Reklama

spodní prádlo u chlapců

sardanapal (Čt, 19. 3. 2015 - 16:03)

Tak se do toho laskavě neser !

xy (Čt, 19. 3. 2015 - 16:03)

Tupá diskuse o ničem, a ještě si odpovídaji sami sobě.Bŕŕŕ...

sardanapal (Čt, 19. 3. 2015 - 16:03)

Nehodláme se dívat na jeho...Auuuuu , to seš fakt tak bigotní puritánka , že si neuvědomuješ co jsou normální tělesné funkce , nebo to jen tak hraješ a štengruješ tady ?
Ani bych se nedivil , kdyby se styděl protože ho kontroluješ jak nějakýho kriminálníka .
Takhle z něj uděláš akorát vola .
No doufám , že se ti za " péči " jednou odvděčí !
Jednou v takových utlačovaných syncích bouchnou sa ze . Aby ti pak nezmačkl stopku !

Zuzka (Čt, 19. 3. 2015 - 16:03)

Teď do mne vjelo tisíc...Nehodláme se dívat na jeho erekce,sám se za to stydí,tak jsem to vymyslela takhle.Naše holka taky spí v kalhotkách,je to tak lepší už kvůli čistotě.

sardanapal (Čt, 19. 3. 2015 - 15:03)

Teď do mne vjelo tisíc čertů :-(
A proč by si ty bl.bá krá.vo měl na noc brát těsný obtažený prádlo a ještě k tomu pod trenky ?
To mu to nutíš i pod pižamo ty jedna piz.do ?!

Zuzka (Čt, 19. 3. 2015 - 15:03)

Dozajista je těsnější prádlo praktičtější.Je to hloupost vůbec zkoušet dávat klukovi trenky jako prádlo!Dřív jsem mu je dávala na spaní,pak přišel do puberty a byl problém donutit ho,aby si pod ně dával slipy.

Monika (Čt, 19. 3. 2015 - 10:03)

Náš kluk má jen uplé prádlo,slipy nebo boxerky,žádné trenky a na ostro vůbec ne!

Pavel (Po, 16. 3. 2015 - 11:03)

Ja nosim trenky a pry uple...To je blbost, při dnešním používání materialu který je funkční ,toto opravdu nehrozí.

tfffff (Ne, 15. 3. 2015 - 17:03)

Ja nosim trenky a pry uple pradlo zabranuje rustu penisu a varlat a zaparuje se v tom. A znam i lidi co nosi slipy ale pak na druhy den jsou naostro.

Standa (Ne, 15. 3. 2015 - 16:03)

Jako kluk jsem měl pod trenkama vždycky slipy,co nejtěsnější, aby mi nevylezl z nohavic.Syn to nosí taky tak,i když má ty trenky o hodně větší,než jsme měli my.Trenky bez prádla pod ně by asi nechtěl.

Ríša (Ne, 15. 3. 2015 - 13:03)

že se trencle nenosí , kde...Samozřejmě že se nosí pořád,ale jde o to že už to ani zdaleka není tak rozšířené spodní prádlo jako např.boxerky.Slipy se taky nosí,ale méně často než boxerky.Ale tanga existují taky,a je dost kluků kteří je nosí.

krávo (Ne, 15. 3. 2015 - 11:03)

Slipy nosilo už mnoho...že se trencle nenosí , kde s na tom byla blbko !?

Zuzka (So, 14. 3. 2015 - 18:03)

Vy už jste tak zpitomnělá...Slipy nosilo už mnoho generací,těm posledním přibyla možnost mít tanga nebo boxerky.Ale trenky se nenosí jako prádlo už hodně dlouho!

Jindřich (So, 14. 3. 2015 - 17:03)

Měl sem jeden den trenky...Vy už jste tak zpitomnělá generace z těch vašich uplých kalhoteček,že ani trenky nedokážete nosit!Kluci nešťastní!

Pepa (So, 14. 3. 2015 - 10:03)

Měl sem jeden den trenky ,bylo to hodně nepříjemné a trapné ,vylezl mi do nohavice a bylo to i vidět přes kalhoty,vracím se k tangám a trenky nechávám na spaní,jako pyžamo.

Jonys (Čt, 12. 3. 2015 - 16:03)

Tady to vypadá podle...Tak já je nosím celkem běžně, ale jako moc na klukách jsem je neviděl, nebo se toho nějak nevšímám takže ani nevím, celkem je mi to jedno kdo co nosí, podstatné je to že jsou poholdný a příjemný na nošený.

Hanka (Čt, 12. 3. 2015 - 11:03)

Tady to vypadá podle příspěvků,že kluci nosí tanga zcela běžně.Ale tak to není,málokomu se to líbí,náš kluk má pouze boxerky a je dost cool.

Ondra (St, 11. 3. 2015 - 22:03)

A jak jsi k nim...Na kluky nejsem. Nevím, proč spojovat spodní prádlo se sexuální orientací. Holky také nosí tanga a nejsou všechny na holky. Z průzkumu o spodním prádle u mužů jsem zjistil, že procento mužů, kteří nosí tanga je vyšší než procento homosexuálů. A mnozí to třeba ani neřeknou, aby nebyli zaškatulkováni podle mylných předpokladů. Takže tanga nejsou jen pro 4% menšinu.

Lída (Út, 10. 3. 2015 - 10:03)

Já jsem tanga vyzkoušel asi...A jak jsi k nim přišel?Koupil sis je,nebo dostal?Nejsi spíš na kluky?

Ale to tu (Út, 10. 3. 2015 - 08:03)

najednou máme bukviček .

Reklama

Přidat komentář