Reklama

spodní prádlo u chlapců

karel (St, 25. 9. 2013 - 09:09)

mne se líbí když mají mí kluci (15.17) na sobe slipy a brouzdají se po dome...

Tereza (Út, 24. 9. 2013 - 21:09)

Já jsem předminulou zimu...Nic divnýho na tom neni,jen jsou v Holandsku tolerantnějši.Tam jsou tanga prádlo jako každý jiný,a rodiče mohou dát klukovi co chtějí.Chudák je ten co to netoleruje.

Andrea (Út, 24. 9. 2013 - 14:09)

Já za sebe mohu říci,že mám nejraději pánské boxerky i slipy.Jsou moc dobré na nošení,punčochy nosím také i můj parner a navíc má pod nima modé dívčí trenýrky které nosí vedle slipů.V létě nepohrdne ani mojima bikinama a na chalupě kde jsme stranou to je i jedno.Jak je komu co libo

Andrea (Ne, 22. 9. 2013 - 17:09)

Manžel a kluci (16a14) když je chladno nosí silnější punčocháče, t.zv. dámské tenké ne, a všichni pod ně nosí slipy. Manžel celý život a nedá se říct, že by to mělo vliv na plodnost.

Pavla (Ne, 22. 9. 2013 - 11:09)

Tak u nás se pod punčocháče taky nosí slipy.Brácha, když jsme byly děti je taky pod punčocháče nosil.

Karel (Ne, 22. 9. 2013 - 08:09)

kluci nosej kalhotky, na telák ve škole si a ne natáhnou cvičáky a je vybaveno...

Zii (So, 21. 9. 2013 - 22:09)

Tak, mě je 18 a nosím volnější boxerky a bikinové slipy .... jelikož máme s kamarádama takovou úhylku, že si vždycky ve škole každej den navzájem vyměníme spodky, tak někdy mám i tanda, norm, slipy ale i teba jockstrapy ....

karel (Pá, 20. 9. 2013 - 15:09)

moji kluci 17 a 11 letý nosí slipy a nic jinýho nechtejí, já slipy nosím taky.

Karel (Pá, 20. 9. 2013 - 15:09)

Já jsem předminulou zimu vezl holandskýho klučinu asi jedenáct-dvanáct let s jeho přiopilou matkou do nemocnice s vyvrknutým kolenem.Když jsme ho svlíkali,měl pod punčocháčema chudák tanga!Hrozný.Tak jsem si tak říkal,kolik úsilí museli ti rodiče vyvinout,aby sehnali tanga na tak malýho kluka.A nikomu to nepřišlo ani divný,sestřička dokonce pochválila hezký slipy.

Vla´dko (Pá, 20. 9. 2013 - 14:09)

a nedrbe se pak večer po sundání bikin?Náš kluk raději volné trenky

Vlaďka (Čt, 19. 9. 2013 - 19:09)

Já dávala vždy pod punčocháče slipy na těsno.Teď už punčocháče nechce,ale pod dlouhé spodky taky nosí bikini.O plodnost se nebojím,kupuji dobré prádlo.

Jitka (Čt, 19. 9. 2013 - 17:09)

Mámy kluků, dáváte jim...Já svému synovi (12 let) pod punčocháče nic nedávám. Když už si je oblíká, tak jedině na holé tělo - kdyby pod nima měli ještě slipy, měl by tam moc těsno a to není dobré - kvůli plodnosti...
Takže ano, vaše matka má pravdu.

Jana (Čt, 19. 9. 2013 - 06:09)

Mámy kluků, dáváte jim něco, případně co, ještě pod punčocháče? Moje máma mě přesvědčuje, že kluci už pod punčocháče nic nenosili a s mámami jeho spolužáků se nemohu shodnout. Děkuju!

Olga (Út, 17. 9. 2013 - 15:09)

Já klukům žádné spodní prádlo nedávám. Je to pro ně pohodlnější a nemusím jim tolik prát.

... (Út, 17. 9. 2013 - 15:09)

A když je pak otočí naruby , tak další dva tři dny ...

Sylva (Út, 17. 9. 2013 - 11:09)

Volné chlapecké trenky vydrží chlapcům i dva tři dny.

Markétka (Čt, 29. 8. 2013 - 17:08)

Tak zásoba slipů klukům je koupena.To bude zase plnej sušák.

Milan (Po, 26. 8. 2013 - 13:08)

Já dávám zásadně přednost dívčím-dámským bavlněným trenýrkám a to už od dětství co jsem je nosil po sestrách.Nikdy mně neškrtili a více mi vyhovují pro každodennní nošení všude.Jinak mám i ty vykrojenější plavkové na léto na ven a opalování,jsou s přísadou syntetického materiálu a na léto fajn.Mají také kapsičku a bílí klínek v tyrkysově modré a světle modré barvě.Je to už starý výrobek,ale lepší se nedělal a ani nedělá a že byly dívčí.Co na tom co je holek a žen co nosí pánské prádlo

Ríša (Ne, 25. 8. 2013 - 19:08)

já zase balíček slipů v...Slipy sice nosím rád,jmenovitě bikiny,ale ještě raději mám pánské tanga,je to super prádlo.Jednou jsem je dostal od přítelkyně a velmi jsem si je oblíbil,ale je to věc názoru,někomu vyhovovat nemusí.

markétka (Ne, 25. 8. 2013 - 18:08)

já zase balíček slipů v počtu 5 kusů

Reklama

Přidat komentář