Reklama

spodní prádlo u chlapců

jirka (St, 24. 4. 2013 - 22:04)

je mi 22 let a kalhotky jsou mojí součástí, nekdy si dám na sebe pred spaní plinku... a nereším to.

max (Po, 24. 2. 2014 - 21:02)

A jaké prádlo tedy nosí...tedka nosim uz jen boxerky aji jsou celkem moderni

damian7 (Po, 24. 2. 2014 - 20:02)

Tome,ani v jedenácti letech...A jaké prádlo tedy nosí nejčastěji?

max (Po, 24. 2. 2014 - 20:02)

Mě by se taky...ja nosim tedka boxerky drive jsem nosil slipi ale ted uz jedine boxerky nebo trenky ale radeji boxerky a nejake sexy a taky ted kdyz mam takovi maly problem

Wily (Po, 24. 2. 2014 - 19:02)

muži musí močit na...Já chčiju zásadně ve stoje, nenechám si to vzít, to mne odlišuje od emancipovaných křivochcalek. Ano, ve Švédsku odstranili pisoáry, ale do mísy jsem jim tam nachcal stejně ve stoje.

kalous (Po, 24. 2. 2014 - 19:02)

muži musí močit na...Magore !

Ve skandinávský (Po, 24. 2. 2014 - 19:02)

Kluci a chlapi čůrají ve...muži musí močit na veřejnosti vsedě. Ve stoje chcanky lítají všude.

Vlaďka (St, 24. 4. 2013 - 17:04)

pod cyklo dres se slipy...Ale on má tříčvrteční elasťáky,nezávodí,jen jezdí s klukama na kole!Já jsem proti.A naopak,ve slipech prostě spát nebude,nenechám si ho přerůst přes hlavu.

Vlaďko (St, 24. 4. 2013 - 14:04)

pod cyklo dres se slipy opravdu nenosí...

Vlaďka (St, 24. 4. 2013 - 14:04)

Kluk mi nechce nosit slipy pod cyklistické kalhoty,že je to trapný.Prý se nosí naostro,taková čuňárna!A naopak začal nosit slipky pod pyžamové kraťasy.To je nějaká puberťácká novinka,nějak ho přestávám zvládat.

Míra (Po, 24. 2. 2014 - 15:02)

Kluci a chlapi čůrají ve stoje,nebude se mu pak někdo smát.Ve stoje je to pohodlnější,navíc většina si při tom přetáhne předkožku,aby to nestříkalo všude a po vymočení je vše čisté.Nevím,třeba tvůj syn má obřízku,tam už se nic přetahovat nemusí.

Zuzka (Po, 24. 2. 2014 - 15:02)

To ty tanga u malých kluků...Mému klukovi je třináct,už si hygienu ohlídá, a i když má bílá tanga nafest v zadku,večer jsou celkem čisté.Čůrá v sedě a používá vlhčené ubrousky.A nezáleží přece na tom,zda jde o tanga nebo boxery,dbát o sebe musí stále.

Klára (Po, 24. 2. 2014 - 15:02)

Suspenzor nosí i...názorná odpověď pro Tazatale

http://www.dance-shop.cz/baletni-potreby/muzi/suspenzory/

filip (Po, 24. 2. 2014 - 14:02)

To ty tanga u malých kluků musí vypadat. Kluci ve škole chvátají na wc, neoklepou pořádně, no pokud nejsou tanga savá, tak to musí vypadat.

Zuzka (Po, 24. 2. 2014 - 14:02)

Mě by se taky nelíbilo,kdyby mýmu klukovi bylo vidět vyrýsované nohavičky kalhotek třeba pod elasťákama.Právě proto má tanga.I pod slabé trenky nebo šortky jsou nenahraditelné-vše ostatní je vidět.A u děvčat často viděné zařízlé kalhotky pod legínama jsou také dost neestetické,stejně jako když klukovi kouká guma od slipů z kalhot.Říkám tomu vulgární elegance a nelíbí se mi to.

Co ty jseš za z (St, 24. 4. 2013 - 10:04)

Nejdřív jsem myslel,že jde...Orange spoďáry jsou momentálně u chlapů inn...

Tazatel (Po, 24. 2. 2014 - 13:02)

Suspenzor nosí i tanečníci?To fakt je novinkaS těmi prosvítajícími slipy se také divím, že to chlapci nesmí mít, když holkám prosvítá prádlo často.

martin (Po, 24. 2. 2014 - 13:02)

moji kluci nosí jenom slipy... (16.19) a ja taky.

Zuzka (Po, 24. 2. 2014 - 10:02)

u nás se střídají slipy s...Mám raději větší výběr střihů prádla,je to pestřejší,než nosit stále jedno a to samé.

Klára (Po, 24. 2. 2014 - 08:02)

Ale jsou,u nás v tanečním...Všichni tanečníci používají tzv. taneční suspenzory většinou šité na míru, které jsou střihem totožné s tangami. Tyto suspenzory mají dvě funkce - držet pevně pohlaví chlapúců, aby se přio tanci ani nepohlo. Duhý důvod je estetický zmíněný Ivanou a sice aby zadek v těsných kahotách byl celistvý - aby se podf ním nerýsovally obrysy různých druhů prádla.

Reklama

Přidat komentář