Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (So, 16. 1. 2016 - 11:01)

Co vás přivedlo k tomu,že...Jednak se mi to líbí a také proto,že mu z kraťásků vylézaly nohavičky slipů.Také v elasťákách nohavičky kalhotek vyrýsované na zadku vypadají blbě.A také jsem se inspirovala kamarádkou,která měla sedmiletou holku s desetiletým klukem a oba už tanga měli.

Pavlína (So, 16. 1. 2016 - 11:01)

Co vás přivedlo k tomu,že jste dala třináctiletému synovi tanga?

Zuzka (So, 16. 1. 2016 - 10:01)

Váš syn s tím nošením...Prvně dostal tanga ve třinácti a nechtěl je, musela jsem být jak dráb a stále kontrolovat,jestli je má dost vytažené nebo si je potají dokonce nesvlékl.To
mi dělal naschvály.Do školy je má také,jsou to normální slipy a pro jeho generaci je to normální prádlo.

gin (So, 16. 1. 2016 - 10:01)

Pak se Zuzka nemůže divit, že tu jeden mladej kluk napíše, že být její syn, tak že by šel na ten norskej úřad, aby ho jí odebral.

My tu už Zuzku známe dlouho, a tak víme, co je zač.

Pavlína (So, 16. 1. 2016 - 09:01)

Trenky bych klukovi nikdy...Já bych zas nedala klukovi tanga.Hlavně ne tak,aby z toho měl hrůzu.Také si neumím dost dobře představit,že bych byla přítomná v koupelně,když si syn obléká prádlo.Může mu to dost psychicky ublížit,když už je velký!

Martina (Pá, 15. 1. 2016 - 23:01)

Trenky bych klukovi nikdy...Váš syn s tím nošením měl takový problém? Kolik mu bylo? Já nevím jak se zachová můj syn když to spodní prádlo objednám a pak mu je dám mezi prádlo. Nevím jestli si je vůbec bude chtít vyzkoušet. Uvidíme. Vy jste musela syna nutit aby ty tanga nosil? Nosil je taky do školy nebo jenom dom?
A jak mám chápat, že jste mu je natáhla jak má být?

Jindřich (Pá, 15. 1. 2016 - 22:01)

Trenky bych klukovi nikdy...Dovedu si dobře představit,jakou hrůzu musí mít kluk z vašich módních kreací!

Zuzka (Pá, 15. 1. 2016 - 21:01)

Ne každý muž nebo kluk má...Trenky bych klukovi nikdy nedala,je ošklivé.Jinak bych vám přála vidět klukový ksichty kdykoliv jsem přišla do koupelny s tangama v ruce a ten řev,když jsem mu natáhla tak,jak mají být.No a za pár měsíců si je už dával sám a dobře.Je to výcvik,máte pravdu,většinou to je máma,kdo to děcka musí naučit.

Jindřich (Pá, 15. 1. 2016 - 19:01)

O tom nevím nic.A proč to...Ne každý muž nebo kluk má přirození přimáčknuté,rozumní si dopřejí volnost trenek a samozřejmě to dopřejí svým dětem.Už mockrát jsem si všiml bolestné grimasy ve tváři kluků,hlavně na koupalištích,když jim mámy vytahují kalhotky úmyslně co nejvíc mezi nohy.Pak jsou,chudáci,tak vycvičení,že když povyrostou,jsou schopni si to narvat do zadnice sami,protože jim doma vštípili,že je to tak správné.O týrání velkých dětí plínama už ani nechci mluvit,to sem přišlo z Ameriky.

Zuzka (Pá, 15. 1. 2016 - 19:01)

O, to nejde?

Proč má...O tom nevím nic.A proč to je?Každý muž i chlapec to má přece přimáčknuté prádlem k tělu aby se to nehlo a neměli bolesti.A co plínky?Ty jsou prakticky neprodyšné a kluk je měl propocené vždy,i když se nepočůral.Moje kamarádka je dávala klukovi celodenně čtyři roky a na noc je dává dodnes,takže mu ubližuje,když nechce mít prochcanou postel?A manžel má prádlo nafest mezi nohama už přes čtyřicet let a problém nemá!

gin (Pá, 15. 1. 2016 - 18:01)

Ta tě ted setřela :-)O, to nejde?

Proč má pytlík speciální svaly, aby se v teple co nejvíce protáhl a varlata byla co nejdále od těla?

Vůbec si neuvědomujete, jak svým synům škodíte. Vidím, že samice velkého přežvykavce a hrabivého ptáka mají větší inteligenci než vy.

zkušená mamka (Pá, 15. 1. 2016 - 18:01)

A cetly jste ty články o...Ta tě ted setřela :-)

Zuzka (Pá, 15. 1. 2016 - 16:01)

A cetly jste ty články o...A o moderních úpletovinách,které jsou prodyšné a ze kterých se prádlo šije jste něco slyšel?Kluk má slipy celý den nadoraz v zadečku,ale když je večer svlékne,vůbec nejsou propocené.Tak o přehřívání snad netřeba diskutovat.A v létě má tanga,je prakticky nahý,co lepšího za prádlo mu můžete dát?

gin (Pá, 15. 1. 2016 - 16:01)

A cetly jste ty články o...Stará známá věc, jenže takovým nánám to nevysvětlíš.

sardanapal* (Pá, 15. 1. 2016 - 16:01)

Taky se říká,že kluci...Naopak , každej ptáček potřebuje svobodu !

adam (Pá, 15. 1. 2016 - 16:01)

A cetly jste ty články o prehrivani a neplodnosti?

adam (Pá, 15. 1. 2016 - 16:01)

A cetly jste ty články o prehrivani a neplodnosti?

Pavlína (Pá, 15. 1. 2016 - 15:01)

To je pěkná...Taky se říká,že kluci zvyklý na těsný prádlo jsou lepší v milostným životě.V každém případě synovi těsné boxerky vyhovují,tak nehodlám měnit.

Zuzka (Pá, 15. 1. 2016 - 12:01)

Zuzko a ostatní.

A ono...Jistě,musí si ulevit.Jen reaguji na hloupost poznámky Jindřicha,že to je kvůli prádlu a oblečení.To je příroda a je blbost tomu bránit,nebo to s klukama nějak probírat,nebo to dokonce trestat.Proto má kluk ve školním batohu slipy,aby si je vyměnil,když se to stane.Vůbec o tom nemluvím,spoďárky vyperu a je po problému.

Petr (Pá, 15. 1. 2016 - 11:01)

Zuzko a ostatní.

A ono těch kluků ubyde, když si dvakrát, třikrát za den "uleví"?

Já to také tak dělal a nepropadal jsem. Dokonce jsem vystudoval vysokou školu.

Reklama

Přidat komentář