Reklama

spodní prádlo u chlapců

Jitka (Ne, 4. 1. 2015 - 13:01)

Máme syna a dceru Kluk bude...jen moderní maminka blbka ze satelitu může koupit něco takového vlastnímu synovi.Je to určený pro dospělý a na sport. Chudák pátnactiletej kluk bud si je ted zhnusí nebo si je oblíbí a bude v tom chodit Víš na co je potřebuje tvůj manžel na stimulaci penisu a k poloviční erekci na co to potřebuje madej kluk prober se pokud nechceš být brzy babičkou

Katka (Ne, 4. 1. 2015 - 13:01)

Máme syna a dceru Kluk bude letos mít 15 let.Manžel začal zjištvat ,že mu mizí žiletky na holení tak sme poznaly že se náš synek začal dole holit.Normálně jsme si promluvili ,že začíná být dospělý jaké chce prádlo co je pro něho pohodlný jednoznačně to vyhrály boxerky slípy nosí jen málo.Na vánoce jsem mu koupila slipy s pušap efektem hodně vykrojený manžel je nosí taky jsou z příjeného materiálu.Mezi svátkama si je vzal na sebe a padly mu super má pěknou postavu ,ale dívat se na vlasního syna takhle je docela divný Hold je mladej a ti mladí takový zvedáky nepotřebují ,když si šel třeba pro něco do kuchyně pokoje je to jako kdyby měl erekci.Bohužel teď se mu bojím něco říctabyych ho nějak neurazila ,ale asi jsem to přehnala.V dospělosti at si nosí co chce.

Marcela (Ne, 4. 1. 2015 - 12:01)

To je takový nesmyslný,ale...bohužel můj syn je uplně stejný pod pyžamo slipy boxerky jsem mu zakázala a trenky taky.Zbrácemjsme vyrustaly klasický pižamo po kolen a nahlé tělo a brácha měl klasický kalhoty a erekce to byla samozřejmá věc a byl hrdej na to že je dospělej.Dcera je pravej opak jak přijde ze školy sundá rifle a až do večera lítá po bytě sholým zadkem.

Jindřich (So, 3. 1. 2015 - 18:01)

To je takový nesmyslný,ale hodně rozšířený rádoby hygienický zvyk,dávat slipy pod pyžamo.Jedině snad,že se jim to nemůže postavit,a tak nemaj ostudu.Ti dnešní hoši ani nesnesou mít své nádobíčko navolno,tak se stále utahují do prádla.

sardanapal (So, 3. 1. 2015 - 18:01)

Vůbec už nechápu - další prádlo pod pyžamo ?

Jonys (So, 3. 1. 2015 - 17:01)

Tak v tangách by mně tedy nenapadlo spát když už tak v jocksech, tanga sice nosím ale nedokážu si představit v tom spát mám na noc raději ůplnou volnost.
Ale když to někomu vyhovuje v tom spát tak proč ne, je to každýho věc.

Zuzka (So, 3. 1. 2015 - 17:01)

Jo když to někdo nosí...Můj syn má slipy pod pyžamo jako samozřejmost,někdy mu dám i tanga.Neříkám,že je nadšen,ale vezme si je,jsou to taky slipy.

sardanapal (Pá, 2. 1. 2015 - 23:01)

Bohužel můžeš být bez...Jo když to někdo nosí místo slipů budiž , každýho věc .
Osobně bych si v takových plavkách na koupáku připadal jak buzna , to radši půjdu na nudinu .
Ale spát v tom - to mě fakt hlava nebere .

