Reklama

spodní prádlo u chlapců

Default User Image
Frantík (Út, 25. 6. 2024 - 18:06)

Všichni tady dostáváte pěkné spodní prádlo a já jen blbé dědkovské trencle. O víkendu jsme byli zase u dědka a on mi zase jedny dal, zažloutlé. A máma hned alou do postroje a kšandy a popruhů a nejprve sem vyfasoval jednorázovou plenu, do které dává ještě vložnou a pak mě zařemínkovala do postroje v dědkovských spoďárech. 

Default User Image
Lenka (Po, 24. 6. 2024 - 11:06)

Syn 14dostal teď na léto slipy vykrojeny a joksy .Nechci aby se pálil a je ve věku tak ať má už výbavu v něčem pro dospělé.Joksy ještě neměl aspoň nevím a ve slipech začal chodit ..S dcerou jsem problémy.nemela od 13 nosí tanga a je pokoj 

Default User Image
adamcav (Út, 25. 6. 2024 - 09:06)

dostat ve 14 slipy a jocky tak se hanbou propadnu. asi netusite jak to chodi ve skole ve chlapeckem kolektivu. nechtel bych byt v jeho kuzi. 

Anonym (Út, 25. 6. 2024 - 10:06)

Niektore matky toto nikdy nepochopia. U holek je to nieco uplne ine. Tak su skor tanga nutnost v tom veku aby aj holka zapadla a nenosila nejake bombardaky. Tanga ci jocksy u kluka a na telak cista sikana. Uz aj takto s klasickymi slipami je problem v kolektivoch 

Default User Image
Lenka (Út, 25. 6. 2024 - 10:06)

Právě proto že se najdou jedinci co musí urážet nenosí do školy joks zatím si je nevzal. Nosí jen slipy a tanga že není jedinej a 5 kluků z třídy takovejch frajirku to nosí. Manzel se v práci prevlika normálně a vyloženě mu říkají že musí.mit doma.samici když to po něm chce aby to nosil .Pravdou je že starší ví k čemu to je.A ono není prádlo a prádlo slipy za 50 korun od stankoveho obchodníka a slipy propracované za 350 Kč rozdíl.Ze má kluk pushap slipy že mu pytlík zvedají s penisem od těla na tom nnEni nic špatného. 

Anonym (Po, 24. 6. 2024 - 21:06)

Co je mysleno tim, ze NECHCI ABY SE PALIL? Dekuju

Anonym (Po, 24. 6. 2024 - 16:06)

Ahoj Lenka, prosím kde si kúpila tie slipy tangá stringy a jocksy? A sú tangá stringy slipy a tie jocksy aj tej klučičí veľkosti? Syn má chudú peknú postavu? A holí sa dole? Videla si ho len v prádle? Ako sa mu hodí? Mám syna 14 rokov a plánujem mu tiež tangá alebo jocksy do šatníka. Ďakujem

Default User Image
Lenka (Po, 24. 6. 2024 - 16:06)

Koupila jsem mu je kde nakupují i pro manžela Je to lepší prádlo ale kvalitní Menage .Jinak za pár korun nakoupit na Wish. Z toho Menage jsem mu koupila tanga jockmail šatní z mikrovlákna sky blue.a jokstrapy Elektro Anais jsou luxusní. Manzel je má ve velikosti xl a kluk v M . Kluk je taky hubenej ale už nemá tu dětskou postavu je v pubertě a je nejvyšší čas aby se naučil nosit lepší prádlo.Nosi to zhruba od dubna a už si je chystá i do školy sám že začátku se styděl. Přece je to jine než boxerky ale sluší mu to a chválím ho v tom.Je vidět že už je chlap a krasne mu to zvedá nadobicko jak my ženy máme rádi.Taky je holej pochopil to a sám aniž bych mu něco řekla je holej úplně.  

Anonym (Po, 24. 6. 2024 - 21:06)

Lenko a myslite, ze je vhodne aby to kluk nosil do skoly? Nebude tercem posmesku u spoluzaku? Ze je teplej... Kdyz si da slipy tanga do skoly nebo jocksy na telak? Jen se ptam

Default User Image
Lenka (Út, 25. 6. 2024 - 06:06)

Smějí se jen idioti .

Anonym (Út, 25. 6. 2024 - 10:06)

Slipy s uzkym bokom, tanga ci jocksy dat klukovi v 14 rokoch aj do skoly kde sa moze prezliekat na telak je hroza pre syna. Stane sa tak tercom posmechu a mozno aj sikany zo strany silnejsich clenov kolektivu. Bude vycleneny a posmesky sa budu tiahnut. Nehovoriac o tom, ze bude povazovany za buzika... a vdaka Vam ako nerozumnej mamke si moze sam syn siahnut na zivot kvoli Vam a Vadim tangam. Tak do skoly s rozumom a opatrne prosim 😔

Default User Image
Návštěvník (Po, 24. 6. 2024 - 12:06)

Jistě již chlapec onanuje. Jak často?

Default User Image
Lenka (Po, 24. 6. 2024 - 12:06)

Onanuje proto jsem mu řekla na léto ať má volné prádlože se.muntvori sperma a v dospělosti aby nebyl neplodnej. Trenýrky nechce tak má slipy přes léto a joksy .Ty joksy se stydí tak ať se je naučí nosit o prázdninách.Jinak slipy má vykrojene až více a má dvoje Joysnider s vackem co nosí manžel.Zanga mu dávat nechci aby ho to nevzrusovalo přes konecnik a prostatu.

Anonym (Po, 24. 6. 2024 - 21:06)

A jake ma manzel a syn plavky? Slipy? Boxerky? Kratasy nebo tanga stringy?

Anonym (Po, 24. 6. 2024 - 17:06)

Co je to za blábol, sperma se tvoří stále nové, až k důchodu klesá tvorba. 

Anonym (Po, 24. 6. 2024 - 13:06)

Pohadky maminky uchylacky 🤣🤣🤣

Default User Image
Janečka (Po, 24. 6. 2024 - 14:06)

8Vš

Default User Image
Janečka (Po, 24. 6. 2024 - 14:06)

Všichni kluci kteří onanují jsou 9b4zn

Default User Image
ondra (Ne, 23. 6. 2024 - 08:06)

je tu nějaký kluk co nosí slipy a je mu 13-16? dej mi tvůj telegram😈

Default User Image
Honza (Po, 24. 6. 2024 - 22:06)

Ahoj me je 15 a slipy nosim

Ig: kocour_01

Reklama

Přidat komentář