Reklama

spodní prádlo u chlapců

Tom (So, 25. 10. 2014 - 12:10)

To že někdo nosí tanga přeci nic neznamená o tom že jeho rodiče jsou špatní. V pralesních kulturách je to běžné prádlo, pro děti i dospělé. Přijde mi že češi jsou nějací moc prudérní a nemoderní, jak to tu čtu...

Proboha přemejšlejte hlavou, je to jen spodní prádlo... neurčuje to sex. orientaci, nebo cokoliv jiného. Leda tak váš špatný vkus a pohodlí, nebo nepohodlí, když chodíte ve starých potrhaných trenclích.

Jana (So, 25. 10. 2014 - 09:10)

Kdyby Zuzana byla chlap tak bych rekla ze je pedofil. Nebo je zrala na chocholouska.

Ondra29(pravý) (So, 25. 10. 2014 - 09:10)

Ne,spíš já jemu.Nechápu z...Z toho jak o něm píšeš, náno. Ženská bez mozku. :D

Martina (St, 22. 10. 2014 - 13:10)

Ano,takové matky skutečně...Koupit klukovi tanga je úlet!Tečka!Nač takové složité úvahy?

Zuzka (Út, 21. 10. 2014 - 19:10)

Ne,spíš já jemu.Nechápu z čeho tak usuzujete.

Ondra29(pravý) (Út, 21. 10. 2014 - 19:10)

Všechno prádlo jsem koupila...Kluk Vám dělá otroka Zuzano??

Zuzka (Út, 21. 10. 2014 - 19:10)

Úchylné jest to když ona...Všechno prádlo jsem koupila na netu,v normálních obchodech.Zdá se mi normální,když máma pohladí syna po zadečku.Ráda se podívám na hezké zadečky našich dorostenců,holce tu prdelinku závidím,mockrát jsem jí to řekla.Klukovi taky kupujeme,nač si vzpomene,tak musí také poslouchat a oblékat se,jak chci já.

Ríša (Út, 21. 10. 2014 - 17:10)

Zuzko, nechcete tu přestat...Jenže kdyby měli všichni na danou věc podobný nebo stejný názor,pak by to nebyla diskuse.Takhle je to jistě barvitější,než kdyby všichni papuškovali,"ano je to tak jak jsi řekl".To by asi taky nikoho nebavilo.

Ríša (Út, 21. 10. 2014 - 17:10)

A myslíte,že je takových...Ano,takové matky skutečně jsou.Ale je třeba rozlišovat různé případy.Jedna matka to nemusí praktikovat ze stejných pohnutek jako jiná,atd.Jinak zásadně nesouhlasím s tím,že by to bylo úchylné.Přátelé,jedná se jen o spodní prádlo,které se nenosí na odiv veřejnosti.Nebo jste viděli někdy lidi,kteří se za běžných okolností producírují ve spodním prádle třeba někde na náměstí?Já teda ještě ne.Osobně nosím i slipy,což je hodně rozšířené spodní prádlo,ale nevím jak bych byl chválen jak jsem normální,jenom proto že zrovna nemám tanga,když už jenom ta samotná skutečnost že jsem na veřejnosti odhalen rozhodně chvályhodná není.Takže vážení,co je úchylného na spodním prádle třeba i na dítěti?Já myslím že nikdo jistě zkoumat nebude,jaký druh spodního prádla třeba kluk nosí.A jestli má trenky,boxy,slipy a nebo třeba i ty tanga,je každému srdečně jedno.

Věra (Út, 21. 10. 2014 - 17:10)

Nevyzrálá , úchylná ,...A myslíte,že je takových matek málo?Tanga v dětských velikostech jsou proto,že je někdo kupuje.Je to úchylárna,ale je to tak.

Jindra (Út, 21. 10. 2014 - 13:10)

lidi probrte se konečně!...Dospělá normální matka nedá klukovi tanga.A když dá,nebude se tím vytahovat,protože by byla za husu.No a pak jsou matky husy,co se tím chlubí na potkání,což by mohla být ta Zuzana.Jinak se též nejvíc kloním k názoru Jany,buď to píšou puberťáci nebo úchylové.

Ondra29(pravý) (Út, 21. 10. 2014 - 12:10)

Jsou i atraktivnější...Zuzko, nechcete tu přestat opravdu otravovat svými názory druhým lidem život??

Zuzka (Út, 21. 10. 2014 - 12:10)

lidi probrte se konečně!...Jsou i atraktivnější střihy prádla pro chlapce a muže,můžete si myslet,co chcete,náš kluk to nosit bude !

Jana (Út, 21. 10. 2014 - 10:10)

lidi probrte se konečně! která normální máma tady bude otevřeně měsíce a měsíce každej den psát ty samé nesmysly o svém chlapci a obhajovat jak mu dává tanga a podobně.Tohle píše nějaký omezenec nebo nudící se holčina a masturbují u toho.Dovedete si představit jak tohle píše dospělá,normální matka?To je jako kdyby tu s veškerou vážností psal chlap o odívání do spodního prádla svojí dcery-nezletilé.Vždyť je to úchylné............

Bertold (Út, 21. 10. 2014 - 10:10)

No jistě, aspoň si naučí pořádně vytřít prdelku. Protože když to udělá blbě, tak v kombinaci s řitní šňůrkou by ho zadek pěkně pálil.

Zuzka (Út, 21. 10. 2014 - 09:10)

Dnes se prodává leccos,ale...Tanga na denní nošení jsou běžná věc.Kromě manžela je nosíme u nás všichni.Hlavně pro mladé je to krásné prádlo,vycvičí je k čistotnosti,nutí je to o sebe dbát.V případě kluka opravdu k nezaplacení!

Nela (Po, 20. 10. 2014 - 18:10)

Ono je taky špatné,že se...Dnes se prodává leccos,ale je na každém co si koupí.Podle mého jsou tanga nevhodná i pro ženy.Používat je na povzbuzení partnera to ano,ale na denní nošení určitě ne.

miki (Po, 20. 10. 2014 - 17:10)

Ono je taky špatné,že se takové hadříky na kluky vůbec prodávají.Kdyby se nedaly koupit,měli by kluci pokoj.

Ondra29(pravý) (Po, 20. 10. 2014 - 17:10)

To jsou mámy,kluci to...Souhlas.

miki (Po, 20. 10. 2014 - 17:10)

To jsou mámy,kluci to nechcou a stejně jim to dávaj!Krávy bezcitné!

Reklama

Přidat komentář