Reklama

spodní prádlo u chlapců

Gábina (Pá, 5. 10. 2012 - 15:10)

Naši kluci 9 a 13 nosí holčičí kalhotky a nevidím to jako problém.Trenýrky ani boxerky nechtějí.Nevadí jim barva ani krajka.

Bluma (Pá, 5. 10. 2012 - 15:10)

Já zas mám radši boxerky, než slipy. Ale i než klasické trenky.

Robur (Pá, 5. 10. 2012 - 15:10)

Slipy jsou už tradičním klukovským prádlem.

Aničko (Čt, 4. 10. 2012 - 16:10)

když jsem ještě hrála...Mě je 18 let a slipy nosím od 10 let a pindíka mám pořádnýho 17,5 cm, tak tím to asi nebude. Akorát mám někdy problem ho do některých slipů nasoukat děla mi to bouli v rozkroku a je to vidět i přes kalhoty.

Anna (St, 3. 10. 2012 - 18:10)

když jsem ještě hrála hokej s klukama tak tam byl jeden 14letý a ten nosil slipy měl v to tedy peknou prdýlku ale měl z nich málýho pindíka.

MIREK (Po, 1. 10. 2012 - 18:10)

RINGO, ty nebudeš zcela normální, dávat klukúm trenky, jseš pako-nebo co?
Trenky v pořádku na telocvik a provozuje se ješte na školách, to já nevím, deti nemám, kluci mají nositi kalhotky, pekné jemní a hezounké.

houghs (Po, 1. 10. 2012 - 16:10)

Během puberty se vyvíjí...Slipy nosím od 12 let a zplodil bez problémů dvě děti. V tom prádle to nebude, žádný výzkum který by to dokázal ani neexistuje. Kdyby alespoň ti troubové co to hlásají doporučovali volné trenky, ale většinou radí jako "kompromis" boxerky, které jsou v rozkroku úplně stejné ne-li horší než slipy. Pak by ta báchorka měla ještě trochu logiku.

ringo (Po, 1. 10. 2012 - 09:10)

Tavedl bych znova povinné trenky,jako byly dřív červené na tělák.Prádlo klukům koule větralo a v klidu.dneska se bojíte o varlata,tak tehdy se nemuselo

marian (Ne, 30. 9. 2012 - 15:09)

Já nosim sportovní boxerky...idem sa postaviť do fronty...

Petr (Ne, 30. 9. 2012 - 13:09)

Radek, máš scela pravdu,...Já nosim sportovní boxerky a nemám problem s ničím je mi 21 a péro mi stojí 10 krát denně a šukat můžu pořád a o spermatu ani nemluvim mám takové množství že bych ho mohl rozdávat.

matúš (Ne, 30. 9. 2012 - 07:09)

Metoš: to je divny ne? Muj...Radek, máš scela pravdu, já nosím slipy gaťatá a jenom bílé, vetší číslo, protože do nich musím vtesnat to moje parádní nádobíčko... a musím říct, že nemám zádný problémek z erekci a ejakulátu mívam šílene hodne, to mi veř. Taky nechci deti, kdo by poslouchal to jejích večné řvaní...

Radek (Ne, 30. 9. 2012 - 05:09)

Metoš: to je divny ne? Muj kamarad nosi trenky a prave rika ze neni nadrzenej jak nekdo. Pak mam jeste dalsiho kamose co vim ze ma boxerky a staci mu pry sex jednou za mesic ci kdyz.
Ja nosim slipy a jsem teda desne nadrzenej, porad bych to delal a stoji mi ptak v nich dost casto. A to mi je 30 let.
A to pareni, pokud mas kvalitni slipy treba bavlneny tak to nijak nepocituju.
A aby nebyly upnuty nesmis nosit to co ma kazdy obchod tady ale v zahranici a uz i v CR lze koupit sportovni ktery nepnou.
Deti stejne nechci co se tyce plodnosti.

matúš (Ne, 30. 9. 2012 - 00:09)

Zdravější je nosit...metoš, ty jseš vul...

Metoš (So, 29. 9. 2012 - 21:09)

Zdravější je nosit volnější trenýrky než upnuté slipy. Statisticky je dokázáno že mužům co nosí slipy méně stojí péro a mají zapařené kuličky.

m (So, 29. 9. 2012 - 21:09)

Ja som nosil slipy v puberte Deti ne su moje a alimenty platit nemusim

Petr (So, 29. 9. 2012 - 08:09)

jaký prádlo pro kluky,...Je mi 19 let, jako kluk jsem nosil slipy a sperma mám kvalitní a dost.

matúš (So, 29. 9. 2012 - 07:09)

jaký prádlo pro kluky, předce kalhotky.

Luboš (Pá, 28. 9. 2012 - 15:09)

To máš pravdu,ale prý ještě víc než slipy škodí joity a nikotýn a cghlast.To pak můžeš nosit trenky ke kolenům a stejně máš semeno na prd

Prádlo a nescho (Pá, 28. 9. 2012 - 15:09)

je mi 14 o nosim pořád...Během puberty se vyvíjí varlata. Pokud jejich vývoj není ideální, tak pak se v nich po zbytek života tvoří málo spermií popř. málo testosteronu (holobrádci bez vousů). Pak chceš ve 30 letech mít děti a ono to nejde. Pak začít nosit volné prádlo už nepomůže, už je pozdě. V ČR každé páté manželství nemůže počít dítě a na víně je v 70% muž!
VARLATA MAJÍ BĚHEM VÝVOJE (tedy především puberty) VOLNĚ VYSET V ŠOURKU. Tak to nosili muži po staletí. Jen volný šourek může správně regulovat teplotu ve varlatech. Varlata ve slipech nebo přiléhavých boxerky takto fungovat nemohou. Stačí, ale nosit buď volné trenýrky, nebo nosit vykrojenější slipy a pytlík z nich bokem vyhodit, aby volně vyseli.
Viděl jsem, jak mému známému, se kvůli jeho neschopnosti počít dítě, rozpadlo po 10 letech manželství. Bezdětnost fakt není sranda.

A co mas na sobe tedka?

Reklama

Přidat komentář