a jak se ke klukovi chovas, potřebovala bys po hubě. Kdo to ale udělá vid? Manžela určitě nemáš, protože by to už dávno udělal :-D

Pokud jsou žens (Út, 3. 5. 2016 - 16:05)

Dnes takové píči, se nutí syny nosit tanga, nedivím se,co za chudáčky vychovaji.

Zuzka (Út, 3. 5. 2016 - 16:05)

Tak přemýšlej taky o...Jenže boxerky nejdou pod všechno.Pod uplé bokovky například,tam se hodí opravdu co nejmenší prádlo.A ty boxerky jsou úplně stejně v zadečku,jako tanga.Má to tak manžel i syn,když si je natáhnou,mají ty svoje šunky pěkně od sebe.Ale tanga se klukovi nelíbí,smůla,bude nosit všechno.

Tereza (Út, 3. 5. 2016 - 15:05)

I náš syn nosí boxerky,jen...Tak přemýšlej taky o tom,jestli o to spestření prádelníku kluk stojí.Když ho hlídáš jak dráb,aby si dal tanga,dá rozum,že je nechce!

Zuzka (Út, 3. 5. 2016 - 13:05)

Není špatné vědět,jaké...I náš syn nosí boxerky,jen má podstatně pestřejší prádelník.

Dobrý prádlo (Út, 3. 5. 2016 - 13:05)

Jednoho takového značkově... Je in si uděláš sama... Vezmeš kus prostěradla, obtocis okolo stehen a pasu a je...luxusní model Mustafa

Tereza (Út, 3. 5. 2016 - 12:05)

Jestli je luxusní prádlo a...Jednoho takového značkově oblečeného kluka znám.Ono luxus není vždy pohodlí!

Tony (Út, 3. 5. 2016 - 12:05)

Není špatné vědět,jaké...Já se o toto téma vlastně nezajímám. Zabloudil jsem tu náhodou a padla mi do očí Zuzka.

Tereza (Út, 3. 5. 2016 - 12:05)

Mít potřebu řešit spodní...Není špatné vědět,jaké spoďáry teď frčí.Lepší diskuse se ženskýma,než se synem.Tak bych tuto diskusi nepovažovala za omezenou.Osobně jsem pro boxerky,které nosí můj syn a nemá s tím potíže.Je to asi nejoblíbenější prádlo jeho populace.

Dr.Chocholousek (Út, 3. 5. 2016 - 12:05)

Pane doktore, kdybyste měl...Největší blázinec je za zdí našeho ústavu, a duševně narušení jedinci volně pobíhají kde chtějí, a tak to také všude vypadá. V našem ústavu se schovávají normální lidé, pro které je tam oáza klidu a porozumění...

Tony (Út, 3. 5. 2016 - 12:05)

Mít potřebu řešit spodní...Pane doktore, kdybyste měl hospitalizovat všechny z tu z doktorky, kteří to potřebují, tak vám ten váš ústav praskne ve švech..

Tony (Út, 3. 5. 2016 - 12:05)

Jestli je luxusní prádlo a...Nezlobte se, paní Zuzko, ale to vy při své zjevné infantilnosti, kterou tu předvádíte, nejste schopna pochopit.

Dr.Chocholousek (Út, 3. 5. 2016 - 11:05)

Mít potřebu řešit spodní prádlo chlapců na veřejnosti byť na diskuzi, je známkou duševní narusenosti a omezenosti

Zuzka (Út, 3. 5. 2016 - 11:05)

Neboj, on jí to týrání...Jestli je luxusní prádlo a značkové oblečení týrání,tak ho týrám.A dát nějaký pohlavek za dloubání gaťek ze zadku je výchovné.Ale hlavně,kluk mne má rád i přes všechny trable puberťáka!

Tony (Út, 3. 5. 2016 - 11:05)

to spíš vypadne z domu, jak...To znám, i když už jsem se nevlastnímu fotrovi dokázal ubránit, tak jsem musel v 18-ti z domu vypadnout, nebylo to k vydržení. Zajistil jsem si, že šli alimenty a rodinné přídavky do mé ruky.
Jakub může být rád, že ho jeho mamka uchránila před něčím takovým, jako je nevlastní fotr. Pět let jsem matku neviděl. Po pěti letech jsem ji potkal v okresním městě a řekla mi, abych se vrátil domů, že se rozvádí a už s ním nežije. Tak jsem se vrátil.

Jenže sotva se vrátí domů ten, kdo odejde kvůli vlastní matce, kvůli jejíž infantilnosti s ní není k vydržení.

Tony (Út, 3. 5. 2016 - 11:05)

Neboj, on jí to týrání...Jenom se divím, že od ní ty lepáky kvůli buzerantským kalhotkám snáší. Já se v jeho letech už proti nevlastnímu fotrovi ubránil, a to se nejednalo jen o lepáky.

Jakub (Út, 3. 5. 2016 - 11:05)

Neboj, on jí to týrání...to spíš vypadne z domu, jak jen to půjde. A pak se jí bude obloukem vyhýbat. Zůstane sama se svýma módníma časopisama.

Jakube (Út, 3. 5. 2016 - 10:05)

Neboj, on jí to týrání jednou pěkně spočítá za celý život! A určitě si to ta slepice za rámeček nedá! Vůbec bych se nedivil, když by jí i propleskl!

Jakub (Út, 3. 5. 2016 - 10:05)

Pokud by si dal někdo trošku práci, tak už by tu v historii nasbíral dost pro trestní oznámení na Zuzku za týrání vlastního syna. Teda, pokud si tu z nás někdo nedělá srandu, nechce se mi věřit, že by opravdová máma mohla být tak neuvěřitelně omezená samolibá tyranka.
Ještě, že moje mamka je rozumná.

Reklama

Přidat komentář