Reklama

spodní prádlo u chlapců

Ríša (Po, 10. 6. 2013 - 16:06)

Budete se divit,bikini...Myslím si spodní prádlo má sedět,mělo by být těsnější a že je někdy trochu do zadečku není na závadu.Není nic hnusnějšího jako plandající prádlo,které neplní účel a všude se shrnuje.Tím zase neříkám že má být na klukovi nějak narvané,ale musí zkrátka sedět.Měl by se v tom cítit pohodlně atd.Já miluju slipy a nebo i bikiny z úzkým zadním dílem,jsou praktické,plní účel a jsou o hodně lepší než příšerné trencle nebo uplé boxerky.To že jdou ty bikiny trochu do zadečku nijak nevadí,pořád lepší než nějaké plachty.

Lenka (Po, 10. 6. 2013 - 15:06)

Nepřijde mi vkusné ani...Budete se divit,bikini klukovi koupila jeho babička.A nosí je každý den bez problému,v zadku mu vůbec nevadí a vpředu místa dost.Tak jakýpak úlet.

Karel (Po, 10. 6. 2013 - 11:06)

Ono může být každému po...Nepřijde mi vkusné ani moderní,když máma kupuje pro kluka cíleně prádlo,o kterém ví,že se mu bude zařezávat do zadku a vpředu bude mít minimum místa.Je to spíš úlet než věc vkusu.

Ondra29(pravý) (Út, 6. 1. 2015 - 10:01)

Nemůžete chtít po...ZUZKO, TO ŽE SE TOBĚ SAMOTNÉ TRENKY NELÍBÍ, NEZNAMENÁ, ŽE SE TO NEMUSÍ LÍBIT KLUKOVI, NE? JDI SE LÉČIT A NEPIŠ TU NESMYSLY.

Martin (Ne, 9. 6. 2013 - 17:06)

ke mě do sekáče si chodí...Divnej není, ale asi to rád nosí, Já také. Je nás mnoho.

Sekáč (Ne, 9. 6. 2013 - 16:06)

ke mě do sekáče si chodí kluk já nevím tak 19 - 20 pro dámské spodní prádlo. Podprsenky, kalhotky, podvazk. pasy. Já mu to schovávám, většinou jsou to věci který bych vyhodila. Tak mu to dávám. No je divnej.

99999 (Po, 5. 1. 2015 - 22:01)

Já zvykám jedenáctiletýho...ľudia,nedá sa zistiť IP adresa týchto pedofilov a následne ich udať za pedofíliu a týranie osôb zverených do opatery?

Lusy (Po, 5. 1. 2015 - 22:01)

Já zvykám jedenáctiletýho syna už asi měsíc na utáhlé dívčí kalhotky a hodně se jim brání.

Eva (Po, 5. 1. 2015 - 19:01)

Nosí to proto,že je to...Našemu synovi je 17,od 14 si přál boxerky,do té doby měl jen slipky,ty už nemá dneska ani jedny,má asi patery tangáče,ale po trenkách nikdy netoužil.A když nemá prádlo dostatečně těsné,tak ho nechce .Těsnější prádlo je asi pro kluky lepší.

Zuzka (Po, 5. 1. 2015 - 18:01)

Nosí to proto,že je to...Nemůžete chtít po mámě,aby dávala klukovi trenky,když se jí to samotné nelíbí.A hlavně ony malé kalhotky jsou o hodně praktičtější na nošení,než obří trencle!

Jindřich (Po, 5. 1. 2015 - 17:01)

Převážná většina...Nosí to proto,že je to módní,je jim to zakoupeno a musí jim to vyhovovat,protože nic jiného jim není nabídnuto.Ta menšina,co má rozumné matky,nosí volné trenky a asi by se těžko smířili s upnutými malými kalhotkami,kterým se,nevím proč,říká slipy.

karlos (Po, 5. 1. 2015 - 14:01)

Já nechápu pořád ty obavy o budoucí plodnost kluků. Nošení uplého prádla přes den neškodí, to jsou kecy, každý normální je po návratu sundá, večer třeba v něčem volném a v noci třeba nahý, takže varlata to zvládnou. Neplodnost je zapříčiněna chemií kde se podíváš, kouřením marihuany a cigaret, chlastem a v neposlední řadě i ženskou antikoncepcí, kterou zobou už patnáctiletý, vychčijou to do kanalizace a je toho takové množství, že to proniká i do těl kluků už v děloze.
Každej rozumnej chlap by měl používat gumu a nenutit ženy zobat pilule.

Monika (Po, 5. 1. 2015 - 13:01)

No tak kupovat 15 letýmu...Převážná většina dospívajících kluků nosí uplé boxerky nebo slipy.Tak jim to asi vyhovuje,ne?

Jonys (Po, 5. 1. 2015 - 12:01)

No tak kupovat 15 letýmu synovi těsný prádlo to je ůplná kravina a může si pěkně zadělat na průser, tak jestli chce nosit tanga nebo jocksy tak klidně prodávají je i s push - up efektem, ale musíš koupit volný spíše o číslo větší a nosí se suprově a hlavně není to těsný a čím kvalitnější (dražší) tak podohdlnější.
Sám mám několik tangáčů a jocksů s push-up a nosí se báječně. Lepší než uplé boxerky či slipy.

Ríša (So, 8. 6. 2013 - 21:06)

Ale jde oé hodiny tělesné...Ono může být každému po tom houby, co nosí za prádlo,i kdyby to byly tanga.Nebo snad na to existuje nějaká norma?Třeba že by se vyvýšil nějaký druh pánského prádla na všeobecně přijatelnou normu.Takže myslí-li si někdo že je cool a machr pokud má oblečené nechutně uplé boxerky,nebo směšně dlouhé vytahané trencle co se furt shrnují,je na omylu.Nejpohodlnější jsou slipy,pánské bikiny a tanga.Prádlo nemá nikde přečnívat a zavazet,spoustu látky je zkrátka zbytečné.Jestli si někdo všímá záměrně prádla jiných,případně se tomu směje,je předpotopní hlupák který sám nemá vkus a myslí si, že má patent na oblékání.

To ano (So, 8. 6. 2013 - 20:06)

Nevím,co jste viděl na...Ale jde oé hodiny tělesné výchovy, tam musí každý se svým prádlem ven. A komenty u toho jsou, to tě ujišťuji.

Lenka (So, 8. 6. 2013 - 20:06)

Lenko,jste zastánkyní...Nevím,co jste viděl na internetu,slipy mého syna mají k tangám daleko.Je mi fakt jedno,jaká je reakce spolužáků,pochybuji,že vůbec nějaká je.Kluk se za prádlo v zadečku nestydí,protože přes to nosí vždy nějaké kalhoty.

Ondra29(pravý) (Ne, 4. 1. 2015 - 18:01)

Patnáctiletého kluka je...Jdi se objednat na psychiatrii za ty názory, Zuzko.

Jitka (Ne, 4. 1. 2015 - 17:01)

Patnáctiletého kluka je...to má být pottom třeba neplodnej já to myslee la dobře

bivoj (Ne, 4. 1. 2015 - 16:01)

Seš vážně blbá !

Reklama

Přidat komentář