Reklama

spodní prádlo u chlapců

Seniorka (Po, 22. 4. 2013 - 11:04)

Jj, neumíš ocenit sexappel...Jůů, jak ráda bych se koukla na mladou pánskou prdelku !

Wendy (Po, 22. 4. 2013 - 10:04)

Viděl jsem v Polsku na...Jj, neumíš ocenit sexappel dnešních teenagerů.

Jiří (Po, 22. 4. 2013 - 10:04)

Viděl jsem v Polsku na tržnici minulý týden kluka asi 15-18let jak si před stánkem zkoušel rifle.Před spoustou lidí ukazoval oranžové,do půli zadku zařezené slipky.Strašné,tahle minimalizace prádla,já bych se styděl,být na jeho místě.

Standa (Ne, 21. 4. 2013 - 21:04)

Ty tomu tak rozumíš..Asi jako já různým druhům tamponů...

Yossarian (Ne, 21. 4. 2013 - 20:04)

Trencle. Nářadí musí pořádně větrat.

Petr (Ne, 21. 4. 2013 - 20:04)

Jsemsi jist, že v Africe a...Lidi je jak sraček. Přemnožili se. Takže nechápu argumenty o znížené plodnosti. Pro přírodu by to byla záchrana. Bohužel tyto všechny argumenty podle vědeckých výskumu jsou blbost.

Slipy určitě šk (Ne, 21. 4. 2013 - 19:04)

jak nikotýn, mareihuana a chlast, které naši chlapci od 14 let hodně konzumují..

vladan (Pá, 21. 2. 2014 - 13:02)

do13 let jsem nosil slipy a když jsem zkusil trenky, nemohl jsem si zvyknout na ten pocit volnosti,úlevy od občasného podrbání a vůbec.dnes jsem trenkařem.

!!! (Čt, 20. 2. 2014 - 22:02)

A nechtěli by jste laskavě to nechat na těch mladejch, ať si vyberou to co jim nejlépe vyhovuje a přestat jím laskavě do toho kecat? Oni vám do toho co nosíte taky nekecají!

Zuzka (Čt, 20. 2. 2014 - 19:02)

Tome,ani v jedenácti letech...To je obyčejný pubertální vzdor autoritě rodičů.Nadávky typu-proč zrovna on musí nosit trapný kalhotky máme na denním pořádku.Stejně je dostane,tak nač se budu nad jeho hláškama čílit.

Jana (Čt, 20. 2. 2014 - 12:02)

Tome,ani v jedenácti letech se od kluka nedozvím,co chce nosit.Jeho starší sestra měla v jeho letech naprosto jasno co by chtěla koupit.S klukem je nadlidské úsilí jen vyzkoušet třeba bundu,ta neochota cokoliv vyzkoušet je ubíjející.Nic ho nenadchne,ani se nedívá do zrcadla při zkoušení.A prádlo bere jako nutné zlo.Bavlněné trenky jsou moc volné,boxerky s nohavičkou ho tlačí ve tříslech,boxerky bez nohaviček ho tlačí v zadku a slipy vypadají jako kalhotky.Výsledku se nedoberete.A myslím že nejsem sama,kdo má tento problém.

Tom (St, 19. 2. 2014 - 20:02)

Většina zde diskutujících...To nechte byt. Ja jsem treba nikdy nemel problem nosit slipy (i to, cemu se rika "tanga-slipy", kdy je na boku jen guma), docela mi to vyhovovalo a vyhovuje dodnes. Je to hrozne moc moda, a nikdo by se nemel nechat modou zblbnout. Nicmene treba v 7 letech uz si urcite dite umi rict, jake pradlo a obleceni celkove mu vyhovuje, takze mi spis vadi, ze se ho na jeho nazor casto nikdo nepta.

Zuzka (Út, 18. 2. 2014 - 19:02)

Většina zde diskutujících...Náš kluk nosí boxerky,bikini i tanga a cítí se dobře.Manžel mi do klukova šatníku nijak nezasahuje,výběr oblečení nechává na mě.Kluk sám nic nepreferuje,obleče si,co mu připravím.

Mekys (Út, 18. 2. 2014 - 11:02)

Spolužák z gymplu někdy nosí tangáče,ani mu to není trapný.Já bych se hanbou propad.

Zbyněk (Po, 17. 2. 2014 - 14:02)

Ještě že moje matka mi kdysi velikost prádla sledovala a nic těsného nedávala. A když mi v 15.dala nejmenší pánskou velikost, cítil jsem se už prostě velkej chlap.Zlatá ženská.

Jiří (Po, 17. 2. 2014 - 11:02)

Většina zde diskutujících maminek je přesvědčena,že kupují klukům to nejlepší prádlo.Ptám se těch,které preferují malé slipy nebo dokonce tanga:zeptáte se někdy kluka,případně manžela,jak se v tom kluk cítí?Neumím si představit,že třeba dvanáctiletý kluk preferuje nošení tanga slipů-podle mne je do toho naverbován matkou,které to přijde cool.Kluk není holka,ten rozdíl si některé dámy nějak neuvědomují!

Zuzka (Ne, 16. 2. 2014 - 20:02)

Jasně, lepší, než...Nemá je vůbec,je mu třináct a nepotřebuje je.

John (Ne, 16. 2. 2014 - 12:02)

Plenky měl do tří...Jasně, lepší, než počůraná postel, má je teď teda na každou noc, nebo jak?

Zuzka (Pá, 14. 2. 2014 - 19:02)

Zuzko souhlasím. Pověz...Plenky měl do tří let,poslední půlrok spíš pro jistotu.Jako každý dítě.

John (Čt, 13. 2. 2014 - 23:02)

Slipy ze vzdušných...Zuzko souhlasím. Pověz proč jsi mu dávala plenkové kalhotky a na jak dlouho? počůrává se?

Reklama

Přidat komentář