Reklama

spodní prádlo u chlapců

Tak (So, 26. 3. 2016 - 08:03)

Jak vidím, tak jsi...Se jdi léčit.

Ty být (So, 26. 3. 2016 - 06:03)

Jak vidím, tak jsi...gin ?

unomuno (Pá, 25. 3. 2016 - 22:03)

A čím že jsem tu...Jak vidím, tak jsi zareagoval.

Naopak. Většina tvých příspěvků se mi hodně líbí. Mám jenom rýpavou povahu, tak jí občas podlehnu.

Mimoto jsem změnil styl a přestal jsem tu psát pod nickem, pod kterým jsem tu po dva roky.

Co mám dělat já, kterého tu dokonce křivě napadli, že je latentní pedofil.

Jakub (Pá, 25. 3. 2016 - 21:03)

Ty, onanisto, už jsi tím tu...A čím že jsem tu pověstný? Rozumnýma názorama? Tak to ti děkuju. Asi vím, kdo se ozval, tvůj styl mi nesedí, tak na tvý výzvy nereaguju. Pokud jsi ale někdo jiný, tak někdy napiš něco jinýho, než hloupý nadávky....jestli na to máš teda.

nekdo (Pá, 25. 3. 2016 - 11:03)

Ahoj chtěl jsem se zeptat je mi 14 let a mamka mi kupuje trenýrky a tílka na spaní z bazaru. Mám je jenom na spani a mě ani nijak nevadí že jsou obnošeny ani to moc nejde poznat a taky se to vypere. Ale není problém v hygieně?

unomuno (Čt, 24. 3. 2016 - 00:03)

Příliš těsný prádlo je...Ty, onanisto, už jsi tím tu na doktorce pověstnej.

(jestli poznáš, kdo se do tebe zase strefuje)

Jenda (St, 23. 3. 2016 - 20:03)

Trenky jsou pro dědky , boxeky zase pro bukvi, slipy jsou jediný pořádný chlapský prádlo ale pravda je že musí být trochu těsnější jinak to nepodrží a vysí to jak bambule na čepici.

!!! (St, 23. 3. 2016 - 09:03)

No jó asi se ti ty tanga prořízly až na mozek!

trenkar (Út, 22. 3. 2016 - 16:03)

Trenky sou proste nejlepsi a i vyprask pres ne nejmin boli na rozdil od slipu a tak

o|o (Út, 22. 3. 2016 - 11:03)

No jó každá jste chytrá jak rádio a jest-li myslíte, že zabráníte těsným prádlem poluci tak jste opravdu vedle.Jediné čeho dosáhnete, že syn bude mít z toho po celý život vocas zahnutej za roh. Vám to ale nevadí co? To on se přece za to bude stydět a né Vy! Akorát Vás bude za to proklínat!!!

Tereza (Út, 22. 3. 2016 - 11:03)

Některé mamky to opravdu přehánějí,možná podlehnou nabídce výrobců mini prádla,nebo si neuvědomí,jak kluk roste.

Jakub (Út, 22. 3. 2016 - 08:03)

Me je 14 a nejlepsi jsou...Příliš těsný prádlo je nepohodlný a nezdravý, která máma do toho syna nutí tak pak se nemusí stát babičkou, syn může být neplodný. A ty poluce se dají skoro úplně omezit, pokud budeš každý večer před spaním onanovat. Kdysi to byla rada od mamky, funguje to skoro na 100%. A pak můžeš v klidu spát nahatý, to je nejpříjemnější.

trenkar (Po, 21. 3. 2016 - 20:03)

I kdyz boxerky nejsou tak hrozny jak slipy nebo snad tanga a podobne. Pokud nejsou moc uply tak se taky daj ale kladicky trenky jsou nejlepší a když je v létě extra horko tak se můžou nosit i jen tak to je taky super.

Tom (Po, 21. 3. 2016 - 20:03)

Me je 14 a nejlepsi jsou...Právě že boxerky jsou buzerantský

Tom (Po, 21. 3. 2016 - 20:03)

Me je 14 a nejlepsi jsou...Právě že boxerky jsou buzerantský

trenkar (Po, 21. 3. 2016 - 09:03)

Me je 14 a nejlepsi jsou volny trenky. Nezahrivaj se v nich koule a dobre se v nich honi. V noci taky trenky protoze kdyz dojde na poluci zustane to tam a prosteradlo je cisty. Ostatni pradlo mimo boxerek je pro buzny.

Tereza (Pá, 18. 3. 2016 - 10:03)

Bavlna s elastanem se mi zdá...Náš kluk taky nejraději bavlněné boxerky,ale málo těsné.Takové ty s kratičkou nohavičkou a nízkým pasem,co teď letí, nechce nosit,vadí mu,že je musí mít v zadečku.Taky už úplně přestal nosit slipy.

Jitka (Pá, 18. 3. 2016 - 06:03)

Kupujete klukům prádlo z...Bavlna s elastanem se mi zdá nejlepší,slipy i boxerky,střídám to a obojí obtažené.Když je klukovi prádlo volné,počkám,až do něj doroste.

adam (Čt, 17. 3. 2016 - 18:03)

kuci a vyhoni si penis

??? (Pá, 4. 3. 2016 - 12:03)

Tady se jedná o prádlo pro chlapce, tak nevím proč tady do toho neustále jen kdákají samé slepice? Starejte se o své zadky!

Reklama

Přidat komentář