Reklama

spodní prádlo u chlapců

Martina (Po, 3. 11. 2014 - 13:11)

pánská tanga jsem také...Pánská tanga neodsuzuji.Ale je špatné,když jsou vnucována i nedospělým klukům.Je to chyba rodičů,ale i výrobců,kteří tanga v chlapeckých velikostech nabízejí.

Manžel (Po, 3. 11. 2014 - 13:11)

Jsem slipařem od svých 17 let, manželka mi do toho nemluví, ale slipy by si nevzala, vadil by ji ten prostor vepředu. Syn ve 13 boxerkář, slipy jen občas vytáhne, ale už jich moc nemá. Manželka nosí klasické dámské kalhotky, tanga ne

Jana (Po, 3. 11. 2014 - 13:11)

Já Honzo nosím taky tanga a ty pánské jsou taky pro mne fajn.A pánské boxérky si kupuji rovněž spolu se slipama.Ráda nosím pánské prádlo a nemá to chybu.Jistě je dost žen a holek co je nosí nebo to zkusili.Nic na tom není divného

Honza (Po, 3. 11. 2014 - 11:11)

pánská tanga jsem také odsuzoval,než jsem je vyzkoušel a dnes si to bez tohoto prádla nedovedu představit.

? (Čt, 30. 10. 2014 - 21:10)

Nejde vůbec o...A to souvisí s trenkama pro kluky jak?

Zuzka (Čt, 30. 10. 2014 - 19:10)

K nám na chatu jezdí...Nejhezčí prádlo pro kluka koupím v Německu.Jednak skvěle vypadá a také je kvalitní.

to Ríša (Čt, 30. 10. 2014 - 18:10)

Jenže já jsem nemyslel...Nejde vůbec o antiamerikanismus ani komunistickou propagandu.Vadí mi český doprdelevlezizmus,nejdřív východní a teď západní.Hlavně abychom byly dost světový.To že si z nás dělají blbce nám jaksi uniká.

Hanka (Čt, 30. 10. 2014 - 18:10)

K nám na chatu jezdí Holanďané a Němci,jejich kluci mají buď volné velké trenky,nebo naopak malé,hodně těsné slipy -takové polotanga.V boxerkách a slipech vídám spíš jejich tatínky.Naši dva kluci nosí jen boxerky s různě dlouhými nohavičkami.Tak nějaký rozdíl v prádle v té Evropě asi bude .

Ríša (Čt, 30. 10. 2014 - 18:10)

Máš pravdu,když nám...Jenže já jsem nemyslel nic,co by zapadalo do politického kontextu.Ale pokud vycházíš z předpokladu,že všechno Západní je špatné,tak se tvému hodnocení ani nedivím.Ale to už není o spodním prádle jako takovém,ale o nějakém samoúčelném stupidním antiamerikanismu,samozřejmě s notnou dávkou komunistické propagandy.

to Ríša (Čt, 30. 10. 2014 - 16:10)

Tanga jsou normální spodní...Máš pravdu,když nám západ sere na hlavu tak proč by nebyly tanga pro kluky normální?

Daniela (Čt, 30. 10. 2014 - 16:10)

Tanga jsou normální spodní...Řekla bych,že taky patříme na Západ,a jsem toho názoru,že kluci po celé evropě nosí zhruba stejné prádlo.Můj syn (15)patří k davu,co nosí boxerky ale tanga má taky,domnívám se,že v jeho věku je má skoro každý,jen se to stydí přiznat.

Ríša (St, 29. 10. 2014 - 20:10)

Tanga jsou normální spodní prádlo,jako všechno ostatní.Jsou to jen hodně vykrojené slipy.Nevidím nic nenormálního na tangách na klukovi,dívky ve věku 14-ti 15-ti let je taky často běžně nosí,někdy i dřív.A nikdo proti tomu nic nemá,teda až na vyjímky konzervativních bigotních jedinců.A kluci nejsou žádná vyjímka,když nosí klsické slipy,tak mohou nosit i tanga.Nic divného na tom není.Vlastně u nás jo,ale na Západě už dávno ne.

Radim (St, 29. 10. 2014 - 19:10)

Každý dobrý výrobce...Je to sice hrozné,ale máte pravdu.

Zuzka (St, 29. 10. 2014 - 18:10)

Jak ta tanga Zuzko sají pot...Tanga jsou totéž co slipy nebo boxerky,zkrátka spodní prádlo,které plní svůj účel.Já mám kluka čistotného,prádlo po celém dni vypadá slušně.

Irča (St, 29. 10. 2014 - 14:10)

Jak ta tanga Zuzko sají pot a ukápnutí?? Ty musí asi za den vypadat, když je syn stáhne večer,asi s úlevou co?

Zuzka (St, 29. 10. 2014 - 14:10)

Nevím,co tady chcete...Každý dobrý výrobce prádla pro muže běžně tanga nabízí,když se rodiče rozhodnou je koupit pro kluka,tak je to jejich věc,proč by byli nenormální?

Martina (St, 29. 10. 2014 - 09:10)

To že někdo nosí tanga...Nevím,co tady chcete obhajovat.Jestli rodiče svému synovi pořídí tanga jako spodní prádlo,normální nejsou!

Joža (Ne, 26. 10. 2014 - 09:10)

To je pořád keců o volných varlatech,tak dobře,kluk nosí do15 trenky až ke kolenům, pak se chytne marihuany, cigár, chlastu a veškerá prevence trenkami jde do pr. Hulení škodí ještě víc jak uplé slipy.Tohle vštěpujte do hlav svým synátorům maminky

Francin (So, 25. 10. 2014 - 22:10)

Závidím klukům kteří mají matku co jim koupí to co chtějí.Tisíce mužů nosí trenýrky pro to aby jejich varlata byla volná a bla bla,protože pak navliknou těsné džíny a je jedno jaké mají prádlo.Školákova matka,si přečte na netu za chlapec by měl nosit trenýrky pro správný vývoj varlat,ale zapomene na to za zltíčko celý den sedím veškerá termoregulace šourku je stejně mimo.
Dbejte maminky na to ať má vaše dítko alespoň v noci volné pyžamo a přečtěte každou koninuco vidíte na netu.

Tom (So, 25. 10. 2014 - 12:10)

To že někdo nosí tanga přeci nic neznamená o tom že jeho rodiče jsou špatní. V pralesních kulturách je to běžné prádlo, pro děti i dospělé. Přijde mi že češi jsou nějací moc prudérní a nemoderní, jak to tu čtu...

Proboha přemejšlejte hlavou, je to jen spodní prádlo... neurčuje to sex. orientaci, nebo cokoliv jiného. Leda tak váš špatný vkus a pohodlí, nebo nepohodlí, když chodíte ve starých potrhaných trenclích.

Reklama

Přidat komentář