Reklama

spodní prádlo u chlapců

Jindřich (Pá, 15. 1. 2016 - 09:01)

Lepší než trapné domluvy...Ty klučičí nehody jsou z toho těsnýho prádla a nesmyslně narvaných riflí!To je taková celodenní nucená onanie.Nedivte se,že je mokrej.Náš kluk nosí trenky a kalhoty má taky na volno a nikdy nehodu neměl, ani ve dne,ani v noci.

gin (Pá, 15. 1. 2016 - 09:01)

Nejdřív napíše že kluk...To máš poluce se synem společně dohromady? Nevídané!!!

Pavlína (Pá, 15. 1. 2016 - 07:01)

Náš kluk má odmalička bavlněné boxerky natěsno..Podle mne je to pro kluky nejlepší.Když byl syn menší, podle potřeby jsem mu tam mohla šoupnout plínku a vždycky držela jak přibírá .Dnes mu bude už dvanáct, opravdu celý život neměl nic jiného, než boxerky.

Iveta (So, 6. 7. 2013 - 12:07)

modré dívčí trenýrky si pamatuji z tělocviku.Moc tedy příjemné nebyly,takže nevím jak je tvůj manžel může nosit.Pokud je vůbec oblékne.

Já bych se v případě chlapců klonila ke klasice dnešní doby.Tedy boxerky,případně slipy.

Zuzka (Čt, 14. 1. 2016 - 21:01)

No takže "zkušená...Lepší než trapné domluvy jsou slipy do pyžama a pak to bez komentáře vyprat.Většinou se to tak u kluka v pubertě řeší,on s tím stejně nic nenadělá.Já dávám klukovi do batohu do školy náhradní gaťky pro ty případy klučičích nehod,párkrát se mu to už hodilo.

sardanapal* (Čt, 14. 1. 2016 - 17:01)

Nejdřív napíše že kluk...Pro blbou - nemíval antož náruživě mastil vole !

zkušená mamka (Čt, 14. 1. 2016 - 17:01)

Tvrdí, že zkušená, ale...Nejdřív napíše že kluk má poluce a pak napíše že on žádný neměl :-)
(dobře jsi to napsal v jednom příspěvku ve dvou větách :-) )
Jinak my poluce máme ale na to máme spodní prádlo :-)

gin (Čt, 14. 1. 2016 - 17:01)

Nejde o to ho to odnaučit...Tvrdí, že zkušená, ale naprosto neznalá. Postele je nutno převlíkat kvůli polucím, které kluk dostane za spánku. Já jako kluk v noci vůbec žádné poluce neměl, protože jsem vše přes den vyonanoval. Dvakrát, třikrát za den jsem to musel mít.

sardanapal* (Čt, 14. 1. 2016 - 17:01)

No takže "zkušená matka" je nejspíš nějaká buzna a takových se zde nejspíš vyskytuje víc ...
Jinak by snad stačila inteligentně řešená domluva , nápadné podstrčení kapesníčků a pod ...

zkušená mamka (Čt, 14. 1. 2016 - 17:01)

Vy ho vlastně trestáte za...Nejde o to ho to odnaučit ale ovládat to a navíc kdo je zvědavěj na to každej den převlíkat postele.

Martina (Čt, 14. 1. 2016 - 16:01)

Na tom Oboy jsem se nikdy...Zuzko pokud chápu správně tak ty bikiny pro kluka ro jsou vlastně slipy jenom jsou níž v pasu a víc obtáhlé, správně?
Jinak vybírat bych chtěla nejspíš se synem ale nevím jak by to dopadlo. Kdyby si měl vybírat sám tak si jistě nic nevybere.
Normálně klukovi kupuji prádlo ve velikosti M, ale říkáte že je tedy lepší ta velikost S? Nevím, nemám s timhletim typem prádla pro kluky zkušenosti. Ten pásek tedy vzadu širší? Ale pak stejně bude ho bude mít celý ten pásek mezi půlkama, nebo ne?

