Reklama

spodní prádlo u chlapců

Jana (Po, 10. 11. 2014 - 11:11)

Taky volím pro syna spodní...Doktorka ti nic říkat nebude.Těm je úplně jedno v čem pacienti chodí.Pokud se to ovšem netýká diagnosy kterou léčí.

Radka (Po, 10. 11. 2014 - 10:11)

Právě že těsné spodní...Taky volím pro syna spodní prádlo na těsno,ať slipy,nebo boxerky.Kdyby bylo škodlivé,tak mi doktorka dávno něco řekla,protože kluka jinak,než v těsných slipech neviděla.Jde jen o to,na co kluka naučíte,o škodlivosti pochybuji,většina kluků ztráví celý život v těsném prádle.Ti co mají trenky nebo naopak tanga jsou naprosté vyjímky,pár desítek kluků z celé populace.

gin (Ne, 9. 11. 2014 - 21:11)

Všechny střihy prádla jsou...Právě že těsné spodní prádlo je pro kluka škodlivé.

! (Ne, 9. 11. 2014 - 21:11)

Zase jedna chytrá jak opice! Mohla by i chytat myši!

Nikola (Ne, 9. 11. 2014 - 13:11)

Co vím podle sebe a od...Všechny střihy prádla jsou dobré,jen trenýrky klukovi kupovat nebudu,není to spodní prádlo,které plní funkci.Prádlo se nosí těsně na těle.

Petr 16 (So, 8. 11. 2014 - 20:11)

Co vím podle sebe a od ostatních kamarádů, tak někdo je zastáncem volných trenýrek a nikdy by si nic uplého na sebe nevzal (ani boxerky). Většina kluků nosí boxerky, protože je to moderní. A někteří nosí slipy, těch je míň než boxerkařů.
No a tak třetina střídá boxerky a slipy.
Pár kluků tanga nosí, ale ne před ostatními. Stane se že jim vylezou vzadu, když se zohnou.
Asi se stydí, co by na to řekli ostatní.

Zuzka (So, 8. 11. 2014 - 19:11)

Holky nosí tanga,protože...U kluka může být divné,když má tanga?A slipy nebo boxerky už divné nejsou?Já vidím jako divné to,když se nějaký kluk klidně na veřejnosti svlékne do prádla.Já kluka naučila brát prádlo jako intimní věc,stejně jako u holek,která je pro okolí tabu.Dejte klukovi tanga,a ani náhodou ho nenapadne si na veřejnosti sundat kalhoty.Tanga nejsou o nic těsnější než klasické kalhotkové slipy,s páskem v zadečku se prostě musí smířit,taková hrůza to zas není.

Ríša (So, 8. 11. 2014 - 16:11)

Holky nosí tanga,protože...Původně to tak jistě myšleno bylo,i když spousta věcí je relativních,a diskuze o tom komu co víc sluší a v čem je kdo více sexy jsou spíše věcí názoru.

Ríša (So, 8. 11. 2014 - 16:11)

Nejde o to, ale utažené...To ano,ovšem samozřejmě se předpokládá,že spodní prádlo bude relativně těsné,všechno bude držet tak jak má,ale nebude v žádném případě škrtit.Pak je opravdu jen věc každého,jestli si vybere zařízlé prádlo které škrtí,a nebo takové které je uplé přiměřeně.Třeba slipy vypadají taky jako tanga,ale mohou být na klukovi rovněž narvané,pokud si vybere nesprávnou velikost.Tanga(pánské)jsou taky slipy,a kdo si koupí malé a pak jej to řeže,je to čistě jeho problém.Pak může hledat chybu jedině u sebe,a ne v tom prádle.Ale pokud rodiče kluka preferují volné prádlo,trenky a podobně,tak se není o čem bavit,protože diskuze o slipech a tangách jde zcela mimo ně.

gin (So, 8. 11. 2014 - 15:11)

Holky nosí tanga,protože... Nejde o to, ale utažené nádobíčko je proti přírodě a ničí to plodnost. Vejce nejsou v pytli pro srandu králíkům.

Ríšo (So, 8. 11. 2014 - 15:11)

Tak za prvé,o pohodlí a...Holky nosí tanga,protože chtějí být sexy a jsou ochotny snášet proto i tu uplou kšandu v zadečku.A je to na nich hezké.Ale u kluka je to spíš divné,když nosí něco takového.Co je to za pohodlí mít utažené nádobíčko a zařízlou zadnici?

Ríša (So, 8. 11. 2014 - 13:11)

O pohodlí proužku látky v...Tak za prvé,o pohodlí a nebo nepohodlí se musí každý přesvědčit sám.Nevím co je to za hloupý způsob odsuzovat nebo kritizovat něco,co jsem sám nezkusil.Za druhé,chceš snad naznačit že i normální holky co tanga nosí jsou snad děvky?To snad ani nemůžeš myslet vážně.Nepřímo to vyplývá ze tvého příspěvku.A nevím o tom,jesliže např.15-ti letá dcera od některých rodičů,jen proto že nosí tanga,tak je hned děvka.Nijak to s tím nesouvisí.A pokud se už chceš ohraničit že u kluků je to něco jiného,tak tě můžu v klidu ubezpečit že to není nic jiného.Princip jako princip,ne?Já bych taky rozhodně nepodporoval nošení tanga prádla dětmi v útlém věku,ale pokud už kluk a nebo děvče jsou v pubertě,nevidím žádný problém.A já zase upřímně lituju dětí,které musí řešit daleko palčivější problémy,než je nošení nějakého neobvyklého spodního prádla.

Honzo (So, 8. 11. 2014 - 13:11)

přesně tak ,a ještě...O pohodlí proužku látky v zadku těžko někoho přesvědčíš.Ale hlavně se rodiče stydí dělat ze syna děvku takovým prádlem!!Těch pár zoufalců,co tanga musí nosit jako standartní prádlo,upřímně lituji.

ružena (Pá, 7. 11. 2014 - 20:11)

muj kluk nosí slipy

Honza (Pá, 7. 11. 2014 - 10:11)

Spousta kluků tanga...přesně tak ,a ještě řeknou přeci by ten náš kluk nenosil tanga , takovéto prádlo a hned to odsoudí přitom neví jak je toto prádlo pohodlné.

Zuzka (Čt, 6. 11. 2014 - 19:11)

Myslím,že zas moc kluků...Spousta kluků tanga nenosí,protože mají rodiče konzervativní,zatížené předsudky,kteří jim je nikdy nekoupí.

Martina (St, 5. 11. 2014 - 10:11)

Jsem rád,že jsem tak...Myslím,že zas moc kluků tanga nenosí,jen pár těch,co mají tak trochu extra rodiče.

? (Út, 4. 11. 2014 - 22:11)

Když někomu nevadí mít try niti v riti tak ať si je nosí!

Milan (Út, 4. 11. 2014 - 21:11)

Jsem ráda,že je velký...Jsem rád,že jsem tak starý,a že v době mého dospívání tanga nebyly.Nechtěl bych chodit s řemenem v zadku,těsný slipy mi tenkrát docela stačily.

Zuzka (Út, 4. 11. 2014 - 09:11)

Pánská tanga neodsuzuji.Ale...Jsem ráda,že je velký výběr prádla i pro dospívající chlapce a když se mi líbí tanga,můžu je klukovi kupovat.Je hezké,když má kluk pestrý prádelník.

Reklama

Přidat komentář