Reklama

spodní prádlo u chlapců

Marcela (Pá, 29. 4. 2016 - 18:04)

Vyžraný nenávidím,u nás...Určitě,tlustejch dětí je moc.Obě děti mám hodně štíhlé,holka chce mít v riflích mezírku mezi nohama,tak se sama drží.

Marcela (Pá, 29. 4. 2016 - 18:04)

Vyžraný nenávidím,u nás...Určitě,tlustejch dětí je moc.Obě děti mám hodně štíhlé,holka chce mít v riflích mezírku mezi nohama,tak se sama drží.

Tony (Pá, 29. 4. 2016 - 18:04)

Vyžraný nenávidím,u nás...Určitě máš na ledničce přidělanou petlici se zámkem.

Evka (Pá, 29. 4. 2016 - 18:04)

Nejlepší bude klukovi...On rozhodně není tlustý! Ale zhubnout by trochu mohl.
A ještě kde to kupuješ? Přes internet? Normálně v obchodě nízké a elastické jsem neviděla.

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 18:04)

Chudák. Máš doma...Vyžraný nenávidím,u nás jsme všichni štíhlý.

Tony (Pá, 29. 4. 2016 - 17:04)

Nejlepší bude klukovi...Chudák. Máš doma vyhládlou vyziblinu, která se nemůže ani náležitě nažrat.

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 17:04)

Díky Zuzko. Postavu má...Nejlepší bude klukovi nasadit dietu,aby měl konfekční postavu,pak mu bude všechno sedět,jak má.Také držím syna se žrádlem zkrátka.Já klukovi vytahovala slipy do zadečku odmala,byl zvyklý,ale stejně byly potíže.Tak bych s tangama počkala,zkusila nízké slipy a hlavně zhubnout.

Evka (Pá, 29. 4. 2016 - 16:04)

Upřímně,ani nevím,jestli...Díky Zuzko. Postavu má mírně silnější a proto mu to možná trochu sjíždí. Taky nesnáší, když mu to pomalu zajíždí mezi půlky, to si pak spravuje i vzadu - hrůza. Možná by si zvykl na tanga, která by měl hned od začátku mezi půlkama.
Napiš prosím, co bys myslela, že je tedy nejlepší?
Kupuješ přes internet nebo normálně v obchodě?
Dík

Tony (Pá, 29. 4. 2016 - 16:04)

Jindřichu, to jsi mi moc..."Jindřichu, to jsi mi moc nepomohla."

Opravdu, jako v myslivečkárně.

Evka (Pá, 29. 4. 2016 - 16:04)

Jindřichu, to jsi mi moc nepomohla. Tak snad nějaký vhodný prádlo existuje. Čekala jsem nějakou značku prádla nebo něco podle čeho mám vybírat.

Tony (Pá, 29. 4. 2016 - 16:04)

Upřímně,ani nevím,jestli...Sancta simplicitas.

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 16:04)

Těsnější prádlo jsem...Upřímně,ani nevím,jestli náš kluk takové problémy má.Tak se mi nesvěří.Ale kdykoliv ho vídám v prádle,má přirození dobře stažené,bez možnosti pohybu.Myslím,že na střihu ani nezáleží,materiály musí být pružné a vzdušné.Hlavně se musí kluk naučit si prádlo vytáhnout dobře do rozkroku,ani tak,jako když si dávám kalhotky.Kluci nechtějí mít prádlo v zadečku,tak si prádlo málo vytahují.Pokud je kluk normální postavy,musí mu prádlo vydržet na svém místě po celý den.

Jindřich (Pá, 29. 4. 2016 - 14:04)

Puberťák potřebuje prádlo...Musíš si uvědomit,že kluk není holka!Holky můžou mít kalhotky našponovaný jak kůži na bubnu,ale kluci toho mají mezi nohama víc!!!

Evka (Pá, 29. 4. 2016 - 14:04)

Puberťák potřebuje prádlo...Těsnější prádlo jsem zkoušela, chvíli to vydrží, ale jak si sedá a vstává tak se mu penis zase sune dolů. A by si to co 3 hodiny opravoval v rozkroku, se mi fakt nelíbí.
Zuzko, můžeš mi doporučit nějaký konkrétní prádlo, střih značku. Nebo dát sem odkaz. Dík.

Tony (Pá, 29. 4. 2016 - 13:04)

To už bude pozdě.

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 12:04)

Je, protože musí držet...Jo,možná ho držím zkrátka,ale nefetuje,nekouří a jeho kamarády mám pod kontrolou.To ale s jeho spodním prádlem nesouvisí.To bude nosit takové,jaké mu dám.Až z toho bude mít zahnuté přirození,tak dám vědět.

Tony (Pá, 29. 4. 2016 - 11:04)

Je, protože musí držet hubu a krok.

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 11:04)

Není to kravina. Kravinu...Taky nejsi.A můj syn je s mým servisem naprosto spokojený.

Tony (Pá, 29. 4. 2016 - 11:04)

Není to kravina. Kravinu děláš ty. Tvým synem bych být nechtěl ani náhodou.

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 10:04)

Rozumíš tomu jak koza...Větší kravinu jsem neslyšela,kde čerpáš takové informace?

Reklama

Přidat komentář