Reklama

spodní prádlo u chlapců

jirka (Čt, 18. 9. 2014 - 12:09)

Těsnějším prádlem onanii...Za sebe jako za muze to mohu potvrdit. Nosim damske tanga a nepocituji snizeni touhy onanovat .

Nikola (Čt, 18. 9. 2014 - 12:09)

Těsnějším prádlem onanii...Já bych tomu zase věřila,mám doma skoro tříletého špunta,když má volné kalhotky,pořád si s ním hraje,když má plenku natěsno,ani si tam nesáhne.

Jana (Čt, 18. 9. 2014 - 12:09)

Těsnějším prádlem onanii nezamezíš,to je blbost.

Zuzka (Čt, 18. 9. 2014 - 12:09)

Zdravím mám 14 ročného...Mám stejně starého syna,tohle nedělá.Onanuje zřejmě v koupelně,pokoj si uklízí sám a perfektně,nikdy jsem nic neobjevila.Skvrny v prádle má často,to jsou normální výrony semene -puberta.Nic neschovává,dává to do koše na prádlo.Na tvém místě bych dávala těsnější prádlo,když mu stáhneš pindíka,přejde ho chuť onanovat.

jirka (Čt, 18. 9. 2014 - 12:09)

Nejvíc nosí bikiny,ale...Nejsou bikiny damske ?

Zuzka (Čt, 18. 9. 2014 - 11:09)

Nejvíc nosí bikiny,ale nemá žádné oblíbené prádlo,co mu dám,to si obleče.

martin (Čt, 18. 9. 2014 - 09:09)

Zuzko,docela by mne...To je tak, ked blbé ženské riešia spodnú bielizeň svojích prehýčkaných ratolesti a chlapi sú pod papučou a manželky riešia aj u nich v čom budú mať gule strčené, ja vychovávam dvoch chalanov a dostali na výber, trenky & slipy, vybrali si obaja slipy a ja mám vystarané pokiaľ neodídu po svojich niekam do čerta, nikdy som ich v ničom neobmedzoval, vždy dostali možnosť samostatného výberu vo všetkom a sami si určujú, čo je správne a čo nie...
A ja slipy nosím tiež...

Nikola (Čt, 18. 9. 2014 - 09:09)

I můj kluk má různé druhy...Zuzko,docela by mne zajímalo,které prádlo nosí nejraději,boxery,bikini nebo tanga?

Zbyněk (Čt, 18. 9. 2014 - 08:09)

Aleno ano robí to správně. Ve 14 honí kluk klidně 5krát denně a vůbec mu to nevadí,jen přitroublé matky očumují a spekulují co by kdyby.Neřeš ani jeho spodní prádlo,prostě to vyper a nepřemýšlej.

Alena (Čt, 18. 9. 2014 - 07:09)

Zdravím mám 14 ročného syna,ktorý nosí boxerky,doteraz ako sa osprchoval vždy ich dal do práčky,až pred týždnom som zistila že tie boxerky tam nedáva a pritom sa sprchuje každý deň tak ked šiel do školy ja som ostala doma kvoli tomu že som sa necítila dobre.Zašla som do jeho izby tam smradu,a išla som k posteli za postelou toaleťáky 2 kusy a pod tým kúsky toaletneho (očuchám to a tam semeno a čestvé) tak som šla kuknuť tie boxerky a boli v šufliku celé osemenené kde nosí penis. Tak som ich oprala ,a ked došiel hladal ich (ale nič mi nepovedal) potom sa zavrel ja som išla ohriať obed a idem mu to zaniesť a načapala som ho ako honí a už začal stiekať,určite sa hnabil. Chcem sa vás opýtať či je to normálne to čo robí?

Zuzka (St, 17. 9. 2014 - 19:09)

I můj kluk má různé druhy prádla,boxerky,bikiny nebo ty stále kritizovaná tanga.Ale musím mu to připravit -co na den a co na noc.Sám si správně nevybere.O zapařování nemůže být řeč.Všechny slipy má kvalitní,prádlo mu po svlečení často kontroluji a nepotí se v něm.

jirka (St, 17. 9. 2014 - 19:09)

Měl sem to štěstí , že...Take jsem mel jako kluk moznost vyberu. Mama me kupovala to co jsem vice chtel. Nejdriv trenky a pozdeji slipy .

jirka (St, 17. 9. 2014 - 18:09)

No já se domnívám , že to...To s tim urazenim jsem psal ja. Jen jsem preklepl svuj nick a omylem zamenil M s K .tatze napsal jirma misto jirka .

jirma (St, 17. 9. 2014 - 18:09)

No já se domnívám , že to...Proc ty zeny urazis ? Ty si myslis, vypatlanej chlap jako jsi ty, je neco vic nez zeny ?

Ríša (St, 17. 9. 2014 - 17:09)

Další debilní názor...Je ale docela rozdíl mít prádlo těsnější,a nebo prádlo které škrtí.Nemyslím si,že by mělo obeplé prádlo výrazný vliv na plodnost kluka,a pokud tam nějaká příčinná souvislost přece jen je,tak je tak malá,že v porovnání s ostatními faktory způsobujícími neplodnost,je docela zanedbatelná.A já se domnívám,že kluk v bikinách a nebo tangách vypadá líp než v jiných druzích prádla.Ale opět nemyslím prádlo nesnesitelně zařízlé,pouze přiměřeně uplé.

jirka (St, 17. 9. 2014 - 17:09)

Další debilní názor...Urazet zenu se neslusi. Ja ji davam za pravdu. Klucici ci panske tanga jsou prece na to strizene. Navic ja nosim jedine damske a vubec me na penis a varlata nevadi. Tudiz panske nebo chlapecke jsou na tom jiste s tim pohodlim pro muze jeste lepe.

jirka (St, 17. 9. 2014 - 17:09)

Nechapu proc tolik chlapu odsuzuje tanga kvuli pry nesnesitene snurce mezi pulkama. Mnoho zen je nosi a jakto, ze jim to nevadi .Podle me jde jen o predsudky a hlavne je to o zvyku. Za par dni tu snurku nevnimas .

Zuzka (St, 17. 9. 2014 - 17:09)

Taky bych řekla,že je to...Všechno je jen o tom,jak si kluka naučíš.Ten náš má slipy v zadečku odmalička,tanga pro něj nebyly zas taková změna.Také jsem si vyslechla,jak chudáčka zařezávám,ale to je blbost.Taky nosím tanga a vím,že to nic není.Vůbec to klukům neuškodí mít těsnější prádlo.

jirka (St, 17. 9. 2014 - 15:09)

Taky bych řekla,že je to...Vy se mate, ze mate pipinku. Kdyz ma kluk nebo muz neco damskeho neberu jako degradaci ,naopak je to povysovani na holku ci zenu.

Nikola (St, 17. 9. 2014 - 14:09)

Domnívám se,že pro...Taky bych řekla,že je to ponižování.Viděla jsem na pláži v Chorvatsku,jak se jedna mamina vyloženě baví,když se před ní klučina soukal do zařízlých bikinek.Zjevně nebyl nijak nadšen,ono asi není příjemné mít stlačené přirození v tak malém prádle.Kamarádka říká,že takové prádlo teď začíná jít do módy,dívčí styl tomu říká,ale mě to přijde právě moc holčičí,taková degradace kluka.A to nemluvím o tom,že to není ani pohodlné a ani zdravé,takhle se tísnit v rozkroku.

Reklama

Přidat komentář