Reklama

spodní prádlo u chlapců

Lenka (Út, 7. 5. 2013 - 20:05)

No,nechtěl jsem si to...To abych se bála nechat kluka přespat u kamaráda..

Max (Po, 10. 3. 2014 - 22:03)

a kolik tak stoji panska tanga ja bych chtel nejake kere budou pohodlne a taky sexy a jsou ruzne velikosti mam stredni postavu a nevadi u stoporeni sice jen ve predu jsou asi uple a taky abi me nelezl ven kdyz se mi stopori nemam stim moc skusenosti s panskymi tangy dekuji za vase nazory a rady

jožo (So, 4. 5. 2013 - 00:05)

Kluci tohle je o prádle ne o...prádlo patrí k sexu, ked je chalam v slipoch. to je super, ale vo vyťahanych trenkách sa mi chce zvracať, hnus...

Strejka ze vsi (Pá, 3. 5. 2013 - 19:05)

Kluci tohle je o prádle ne o sexu.

Igor (Pá, 3. 5. 2013 - 17:05)

To by mne zajímalo Igore jak...No,nechtěl jsem si to připustit že by k něčemu mohlo dojít,ale nějak mě to přesto začalo vzrušovat.Jelikož bylo teplo tak jsem si po chvíli taky odožil a zůstal jsem jen v prádle a nátělníku.Asi musím být bi či co,ponějaké době když jsme se bavili a pouštěli filmy,jsem mu začal koukat do rozkroku,až si toho všiml.Povědomě jsme oba nějak věděli že na to asi skočíme,protože kned na to mě začal hladit na genitáliích přes slipy a pokládat ruku na zadek.tak jsem to opětoval a zachvíli jsme se jeden druhého vyhonili a vykouřili.Pak mi navrhl že zkusíme něco víc,trochu jsem se tomu bránil,ale pak mě přesvědčil a u něj na posteli došlo na anál,on do mě.Použili jsme lubrikant,bylo to dokonce velmi příjemné.Po tom co jsme se udělali jsem se začal trochu stydět za to,že jsem se nechal tak lehce překecat,a on se mi dokonce omluvil a navrhl at' na to raději zapomenem.Už je to skoro rok,ale já jsem nezapomněl,bylo to o hodně příjemnější než s holkou.

martin (Pá, 3. 5. 2013 - 16:05)

Jo to mě taky,hlavně když...To by mne zajímalo Igore jak to vše probíhalo, dva kluci spolu je príma vec...

Igor (Pá, 3. 5. 2013 - 15:05)

koukám že slipy patřične...Jo to mě taky,hlavně když někomu prosvítají skrze kalhoty.Přišel jsem jednou na návštěvu ke kámošovi a on mi otevřel ve slipech,neptej se ani jak to dopadlo.Ale sám je též nosím je to super prádlo.

martin (Pá, 3. 5. 2013 - 13:05)

koukám že slipy patřične vedou, mne se líbí když má kluk na sobe slipy, nekdy mne to vzruší...

123 (Pá, 3. 5. 2013 - 13:05)

slipy

barta (Čt, 2. 5. 2013 - 20:05)

moji kluci mají 16 a 18 let a nosej slipy a ja také...

Veronika (Čt, 2. 5. 2013 - 18:05)

Slipy preferujeme, je to už tradiční prádlo, jen je třeba volit dobrý střih a velkost,zvláště u kluka ve 13.

Tanga (Čt, 2. 5. 2013 - 14:05)

Podle mně musí být...nosí především teploučcí hošové

Michal (Čt, 2. 5. 2013 - 11:05)

Podle mně musí být...Tanga nejsou nic moc,ale to poznáš sám.

Ríša (Út, 30. 4. 2013 - 09:04)

kluci teď chtějí kalhotky...Podle mně musí být kalhotky a dámská tanga trochu nepohodlné.Já preferuju bikinové slipy,ty jsou dost vykrojené,vadí mi ale boxerky,trencle,zkrátka všechno co má hodně látky a nohavičky,pak se to zhrnuje a je to nepříjemné.Chystám se koupit na léto pánská tanga,je to super prádlo.Bikiny sice moc rád nosím,ale ty tanga jsou ještě lepší.

David (Po, 3. 3. 2014 - 14:03)

Já mám prádlo rozdělené od mamky na tzv.školní slipy a domácí. Domácí jsou už vyřazené školní, vybledající a tak.Ráno vezmu školní,ve dvě hodiny se doma převléknu do domácíc, případně jen do kraťasů a druhý den vezmu opět ty školní z muinulého dne,ty už večer dávám vyprat.Takže to kombinuji takhle od školky.Do těch školních se snažím nikdy neukrůpnout

Leona (Út, 30. 4. 2013 - 08:04)

kluci teď chtějí kalhotky a tanga,nechtějí mi nosit slipy a boxerky že jsou zpocení

Jana (Po, 29. 4. 2013 - 21:04)

Můj syn (16) jedině slipy a uplé krátké boxerky. Na léto chce teď koupit tanga

Rob (Po, 29. 4. 2013 - 17:04)

Já si někdy své prádlo tajně vytáhnu ze zásuvky a honím u něj.U těch blednoucích slipek.Jako puber´ták se uvolním a v poho.

John (So, 1. 3. 2014 - 17:03)

Pro našeho kluka jsou tanga...Taky mu můžeš zkusit dát jocksy, je to na sport a i mimo něj perfektní prádlo.

Max (So, 1. 3. 2014 - 00:03)

a kde je nejlepsi koupit panska tanga a je mozne si je aji skusit jestli je ta spravna velikost a nebodou me vadit u stoporeni nemam s tangy moc velkou skusenost rad bych je vyskousel hned v obchode pokud to prodejce dovoli stidlivej nejsem

Reklama

Přidat komentář