Reklama

spodní prádlo u chlapců

Jarka (Út, 10. 12. 2013 - 11:12)

právě že větrá a...Kluci si kápnou, k tomu pot, nevím.čím méně bavlny,tím musí víc řezat v tříslech

olga (Út, 10. 12. 2013 - 11:12)

Olgo, prádlo s polyamidu? to...právě že větrá a odvádí vlhkost

Jarka (Út, 10. 12. 2013 - 11:12)

Olgo, prádlo s polyamidu? to právě vůbec nesaje a nevětrá.

olga (Út, 10. 12. 2013 - 10:12)

Syn byl slipař,ale od 13...Plně souhlasím se Zuzkou. Na prádle, zejména ne pro potomky se nesmí šetřit. Pokud koupíte slipy v cenovém středu tak nemůžete mít problémy se škrcením, škrábáním, šponováním apod. Důležitý je také materiál. Já kupuji výhradně slipy z mikrovlákna anebo slipy UOMO. Ty mají dobře padnoucí střih a příjemný materiálu, který perfektně odvádí vlhkost a umožní pokožce dýchat. Složení materiálu: 92% polyamid, 8% elastan.

Jarka (Út, 10. 12. 2013 - 09:12)

Syn byl slipař,ale od 13 přešel na trenky.A změny se objevily,žádné škrábání pod gumičkou jako dřív a trenky může mít dva dny.Prostě doporučuji..

Zuzka (Út, 10. 12. 2013 - 08:12)

Měla by jsi si vyzkoušet...Máte asi špatné zkušenosti s nekvalitním prádlem.Já kupuji kvalitní prádlo,materiál stejný jako u dámských kalhotek.

Zuzko (Út, 10. 12. 2013 - 01:12)

Měla by jsi si vyzkoušet jaké to je nosit to, co pro nás s tou vaší láskou šijete a kupujete! Skusit si nějaký čas nosit třeba pánské slipy. Co to je za trest! Myslím, že by jsi to brzo pochopila. Materiál se nedá srovnávat. Připomíná mě jen o malinko slabší než teplákovina a při použití střihu který se u nás užívá, tak je na dost velké části 2x někde i vícekrát přes sebe a pokud si takové slipy vezmete tak se musíte v nich potit jak dveře od chlíva. A trenky? Skuste si je mít celý den na sobě! Materiál stejný jak na stanech a při sebemenším zapocení se změní tak, že máte pocit, že jsou ušity ze smirkového plátna! Opravdu by jste si to měly skusit! Pak by jste mluvily úplně jinak! Tak tady neplácejte takové nesmysly a těm vašim koleginím můžete klidně vyřídit, že rozumějí akorát tak H....!

Zuzka (Po, 9. 12. 2013 - 22:12)

Já to vidím jako trápení...Nesouhlasím,je to hezké,moderní a hygienické.Já to klukovi taky kupuji,opravdu je to jen o zvyk,nemyslím,že bych ho nějak trápila.

olga (Po, 9. 12. 2013 - 14:12)

Klukům kupuji slipy,sice ty...Ty nejlepvnější slipy asi nejsou dost dobré, obyčejně mají špatný střih a jsou ušité nekvalitě, takže pak kluky škrtí a různě šponují. S dostatečným počtem prádla souhalsím. U nás zvláště mladší má plno slipů, protože je zdělil do starším. Je nutné aby si slipy kluci měnili každý den.

Gabriela (Po, 9. 12. 2013 - 14:12)

Klukům kupuji slipy,sice ty nejlevnější, ale velikost mají vždy větší.Takže se o plodnost nebojím.Zatím slipy chtějí,tak uvidím až jim bude 14 let.
A samozřejmě musí mít kluk slipů dostatek v zásobě.

Mrv (Po, 9. 12. 2013 - 12:12)

Já to vidím jako trápení...Psal jsem tu hned na začátku, že syn je z atletiky na těsné upnutí ocasu a varlat zvyklý. Znervozňoval by ho jejich pohyb při sportu, a tím pádem si navykl i mimo sport. Jako kompenzaci má doma jen triko a dole volno. Ale to se opakuji.

Martina (Po, 9. 12. 2013 - 11:12)

Jistě že uplý ocas a...Já to vidím jako trápení kluka,nosit stále těsné slipy nebo dokonce tanga nemůže být příjemné.

Mrv (Po, 9. 12. 2013 - 09:12)

muj kluk mívá doma jen...Pokud nosí uplé slipy "nadoraz" pak je dobře když doma chodí dole "navolno". My to tak praktikujeme - je to jakási kompenzace za uplost ve škoel a při sportu.

martin (Po, 9. 12. 2013 - 09:12)

muj kluk mívá doma jen dlouhé triko a nic víc, cíti se tak uvolnený...

Mrv (Po, 9. 12. 2013 - 08:12)

Od mala vyrůstám na...Jistě že uplý ocas a varlata jsou o zvyku. Pokud je syn takto nemá (např. v trenkách" necítí se dobře,bezpečně.

David K. (Pá, 6. 12. 2013 - 17:12)

Od mala vyrůstám na slipech.V 15 jsem přešel na boxerky a slipy střídám.Pocit upnutějšího ptáku jsem přivykl.Doma jsem neěkdy v pokoji na ostro jen v delším tričku

Mrv (Pá, 6. 12. 2013 - 13:12)

A doma vám eventuelní...Doma erekce nevadí, k pubertálnímu věku patří - je přirozená.

Martina (Pá, 6. 12. 2013 - 13:12)

I my máme zkušenosti s...A doma vám eventuelní erekce nevadí.Bez prádla mi to přijde trochu jako extrém,možná by byly vhodné aspoň trenky.

Mrv (Pá, 6. 12. 2013 - 12:12)

Můj stejně starý synovec...I my máme zkušenosti s tangami, jde jen o to než si kluk na proužek v zadku zvykne. Nemyslím si, že je lukům příjemné když každý vidí přes oblečení jejich erekci, proto ty slipy a tanga, ale jen do kalhoty nebo dres. Doma dole volný - nahý.

Martina (Pá, 6. 12. 2013 - 12:12)

Náš syn také úplé slipy...Můj stejně starý synovec taky nosí maličké uplé prádlo,dokonce mu kupují už i tanga.Nemyslím,že je spokojen,spíš se trápí stálým zařezáváním prádla mezi půlky.Ségra trvá tom,aby ho nosil,taky prý z důvodů častých erekcí.Ale co na tom,vždyť je to v tomhle věku přirozené.

Reklama

Přidat komentář