Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (Pá, 17. 10. 2014 - 18:10)

Hygiena apod. samosebou ne...Jéé.Jaké praktiky a feminizace,nic takového mne nenapadlo.Z čeho tak usuzujete?Asi ty tanga,že jo?Tak ty jsou pánská XS.Vím,nemá to každý,ale líbí se mi,tak proč je nekoupit.

Zuzka (Pá, 17. 10. 2014 - 18:10)

Ty podrž taško jsi snad...Ohavnost a experiment je nutit kluka k hygieně a výměně prádla???

jirka (Pá, 17. 10. 2014 - 16:10)

Pardon
Tuhle zuzana , onde...Me se ta prisnosf te Zuzany ci Hany moc libi .

jirka (Pá, 17. 10. 2014 - 16:10)

Ano stvoření typu hany by...Hanu neznam .

jirka (Pá, 17. 10. 2014 - 16:10)

A když z něho nebude...Tak bude poslouchat zenu, no a ? Ta zena treba bude rada, ze ji posloucha
Ja svou take posloucham. Lepsi nez zeny mlatit .

Lea (Pá, 17. 10. 2014 - 14:10)

no co tak z kluka bude...A když z něho nebude teploušská děvka,tak podpantoflák vycvičený poslouchat ženu určitě.

Zuzka (Pá, 17. 10. 2014 - 14:10)

no co tak z kluka bude...Většinou ženy mi chválí výběr prádla pro kluka,s touto reakcí jsem se setkala jen u bývalého manžela.Jakoby to psal on...

Alena (Pá, 17. 10. 2014 - 12:10)

To už se dlouho...no co tak z kluka bude další homoušek-vždyť už jich je-bude jen další v řadě.

?,, (Pá, 17. 10. 2014 - 12:10)

Je to hlavně moje věc,já...Ve vaší domácností chybí někdo,kdo by řídil domácnost z pozice muže a který by tobě pořádně seřezal prdel,že by si tejden nesedla.Když je v domácnosti jenom žena bez muže,tak se ze ženy stavá fúrie utržená ze řetězu.

Zuzka (Pá, 17. 10. 2014 - 12:10)

A co když kluk tebou...To už se dlouho nestalo.Když mu bylo deset a dostal poprvé bikinky,tak si je nechtěl natahovat do zadku,tak jsem mu je každý den dávala já,než si zvykl.Ve třinácti měl zas trochu problém s tangáčema,ale to už jen blbě kecal,nakonec je vždycky oblékl sám.

Václav (Pá, 17. 10. 2014 - 12:10)

Je to hlavně moje věc,já...A co když kluk tebou vybrané prádlo nechce obléci?To se vám nikdy nestalo?

Zuzka (Pá, 17. 10. 2014 - 12:10)

Snad především jeho věc !...Je to hlavně moje věc,já to vybírám a kupuji,kluk se nechce ani mrknout,když mu vybírám slipy na netu,jediný rozumný poradce je nevlastní dcera.

Martin (Pá, 17. 10. 2014 - 11:10)

Zlaté červené trenky za...souhlasím. Ty trenky sály, nebyly tak bavlněné a nezahřívaly tak jako trenky dnešní, každé ukápnutí rychle uschnulo a prostě tehdy to byla pro kluky jasná volba.Matky nemusely vymýšlet blbosti a bát se o pindíky.

Roy (Pá, 17. 10. 2014 - 11:10)

Zlaté červené trenky za mého dětství v báječných 80.letech

Zuzka (Pá, 17. 10. 2014 - 11:10)

Taky mám ten pocit ,že toho...Připravím klukovi oblečení na každý den aby se nepřehraboval v šuplíku s prádlem a stejně si nevybral.Tak si vezme,co mu dám a hotovo.A jaké bude nosit prádlo,to je moje věc,nemusím to s nikým konzultovat.

Václav (Pá, 17. 10. 2014 - 09:10)

Taky mám ten pocit ,že toho...Náš kluk nosí volný trenky,ty cool se širokou gumou v pase a barevný jak papoušek.Je mu dobře,protože se mě žena zeptá,jestli je to dobrý.Ale tady diskusi vedou ženy,které bez konzultace s partnerem usoudí,že nejlepší je klukovi koupit kalhotky.A tak spousta kluků prožije dětsví s utaženým šulinem a zařízlou prdelí.A v dospělosti maximálně přejdou na boxerky,což jsou taky kalhotky.Když vidíte kluka v nějakém uplém malém prádýlku,můžete se spolehnout,že v té rodině velí žena.

Aneta (Čt, 16. 10. 2014 - 22:10)

Zuzko ty nemáš čisté...Taky mám ten pocit ,že toho kluka deptá.Ten musí mít strach jen z toho, co mu máma nachystá za prádlo,jestli se bude trápit v dívčích bokovkách,nebo dostane jiné kalhoty,nepochybně taky patřičně těsné.Táta se ho nezastane,máma mu dává tanga,kdy se jí zamane.Buď je ten kluk flegmatik,nebo musi být už tak zlomený,že si nechá všechno líbit.

Dana (Čt, 16. 10. 2014 - 21:10)

Zuzko ty nemáš čisté svědomí a z malého uděláš eunucha,to se ti povede postupně.To je fakt otřesné jak jsi dokázala zmanipulovat svého syna jen,aby tobě se to líbilo!

Zuzka (Čt, 16. 10. 2014 - 21:10)

Pavlíno máš pravdu,že...To nepochopím,protože i v těch nejmenších bikinách má kluk vpředu místa dost,v pohodě tam strčí ruku.

Veronika (Čt, 16. 10. 2014 - 17:10)

Pavlíno máš pravdu,že...Náš kluk,stejně jako většina jiných,má v boxerkách nebo slipech přirození přimáčklé k podbřišku.A také dohlížím,aby si prádlo vytáhl dobře do rozkroku.Volné slipy,to je jako volná podprsenka -k ničemu.

Reklama

Přidat komentář