Reklama

spodní prádlo u chlapců

Simona (St, 24. 12. 2014 - 05:12)

Jak se vám někomu může...Tady je nutné vzít v úvahu, že minimálně polovina příspěvků je od úchylů, kteří nepopisují realitu, ale svoje představy, kterými se vzrušují. Takže to nemůžeš brát všechno vážně.

Jindřich (Út, 23. 12. 2014 - 14:12)

Jak se vám někomu může líbit,když dáte klukovi dívčí kalhotky?Vždyť ho jen ponižujete.Copak není dost slipů,to jsou taky kalhotky,ale pro kluky,tak to není taková ostuda.

Jarmila (Po, 22. 12. 2014 - 14:12)

Tak to je zajímavé jak Renča píše.Ale je na tom kus pravdy a je to podobné tomu co píše i u nás.Punčochy,štrample různých barev pod kalhoty i tepláčky plus kalhotky,tanga,modré trenýrky i opalovačky nosili po našich holkách kluci.Naopak v sousedství zase holky po starších bratrech nosili slipy,tanga ap.ale tak do 10 let asi.Na těch dívčích trenýrkách vyrostlo dost kluků a je jich dost stále co je nosí dodnes.Byly lepší než jiné prádlo a v létě i ven.Bratr je nosil denně a nosí stále a nedá na ě doustit

Renča (Po, 22. 12. 2014 - 14:12)

U nás bylo pět holek a dva kluci a ti byly mladší,takže nosili spodní prádlo i modré trenýrky zcela běžně.Také ty vroubkované punčochy,štrample i silonky vše holčičí.V létě nosili ty jejich modré trenýrky venku a pod nima kalhotky nebo měli ty vykrojenější světle modré jen.Celé léto je měli a také i plavky opalovačky v modrých odstínech a ničemu to nevadilo ani když měli někdy i černé,oranžové dívčí plavky.Nikdo se ničemu nedivil jako někdo zde a nekritizoval a nosili je rádi.Dnes se najde i dost holek co nosí spodní chlapecké prádlo stejně jako i žen.Boxérky,slipy pánské ap.včetně tang jsou u některých oblíbené taky a nikomu to nevadí až na vyjímky

Zdeněk (Po, 27. 5. 2013 - 13:05)

pokud si kluk zvykne na uplejší prádlo, ani mu to už nepřijde

Václav (So, 20. 12. 2014 - 09:12)

Tanga jsou super, nic jiného nenosím, ale pánská.

Martin (Pá, 19. 12. 2014 - 18:12)

Naši kluci také nosí...Také jsem jako malý občas nosil kalhotky, když jsem byl třeba u babičky neplánovaně a nebyly po ruce slipy tak jsem dostal kalhotky. Nijak mi nevadily a onanovalo se v nich lépe než ve slipech :-)

Mara (Pá, 19. 12. 2014 - 11:12)

Naši kluci také nosí...A jsou s holčičím motivem a utáhlé?

KATKA (Pá, 19. 12. 2014 - 10:12)

Na vánoce dostane muj 11ti... Naši kluci také nosí holčičí kalhotky a nevadí jim.Nosí je od mala.

Martin (Pá, 19. 12. 2014 - 08:12)

Dámské kalhotky bych...Ano to zní rozumně jenže drtivá většina panskych tang je na nošení pěkně nepříjemná. Mám odzkoušeno. To pak uspesne odradí i dospělého natož kluka. Proto jsem navrhoval dámská bezešvá tanga,na pohled jsou od pánských k nerozeznání zato v pohodli
to je znát hodně.

Zdena (Pá, 19. 12. 2014 - 07:12)

Můj šestnáctiletý syn si přál pod stromeček tanga. Nikdy to nenosil. Má jen boxerky a slipy. Koupila jsem mu je, vymlouvat mu je nebudu.

Ondra29(pravý) (Pá, 19. 12. 2014 - 07:12)

Na vánoce dostane muj 11ti...Dávat klukovi holčičí kalhotky, to je humus. Zajděte se Lenko léčit.

Leňa (Pá, 19. 12. 2014 - 01:12)

Dámské kalhotky bych...Na vánoce dostane muj 11ti letý syn několik holčičích kalhotek, ráda bych ho na ně naučila.

MaDi (Čt, 18. 12. 2014 - 19:12)

Tak co kluk chce .. slipy, boxerky nebo trenky, ale jistě, řešíte zde své úchylné představy a zvrácené choutky

Zuzka (Čt, 18. 12. 2014 - 15:12)

Jasně, to si musí každý...Dámské kalhotky bych nedávala,ale naučila bych ho nosit jakékoli tanga pro muže.

Martin (Út, 16. 12. 2014 - 08:12)

Myslíte,že tanga pod...Jasně, to si musí každý kluk vyzkoušet napřed sám co je mu příjemné a co ne. Já tedy neznám H.I.S tanga, ale každopádně jsem vyzkoušel spoustu jiných a dámské bezešvé mají zadní část nejlépe vykrojenou a člověk o nich skoro neví. Hlavně na pohled se dámská bezešvá tanga od pánských bezesvych moc nelisi. Nosím je na sport, ale i na masáže zad a je to praktické.

Honza (Po, 15. 12. 2014 - 19:12)

Myslíte,že tanga pod...Já si myslím že radost bude mýt ,i když se to třeba bude stydět dát najevo a pokud se mu to zalíbí tak mu určitě kup více střihů ad má s čeho vybírat a po vánocích určitě napiš jak jsi s dárkem dopadla.

Monika (Po, 15. 12. 2014 - 12:12)

Koupila jsem synovi patery...Myslíte,že tanga pod stromečkem udělají synovi radost?Jestli ano,tak na té šířce proužku v zadku už nezáleží.Sama mám raději širší zadní díl,ale synovi bych nic takového nepořizovala.

Michal (So, 13. 12. 2014 - 19:12)

Koupila jsem synovi patery...Ahoj, doporučuji koupit neutrální dámská

Michal (So, 13. 12. 2014 - 18:12)

souhlas v zimně pod rifle a...No, pod riflama v zime...docela zima, ale jak si na ne clovek zvykne, nenosi nic jinyho

Reklama

Přidat komentář