Reklama

spodní prádlo u chlapců

Květa (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

Květo, mrkni na značku...Už jsme tu ani nechtěla diskutoat protože, jak sem už dříve psala objednali jsme klukovi dost prádla (tanga a jokstrapy vel. XS) na alibabě a za dobrý peníz. Ale koukli jsme s klukem na www.planet-undies.com jak doporučoval jarda a opravdu jsou tam pěkné věci a teď i ve slevě. Klukovi padly do oka třeba tyto jokstrapy http://www.planet-undies.com/catalog/product_info.php?products_id=112790. Určitě budou i pohodlnější než tanga.

Radka (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

Myslím,že nejvíc se nosí...Kupuji mu pestré barvy, slipy má mu sluší. Koupím mu ještě nějaké boxerky s krátkými nohavičkami. jedny tanga vemu taky třeba je pak bude chtít dokoupit nebo budou ležet.

Zuzka (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

Nechci aby se mu spolužáci...Myslím,že nejvíc se nosí nízké boxerky-bokovky,se širokou potištěnou gumou.Nohavičky kratičké,barvy co nejpestřejší.Ty by kluk jeho věku měl mít.A pak na sport slipy,když si na tanga netroufáte,nemá cenu je kupovat.Spolužáci mého syna nekontrolují,co má pod oblečením,tahle generace už bere tanga bez údivu,asi by se mu nesmáli.

Ríša (Út, 28. 1. 2014 - 19:01)

Nechci aby se mu spolužáci...Ano rozumím.Pokud by neměly další využití,pak by bylo asi opravdu zbytečné je kupovat.Jen si tak ale říkám,že smát se někomu že má tanga mi přijde fakt dost uhozené,jako by na tom záleželo.Ti spolužáci jsou asi hloupí pubert'áci bez kapky vytříbeného vkusu.Smějí se a myslí si o sobě že jsou oni ti správní-ale opak je pravdou.Já bych se nebál a normálně bych tanga nosil.

Radka (Út, 28. 1. 2014 - 19:01)

Vždycky je to věc názoru...Nechci aby se mu spolužáci smáli, že má tanga. Tak se ptám co dnes kluci jeho věku nejvíce mají pod kalhoty. A kupovat mu tanga, aby se mu válely v šuplíku taky nechci

Zuzka (Út, 28. 1. 2014 - 19:01)

Co dnes kluci nosí na...Hlavně nečekej u puberťáka nějakou spolupráci.

Zuzka (Út, 28. 1. 2014 - 19:01)

Co dnes kluci nosí na...Našemu je to jedno,co má.Má slipy,tanga i boxerky.

Ríša (Út, 28. 1. 2014 - 19:01)

V trenkách by bylo klukovi...Vždycky je to věc názoru jaké prádlo kupují matky svým synům,ale domnívám se že odpor k tangům je objektivně neodůvodnitelný.Je to v případě toho chlapce spíše otázka psychiky,než že by nošení tohoto druhu prádla představovalo nějaký problém.A že připomínají kalhotky?To přece ale slipy také.Nevím co je např. chlapského na nošení hamatného nepohodlného nohavičkového prádla,co se jen shrnuje.Myslím si že tanga a minislipy jsou moderní prádlo,a jistě se to i spoustě dívkám na klukách líbí.

Radka (Út, 28. 1. 2014 - 19:01)

Co dnes kluci nosí na základní škole 13-15 let? Mám syna 14 let zatim má samé slipy, třeba by chtěl tanga nebo boxerky a stydí si o ně říct. Nebudu mu diktovat co má a nemá nosit. Když bude chtít tanga, tak mu je koupím.

Zuzka (Út, 28. 1. 2014 - 17:01)

V trenkách by bylo klukovi...Martino,tvoje sestra může kupovat klukovi prádlo,jaké chce,je to její věc.Tvůj zájem o synovcův prádelník je až zarážející.Mám taky ségru,ale o spodní prádlo mého syna se nijak nezajímá.

Martina (Út, 28. 1. 2014 - 12:01)

Těsné prádlo nosí kluci...V trenkách by bylo klukovi líp.Moje sestra kupuje pro kluka samé minislipy a tanga a kluk je z toho nešťastný,že se musí denně soukat do kalhotek,které nemá rád.Je to hloupá móda a nevím,zda se to dnešním dívkám líbí,spíš jim přijde ten kluk k smíchu.

Zuzka (Po, 27. 1. 2014 - 21:01)

Těžko jim tu hloupost...Těsné prádlo nosí kluci už desítky let a populace stále roste.Vzdušnější prádlo než jsou tanga asi není,a prádlo v prdelce taky neplodnost nezpůsobí.Těžko se dnešním dívkám zalíbí kluk v plátěných trenkách...

Lea (Po, 27. 1. 2014 - 15:01)

nic pohodlnějšího...Těžko jim tu hloupost rozmluvíš.Ti kluci k existujícím civilizačním faktorům které způsobují neplodnost mužů získají díky svým matkám ještě tento podpůrný.Co na tom,že jejich manželky budou inseminovány,nebo si najdou plodného samce a zase bude o paroháče víc.Hlavně,že teď mají ve předu jen bulku a prdelku hezky obtaženou.

Jistě, (Po, 27. 1. 2014 - 15:01)

Květo, mrkni na značku...nic pohodlnějšího nemůžete klukovi koupit než tato dokonalá škrtidla!To by musela být ta máma blázen,kdyby to klukovi dávala!

Jarda (Ne, 26. 1. 2014 - 23:01)

Ríško díky za nabídnutou...Květo, mrkni na značku Bucksters - např na www.planet-undies.com. Pokud koupíš velikost S, věřím, že mu budou. Bucksters mají velikosti o 1 velikost menší, než je realita. Sám mám velikost M, zde ale kupuju L-ka a jsou mi akorát. Tanga Bucksters jsou navíc velmi pohodlná, díky elastickému materiálu.

Roman (Ne, 26. 1. 2014 - 18:01)

To máš rozumnýho kluka,ten...A ty se mu divíš? Nechápu proč když už je ochotnej si vybírat s tebou u netu vybral typ který se mu líbí? Mám pocit že si asi decentně zvlášťní matka..

Roman (Ne, 26. 1. 2014 - 18:01)

tak náš nosí jen boxerky,...I když by to měla být módní záležitost, tak si myslim že na boxerkách neni nic špatného, náš malej je nosil i když ostatní jeho vrstevníci nosili slipy

Zuzka (Ne, 26. 1. 2014 - 16:01)

ae i když nemá erekci tak...No,ani ne,jen tam má bulku,ale prdelku má hezky obtaženou.

Jouda (Ne, 26. 1. 2014 - 15:01)

Pomáhá to,kluk sám chce...ae i když nemá erekci tak mu přece ty těsný plavky pěkně rýsujou ocs i varlata

Zuzka (Ne, 26. 1. 2014 - 13:01)

Zuzko a pomáhá to,když mu...Pomáhá to,kluk sám chce mít plavky natěsno.

Reklama

Přidat komentář