Reklama

spodní prádlo u chlapců

Honza (Čt, 11. 12. 2014 - 13:12)

Nic jiného bych...Jojo asi máte pravdu když už je koupila a třeba mu zrovna padnou a kdyby ne tak hlavně je třeba zkusit více druhů a ne to hned zavrhnout prvníma tangama. Myslím si kdo zkusí více střihů, tak si jistě přijde na pohodlí tohoto prádla.

jirka (St, 10. 12. 2014 - 08:12)

Nic jiného bych...Presne tak. Ja je nosim zcela bezne a vzadu uz je temer nevnimam. Nosi je spousty zen a holek a take si nestezuji .

Alena (Út, 9. 12. 2014 - 22:12)

Ale jaké teď honem do...Nic jiného bych nesháněla,vybrala jsi rozumně.Když si někdo bere na sebe tanga,tak musí počítat s tím,že je bude mít v zadku.Za pár dní si zvykne,pokud je bude chtít nosit.

Martin (Út, 9. 12. 2014 - 18:12)

Ale jaké teď honem do...Ideální tanga jsou dámská, bezešvá, už jsem je xkrát nosil a je to hodně příjemné. V obchodech se u nás běžně prodává např. italská značka Pompea ty jsou myslim nejpříjemnější i na zadní části, protože nejsou moc široké a zároveň to není ani žádna šňůrka,perfektně tvarove kopírují zadek.

Lenka (Út, 9. 12. 2014 - 14:12)

Tanga H.I.S jsem si koupil...Ale jaké teď honem do vánoc na pas 70cm?

Honza (Út, 9. 12. 2014 - 12:12)

Koupila jsem synovi patery...Tanga H.I.S jsem si koupil také ,ale pro mně nejsou pohodlné ,jednak ten proužek ale také jsou málo pružné ,mohli by mít více elastanu a klidně i jiný matroš ,už jsem si koupil jiné a ty jsou ok.

Alena (Po, 8. 12. 2014 - 20:12)

Koupila jsem synovi patery...Na běžné denní nošení je širší proužek lepší,hygieničtější.H.I.S. je dobré prádlo,taky ho kupuji.Manžel má číslo šest,syn trojky,ale ta šíře toho proužku je stejná asi u všech velikostí.Oba moji chlapy to bez problému nosí,tak proč by to mělo být u Vás jinak?

Jindřich (Po, 8. 12. 2014 - 17:12)

Koupila jsem synovi patery...To jsou starosti!Když nebudete kupovat takový kraviny,tak to nemusíte řešit.Kluk a tanga-strašný!

jájina (Po, 8. 12. 2014 - 14:12)

Koupila jsem synovi patery...ten proužek-širší v zadečku tam má své opodstatnění-matka,která zavede synáčkovi do zadečku anální kolík-nechce aby mu při chůzi vyklouzl-proto je tam ten silnější proužek!Má zabránit výkluzu dilda z anusu.Co kdyby vyklouznul předčasně?má mít pak chlapec zkažený celý den?!?

Lenka (Po, 8. 12. 2014 - 13:12)

Koupila jsem synovi patery tanga HIS pod stromeček a jsem docela zklamaná.Ten proužek,co má být v zadečku,je hodně široký,vůbec nevím proč.Přitom od stejné značky a stejného obchodu máme mini slipy a ty jsou skvělé.Vzhledem k tomu,že to budou jeho první tangáče,vsadila jsem na jistotu,přední díl je naprosto perfektní,ale ten zadní,to je bída.Proč to v tom shopu nefotí i zezadu?

Ríša (Po, 20. 5. 2013 - 16:05)

pojem chlapecké bikiny je...Jsou to v podstatě na bocích vykrojené slipy,přední a zadní díl je v pase spojen jen gumou.Vykrojené slipy jsou super,nikde nezavazejí a neshrnují se.Příliš mnoho látky na spodním prádle je úplně zbytečné a stejně to neplní účel.

Lenka (Po, 20. 5. 2013 - 15:05)

Kluk co ještě neejakukuje...Prádlo není nesmysl a s ejakulací vůbec nesouvisí.Je to základní věc hygieny každého dne.Jsem také zastánkyně těsnějšího prádla,slipů a boxerek.Můj syn nosí bikiny,to jsou více vykrojené bokové slipy.Jsou i dost do zadečku,takže večer je dobře vidět,před čím také chrání svrchní oblečení:-)

Jindra (Po, 20. 5. 2013 - 14:05)

pojem chlapecké bikiny je nějaký nesmysl ne? To jsou spíše bokové slipy ne?

Ríša (Po, 20. 5. 2013 - 13:05)

Terezo a jaký má prádlo...Ne,není účel obepnout chlapecký nástroj,ale trenky jsou fakt na nic.Neříkám že někomu nemůžou vyhovovat,ale já bych je nesnes,zbytečně spousta látky,zavazí to v kalhotách a všechno plandá.A tedka když je teplo,tak nosit trenýrky pod šortky je utrpení.Nejlepší jsou slipy,já nosím bikinové slipy,a když je fakt horko tak tanga,jsou super.Na ostro bych normálně nešel,ale je to každého věc.Myslím že bikiny jsou nejlepší prádlo,jsou praktické,nevím proč se pařit v trenclích a nebo upnutých boxerkách.

Jindra (Po, 20. 5. 2013 - 13:05)

Kluk co ještě neejakukuje nepotřebuje chránit před znečištěním.To je nesmysl. Stáhnuté přirození? Také ne.Večer se pak drbe o to víc

Tereza (Po, 20. 5. 2013 - 13:05)

Terezo a jaký má prádlo...Hlavně chránit intimní partie před infekcí,kalhoty před znečištěním a samozřejmě taky stáhnout přirození .

Jindra (Po, 20. 5. 2013 - 13:05)

Terezo a jaký má prádlo účel? hodně obepnout chlapecký nástroj nebo co?

Tereza (Po, 20. 5. 2013 - 12:05)

Trencle bych klukovi nedala i kdyby je chtěl.Když není prádlo těsně na tělo,tak nemůže plnit svůj účel.

Jana (Ne, 19. 5. 2013 - 21:05)

Kluci nosí boxerky a slipy. Trencle nechtějí a já jsem ráda.

Fanda (Čt, 4. 12. 2014 - 12:12)

Ahoj, já mám 25 a musim...Styděl bych se s holým zadkem,kluci by se mi smáli,boxerky jsou lepší.Někdy je v nich horko,ale pořád lepší,než mít prádlo zaříznuté v pr....

Reklama

Přidat komentář