Reklama

spodní prádlo u chlapců

!!! (Čt, 13. 11. 2014 - 10:11)

Ále zase tady mají idioti sjezd a probírají jest-li nemají někteří muži try niti v ryti!

gin (Čt, 13. 11. 2014 - 08:11)

Já vím , věc je to věru...Sardanapale, v čem se to zase nimráš, já jsem tu jenom juknul, jesti tu neřádí ňákej cirkumfetišita.

:-) (St, 12. 11. 2014 - 22:11)

Bavlněné prádlo překonaly...Zaříznuté v zadečku a příjemné nošení po celý den?Kravina ne?Chtělo by to znát názor toho,kdo to nosí,

Edy (St, 12. 11. 2014 - 18:11)

Tak to teda...Fotbal jsem viděl hrát jedině v trenkách!Je to celosvětově uznávané oblečení na tento sport,ty vole!A ti kluci nacpaní do různých kalhotek opravdu důstojně nevypadají!!!

Ríša (St, 12. 11. 2014 - 17:11)

Dřív,když ještě kluci...Tak to teda nesouhlasím.Ještě jsem neviděl běžně nikoho hrát v trenýrkách veřejně fotbal,to za prvé.A za druhé,podle čeho soudíte že zrovna trenýrky jsou vhodný koupací úbor?Já pokud vím,tak se nosí bud' plavecké krat'asy,boxerky plavky,klasické slipové plavky a nebo občas i tanga plavky.Nevím co vidíte důstojného na trenkách,když se kluk svleče.Něco vám řeknu,asi by nebylo nijak vhodné jít po ulici vůbec v jakémkoliv spodním prádle,a jestli to jsou slipy,tanga,a nebo vytahané trencle,je to docela jedno.A když už mluvíte o té důstojnosti,hlavně v létě je k vidění spoustu děvčat,které mají tak krátké sukně,že je to jakoby šly přímo ve spodním prádle.Loni jsem v obchodě při nákupu viděl dvě ženy,a ta mladší z nich měla velmi krátké šaty už samy o sobě,ale v zadu je měla ještě tak vykrojené,že ji byl vidět celý holý zadek,protože měla jen tanga.Ale nevšiml jsem si že by to někdo zas tak příliš řešil.Takže řeči o jakémsi důstojnějším prádle jsou podle mě docela směšně zastaralé.

Radka (St, 12. 11. 2014 - 15:11)

Bavlněné prádlo překonaly...Nějak mne ta móda hodně vykrojených slipů neoslovila.Kdyby to kluk chtěl,tak ať si to koupí,až bude dospělý.

Zuzka (St, 12. 11. 2014 - 12:11)

Spermiím více škodí...Bavlněné prádlo překonaly nové lehké a příjemné materiály,viskóza nebo bavlna s elastanem,polyester se spandexem a další.Takové prádlo dokonale sedí,a i když vypadá těsnější a zaříznuté v zadečku,je jeho nošení příjemné po celý den.

Radka (St, 12. 11. 2014 - 09:11)

Spermiím více škodí...Náš kluk by se asi dost divil,kdyby měl nosit trenýrky bez slipů pod nima.Styděl by se,vyrazit v trenkách naostro mezi kluky.

Luboš (St, 12. 11. 2014 - 08:11)

Spermiím více škodí chlast a nikotýn, ne slipy. Dalším důvodem mužské neplodnosti je ženská antikoncepce, kterou ty mařeny zobají a vymočí ji ven, to jde do vody a likviduje to bohužel mužský plodící element, prostě chemie.
Bohužel u nás v pos.ané ČR chlapi gumu neradi používají, tak holky radši zobou.
Slipů v běžné velikosti se nebojím, nikdo v nich celý den není, po návratu ze školy se může převléct, klidně do kratasů.
Ovšem souhlasím, že nejlepší období bylo, když kluci hráli venku fotbal v trenkách, např. červených. Ty trenky nebyly z bavlny, ale z velké části z plátna a plátno chladí. Dnes i ty nej.trenky jsou bavlněné, takže teplo je v nich jak v boxerkách

Jindřich (Út, 11. 11. 2014 - 20:11)

Nyní jsme o sto let...Ano,kluci na trenky pozapomněli,maminky je nacpali do podstatně těsnějšího prádla,snad aby se lidstvo nepřemnožilo.

Zuzka (Út, 11. 11. 2014 - 17:11)

Neurážím , pouhá diagnosa...Nechápu.

Zuzka (Út, 11. 11. 2014 - 16:11)

Je vidět , že seš...Vůbec nevím,proč mne urážíte.

Zuzka (Út, 11. 11. 2014 - 13:11)

Dřív,když ještě kluci...Nyní jsme o sto let dál,naštěstí!Kluci na trenky zapomněli,už jsou dál se spodním prádlem.

? (Út, 11. 11. 2014 - 11:11)

Pánové a na noc je stavíte do kouta? Co!

jano (Út, 11. 11. 2014 - 10:11)

Já nosím trencle měsíc a...Ja som zo starej školy a robim to tiež tákto :-)

děd (Út, 11. 11. 2014 - 10:11)

Já nosím trencle měsíc a když už sou moc prochcaný a posraný tak je obrátím naruby a mohu je nosit další metr .

Jindřich (Út, 11. 11. 2014 - 10:11)

U kluka může být...Dřív,když ještě kluci běžně nosili trenýrky jako prádlo,mohli si klidně kalhoty sundat,jít se vykoupat do řeky,nebo si zahrát fotbal,v trenýrkách vypadali důstojně.Dneska nemohou,v těch kalhotkách,co se teď nosí,by způsobili veřejné pohoršení.A pohodlné to taky asi není.

! (Po, 10. 11. 2014 - 13:11)

Tak jí příště řekni, že je jí po tom hovno a aby se raději věnovala správné diagnóze! A to že je ostrá? Tak raději měla jít na veterinu.Dubytku je to jedno!

Jana (Po, 10. 11. 2014 - 13:11)

Ta naše by určitě něco...Vzácná to žena.

Radka (Po, 10. 11. 2014 - 11:11)

Doktorka ti nic říkat...Ta naše by určitě něco řekla,je drsná a nebere si servítky.Už mě seřvala za kecky,že ničí klenbu nohou a za náušnici,co jsem nechala klukovi nastřelit v Chorvatsku.Je důsledná,pokud by slipy byly škodlivé,ozvala by se.

Reklama

Přidat komentář