Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (Čt, 20. 3. 2014 - 19:03)

Zuzko muzu se zeptat jak si...Zvykl si celkem dobře,jen první dny byly s protesty,ale pak ho to přešlo.Nosí je od loňského léta,ale nosí i klasické kalhotkové slipy a nebo miniboxerky-střídám to.

miloš (Út, 14. 5. 2013 - 04:05)

Přeci baladu o prdu... pan...OPAT ZAKOMLEXOVANY SMRAD...!

Ale už jsi naps (Ne, 12. 5. 2013 - 20:05)

Uchylaci na doktorce
Maji...Přeci baladu o prdu... pan učitel v letním vedru tiše prdí pod katedru, aby tolik nesmrděl, dal si piják pod prdel... zase to bude brzy aktuální!

Ríša (Pá, 14. 3. 2014 - 19:03)

Já jsem pro prádlo...Já si myslím že co se týká skrytí erekce,tak v tangách je to stejné jako třeba v bikinách.Já nosím obojí a můžu potvrdit že ten rozdíl není žádný,u tang i slipů je totiž předek úplně stejný.Moje přítelkyně mi často připomíná že se jí líbí moje erekce ve slipech,ráda mě přes prádlo hladí.Je to z mojí strany taková provokace,určitá rafinovaná forma předehry.Jinak si myslím že na erekci ve spodním prádle vůbec nic není,tohle bych nebral jako problém.

david (Pá, 14. 3. 2014 - 19:03)

Ženský by si měly uvědomit, že chlapi se potřebují cítit pohodlně. Proto musí nosit volnější oblečení.
Těsný ať si nosí ženský samy, aby ukázaly světu své skvělé křivky, za cenu nepohodlí a zdravotních problémů.

Max (Pá, 14. 3. 2014 - 19:03)

Zuzko muzu se zeptat jak si tvuj syn zvykl na tanga a jak je dlouho nosi a co treba kamaradi na to mu rikaji ja jsem moc nevidel chlapu s tangama a u nas v praci je nikdo nenosi ale mam velkem problem ze mi casto stoji a jak sem poznal tanga sou idealni

Max (Pá, 14. 3. 2014 - 17:03)

Já jsem pro prádlo...Zuzko taky si myslim pradlo na tesno je lepsi tedka ho nosi problem mam dost casto az moc a je to dost neprijemne hlavne v praci to zakryvat a obcas mam problem jit na malou to musim nekdy curat jak zeny

Zuzka (Pá, 14. 3. 2014 - 12:03)

Já jsem pro prádlo natěsno,myslím že by klukovi nebylo milé,kdyby okolí vidělo,že má zrovna problém...

Tina (Pá, 14. 3. 2014 - 11:03)

Jak jde kluk do puberty,má...Co máš proti erekcím,nebuď puritánka je alespoň vidět,že je chlap.Naopak, pro vývoj varlat je lepší prádlo volnější.

Olina (Pá, 14. 3. 2014 - 11:03)

Já jsem už synovy taky...Jak jde kluk do puberty,má mít těsné prádlo aby ty erekce nebylo vidět.Zatím má jen slipy a boxerky,o tangách uvažuji tak asi od 15 let.

lubos (Pá, 14. 3. 2014 - 08:03)

Ja nosim nejradeji,trenky,kyz je teplo a v zlme boxerky,ty jsou pohodlne a nic mi vnich netlaci jako ve slipech,ty mi prijdou moc detinske a kluci by se take meli od holek lisiit nejen uvnitr" ale i zvenci.Nejlepsi pohodu a uvolneni ,ale pocituji,kdyz jdu spat.Vsechno se sebe sundam a zalezu si pod perinu pekne uplne nahatej,to jo nejlepsi relaxace.

Max (Čt, 13. 3. 2014 - 22:03)

taky si myslim ze tanga jsou vhodne mam dost problem dost me casto stopori tanga v nich neni tolik mista na to aby porad stal

jsi píča (Čt, 13. 3. 2014 - 21:03)

Já jsem už synovy taky... ty jsi vadná na hlavu! stíženou erekci, to je proti přírodě, to je jako by někdo nosil boty a v nich napínačky,

Lucinka (Čt, 13. 3. 2014 - 21:03)

Velikost prádla určíš...Já jsem už synovy taky koupila tanga a postupně ho na ně přeučuju. Erekci v nich má dost stíženou a to je jedině dobře.

Max (St, 12. 3. 2014 - 14:03)

Co ty jseš za člověka?...jakou hruzu myslis neco se ti neliby

XXX (Út, 11. 3. 2014 - 22:03)

a kolik tak stoji panska...Co ty jseš za člověka? Přečti si tu hrůzu po sobě!

Dominantní mami (Út, 11. 3. 2014 - 16:03)

vždy vybere prádlo svému synovi. Ale ve většině případů si za to odnese nakopání do prdele

Max (Út, 11. 3. 2014 - 14:03)

dekuji za radu Zuzko skusim nejake vybrat mam spodni pradlo kupuji 2 xx snad maji takove i tanga stim stoporenim te fajn ze se mi v nich tezko stopori mam tedka posledni dobou stim velky problem stoupa mi skoro furt a dost me to vadi hlavne v praci tak chci si koupit nejakew spodni pradlo v kerym to tak nejde videt a daji se hned tanga skusit v obchode jestli me jsou akorat

Zuzka (Út, 11. 3. 2014 - 12:03)

a kolik tak stoji panska...Velikost prádla určíš podle obvodu pasu,ceny jsou různé,ale za 400 korun už je kvalita.V tangách se asi těžko ztopoří,na to není místo:-),já je kvůli tomu klukovi dávám.

xy (St, 8. 5. 2013 - 01:05)

To abych se bála nechat...ja bych ti ho přetáhl jak smičes housle...

Reklama

Přidat komentář