Reklama

spodní prádlo u chlapců

Ivana (So, 5. 10. 2013 - 10:10)

Já řeším u prádlo u syna tak, že ráno do školy se oblékne, nejčastěji nějaké lepší boxerky či trenky ,ty po návratu svlékne a převlékne se do obyčejnějších domácích slipů či boxerek..A ráno se opět oblékne do těch z minulého dne.

Adam (St, 2. 10. 2013 - 13:10)

Já jen ve stručnosti,kultůra některých jedinců zde je síla.Nadávat někomu a spílat mu kvůli jeho názoru je teda kafe. Chtělo by trochu úrovně jednání,slušnosti vůči každému a vulgarity patří někam do 4cenové jak se říká.Ono to vidíme dnes a denně všude od vlády po zaměstnavatelé a úřady a tak se nemůžeme dnes ani divit kde jsme a za co jsme.Jde to v celé společnosti do záhuby.To ať si každý přebere posvém a urážky si nechá někde jinde.Toť vše,trocha kultůry neuškodí a pokud jó,tak se nevyjadřuji nebo nechodím na žádné stránky a nemusím nikomu nadávat jak je to tady běžné.

Martina (St, 2. 10. 2013 - 12:10)

Martino, ty jseš blbá jak...Jardo,kdyby ti bylo dvanáct a půl a místo slipů by ti rodiče dali tanga do zadku,jak by ti bylo?Nejsou ty boxerky lepší?Krom synovce jsem kluka v tangách neviděla,za to v boxerech jsou všichni.

Vlaďka (St, 2. 10. 2013 - 11:10)

Kdyby měla ségra...Já klukovi teda tanga taky nekupuju,vůbec oblečení kupuje moje máma v Německu.Od ní ale vím,že už je to dneska standartní střih slipů pro teenagery.Klukovi koupila slipy bikini i nízké boxery a obojí je hodně do zadku.Ale není to úplně holá zadnice,to už mi taky přijde moc.

Karel (St, 2. 10. 2013 - 10:10)

Martino, ty jseš blbá jak...Martina má pravdu tanga se pro normálního kluka nehodí, kluk v tangách je teploušská děvka.

Jarda (St, 2. 10. 2013 - 09:10)

Kdyby měla ségra...Martino, ty jseš blbá jak vánoční kapr, proč ty tu jediná řešíš klukovský tangáče a tvrdíš, že kluci nosej boxérky a proč jenom boxérky a ješte mi řekni, od kdy do kdy je kluk klukem ??? Já nosil do sedmi let kalhotky, pak mne to zmnenili na slipy které střídam podle nutností s boxerkama v případe, že jdu s partou na basket. A už je mi 20 let a jsem spokojený...

Martina (St, 2. 10. 2013 - 09:10)

Kdyby měla ségra holku,vůbec to neřeším.U kluka je to hodně neobvyklé prádlo.To je názor!Všichni kluci dneska nosí boxerky,
tak proč jim kupovat něco jinýho?

Tereza (Po, 30. 9. 2013 - 21:09)

Já si myslím,že koupit...To bude víc závist,než názor, Martino.

Martina (Po, 30. 9. 2013 - 10:09)

Když se tvoje sestra takle...Já si myslím,že koupit klukovi tanga je hodně hloupé rozhodnutí lidí,co nevědí co s prachama.Ale Tereza to nepochopí,patří do stejné skupiny lidí,jako moje sestra.Tak si ty kluky zesměšňujte před ostatníma,oni vám to jednou vrátí.

Roman (Po, 30. 9. 2013 - 10:09)

mí kluci doma behaj nahatí a ven si dávají slipy.

Tereza (Ne, 29. 9. 2013 - 21:09)

To si zas nějaký tangomil z...?

Tereza-skutečná (Ne, 29. 9. 2013 - 20:09)

Nosí,už jsme dost...To si zas nějaký tangomil z toho dělá srandu. Řekl, že to jsou buzerantské gaťky a tudíž je nenosí.

Tereza (Ne, 29. 9. 2013 - 16:09)

Nosí,už jsme dost přikupovali,mě se to líbí.

Vlaďka (Ne, 29. 9. 2013 - 14:09)

Slovo gaťky vymyslel náš...A nosí je,nebo ne?

Tereza (So, 28. 9. 2013 - 16:09)

Teda Terezo říkat tomu...Slovo gaťky vymyslel náš kluk.K patnáctinám dostal tanga a prohlásil:ty ....,buzerantský gaťky,ste ulítli!

Daniela (So, 28. 9. 2013 - 15:09)

Můj syn nosí a nosil vždy...Ano, to Terezo dobře znám. Mám taky dospívajícího kluka a jeho gaťky jsou stále plné bílých flíčků, když si je dává prát. A to si je mění denně. Nejhorší to je fakt, když jde s přítelkyní. Taky rád nosí těsné boxerky. Slipy také, ale o dost míň.

Vlaďka (So, 28. 9. 2013 - 14:09)

Nevím to jistě,asi...Nejsou příbuzní trochu divní?

Zbyšek (So, 28. 9. 2013 - 13:09)

Teda Terezo říkat tomu gaťky, fakt hnusné.

Tereza (So, 28. 9. 2013 - 13:09)

Nevím to jistě,asi...Když se tvoje sestra takle rozhodla,tak se ti to nemusí líbit,ale blbý je jít proti jejímu rozhodnutí nákupem jiného prádla,než preferuje ona.

Tereza (So, 28. 9. 2013 - 13:09)

Slipy se nedoporučují,...Můj syn nosí a nosil vždy prádlo těsně na tělo.Teď je mu 16 let,každou chvíli má v gaťkách mokro,hlavně když randí s holkou,o plodnost žádný strach.

Reklama

Přidat komentář