Tereza (Čt, 14. 1. 2016 - 11:01)

V létě samozdřejmě spí...Vy ho vlastně trestáte za úplně přirozené věci!To se přece nedá odnaučit,to jde klukům samo!Jenom se hůř vyspí,když ho pořád tlačí něco mezi nohama.

sardanapal* (Čt, 14. 1. 2016 - 07:01)

Oni se asi všichni co nosí nějaký připosraný miniprádlo vystavují na veřejnosti aby se kvůli tomu museli holit atd.
Vy teda máte starosti . Na jedné straně bigotní nány co by synky nejraději utahovaly do postrojů aby jim nedej Bože v noci , nebo poránu nestál , na druhé zase kozy co z kluků dělají slečinky , metrouše a kdo ví co ještě :-(
Fujtajbl jeden !

jana36 (Čt, 14. 1. 2016 - 05:01)

My se v rodině holíme...zuzko to s tím holením jste mu řekla nebo nařídila vy? Neměl s tím problém? Co já vím tak kluci jsou docela líní a tyhle věci moc neřeší. Manžel to třeba dělá jenom někdy když ho k tomu přinutím. Kluka nevím jak bych přemlouvala. Ale taky si neumím představit jak někdo nosí mini prádlo když není oholen :-)

Jindřich (St, 13. 1. 2016 - 19:01)

A to si myslí, že se...Kdo dá klukovi tanga jako spodní prádlo,sleduje jediný cíl-ponížit ho a znepříjemnit mu život.Taková ženská má zřejmě od starýho nařízeno nosit tanga a vybíjí se na klukovi,který ji musí poslouchat.To je doklad dnešní podivné morálky.

Zuzka (St, 13. 1. 2016 - 18:01)

Zuzko chápu a souhlasím....Na tom Oboy jsem se nikdy nezklamala,vše mají perfektní,ale nic extra oblíbené nemám.Jednoduše s holkou vybereme,co se nám líbí.Udělejte totéž,kupte to,co se vám líbí.Prádlo má být protažené prdelkou,ne zaříznuté,a to je dost rozdíl.Stejně chvíli potrvá,než si kluk zvykne.A při obvodu pasu ve vašem případě berte klidně S velikosti,u tangáčů to nevadí.Široký zadní pásek,dobře sedící mezi půlkami,naučí každého,aby se o svou hygienu staral.

gin (St, 13. 1. 2016 - 18:01)

jedna pani pise o tom ze dava...A to si myslí, že se nošením tang odnaučí té erekci?

Marek 39 (St, 13. 1. 2016 - 18:01)

Dobrý večer,
koukám na tuhle rubriku a nestačím se divitco se řeší na portálu.Předem upozurnuji že jsem ženatý a mám děti o prádlose nestarám jsou zatím malí a když tak to bude mít na starost moje žena a holce bych do toho už vůbec nekecal.Řeší te tady pánská tanga já jsem vyrostl na slipech trenky je pravda že jsem snad nikdy nenosil a boxerky mě v létě škrtí a potím se v nich po 14 letém manželství mě žena začala kupovat tanga bydlíme sami bez rodičů neřešíme to děcka jsou malí malej ještě ani moc ještě nechodí tak si říkám proč ne bude změna Pravda je že je to opravdu pohodlné a hlavně v létě První 3 měsíce je to opravdu o zvyku ale opravdu ta menší erekce tam byla to se přiznám ale je to způsobený asi fakt tím že to opravdu jezdí lehce po konečníku a přes varlata a když je máte uplně volné ne jak ve slipech co to mádělat.Mě to naopak pomohlo k raním mazlení s manželkou nemůžu si stěžovat nikomu to ale nevnucuji jinak je nakupujem na portálu wish

Tomáš (St, 13. 1. 2016 - 17:01)

jedna pani pise o tom ze dava...Pak dej vědět co z toho je pravda

Tomáš (St, 13. 1. 2016 - 17:01)

jedna pani pise o tom ze dava...nejlepší bude to vykoušet :-D :-D

Reklama

Přidat komentář