Vilma (Pá, 2. 1. 2015 - 23:01)

Chtěl , vlastně nechci...Bohužel můžeš být bez obav, takových debilů jsou tisíce. Mně nad tím zůstává rozum stát, tanga pro muže mi přijdou opravdu komická, ale jak vidíš, jsou i jiné názory.

sardanapal (Pá, 2. 1. 2015 - 22:01)

Chtěl , vlastně nechci vidět debila , co by si na spaní oblíkal tanga :-(((

Alice (Pá, 2. 1. 2015 - 20:01)

co tady řešíte proboha to se tady prodává několik let.Venkoanky zaply počítač a zjistily že pro chlapy nejsou jen trenky a slipy

Jitka (Pá, 2. 1. 2015 - 20:01)

už jsem o nich slyšela asi taky koupím manželovi na ptáčka

jitka (Pá, 2. 1. 2015 - 16:01)

seš dobře odvážnej ja...a na co myslíš že to je ,aby ti stál včástečné erekci.Prodávám spodní prádlo v jednom Brněnském obchodě.Myslela jsem si ,že je to prádlo Geronimo s pušap efektem z plavkoviny je pro mladý ,ale kupují to ženský kolem 40 svým chlapům.Je to jeden z důvodů jak je donutit je prý vyholit.Můj přítel je má taky hlavně na spaní a když leží ráno na zádech je to prostě nádhera se na něj dívat.Slipy a tohle se u chlapa nedá srovnávat tohle ukáže chlapa .

Jirka (Pá, 2. 1. 2015 - 14:01)

Zdravým, jak jsem již psal...seš dobře odvážnej ja dostalletos pod stromek svoje první slipy a tanga značky Geronimo s push efektem jen váček.Musím uznat je to opravdu pohodlné a neodsuzuji to a po 11 letech manželství je to opravdu změna i s vyholením.Škda že se mě žena bála zeptat už dřív zda bych to nechěl nosit,ale vánoční atmosféru k tomu vybrala skvěle.Už jsem měl slipy na sobě a mám pocit ,že mám vždy jako bych měl erekci ,nebo je to proto jak jsů varlata a penis zvedlá a třou se mě v riflích nevím.Je to super co dokáže kousek prádla.

Jonys (Pá, 2. 1. 2015 - 13:01)

Zdravým, jak jsem již psal někdy minulém roce tak pánský tanga se nosí opravdu velmi dobře jsou většinou vyrobený z hodně kvalitních materiálů, nikde nic neřeže do zadku se nezařezávají, jen chce zvolit spravnou velikost a materiál, pak je nošení tak pohodlný že ten kdo to zkusí už je nechce sundat.
Mimochodem jedná se o jeden z nejstarších typů oděvů, nošený příslušníky obou pohlaví a znamená to v překladu něco jako kožený řemínek a nosí to dodneška různý domorodý kmeny nosí to proto asi že to má nějakej důvod a je to pohodlné.
Takže klukům doporučuji jak tanga tak jocksy, je mi 27 a nosím je všude, doma před přítelkyní v práci, na kolo, do posilky atd.

karlos (Pá, 2. 1. 2015 - 11:01)

Zlatá 80.létaKluci nosili červené trenky neje tělák,ale i jako prádlo. Jednotná barva,nikdo nic nikomu nezáviděl.Dnes když jedenmá značku,druhý z tržnice tak je zle,navíc kluci jsou neuvěřitelně víc a víc ženštější. Začíná to holením kolem penisu a vůbec. Trocha vojny by klukům pak v 18 vůbec neškodila

Jindřich (Pá, 2. 1. 2015 - 10:01)

Nosit tanga není přece...Kdyby jim to ženský nekupovaly,pochybuju,že by to nosili.Váš syn asi taky neměl na vybranou,že?

Zuzka (Čt, 1. 1. 2015 - 22:01)

Asi máte pravdu,spoustě...Nosit tanga není přece utrpení.Denně je nosí tisíce mužů a chlapců,včetně mého syna,nemyslím,že to dělají,aby trpěli.

Zdena (Čt, 1. 1. 2015 - 20:01)

Naši synové o vánocích dostali chlapecké trenky od značky Andrie. Ubyde jim drbání a sahání pod pytlík, ubyde i prádla na praní,protože volné trenky budou mít dva dny bez problémů

Jindřich (Čt, 1. 1. 2015 - 18:01)

Ač je tu psáno dost kritiky...Asi máte pravdu,spoustě maminek to přijde zřejmě atraktivní,ale pro náctiletého kluka je to asi utrpení,když si musí dávat slipy do zadku.

Reklama

Přidat komentář