Reklama

spodní prádlo u chlapců

K (Po, 8. 8. 2011 - 23:08)

A jest-li se drbe tak nemá náhodou filcky!

Jitka (Po, 8. 8. 2011 - 17:08)

Náš kluk má slipy dost mini,ale nedrbe se vůbec.

Robert (Po, 8. 8. 2011 - 16:08)

V té době se nosily ne jako...Tak to se dost mýlíš. Kluci je nenosili jen ven,ale i jako docela běžné spodní prádlo. Je vidět,že si asi holka a nikdy si v klukovské šatně nebyla. Ty slipy většina kluků nenosila pod klasické červené trenky,ale pod kopii tzv.adidasek s červeným lemem a ze šustivého materiálu,ato z důvodu především ukápnutí,protože ty tzv.adidasky nesály moc dobře. Pak se dělaly adidasky s bílým lemem z materiálu jako červené trenky,ale víc k tělu. To měli kluci na spartakiádě v roce 1985,starší kluci.
Výhodou ttrenek vtéto době bylo to, že se šily z plátna a tím pádem vlastně dost chladily i intimní partie kluků a příp.mužů Bavlna zahřívá,tedy i tolik populární boxerky zahřívají.
Musíš toho o o klukách ještě více nastudovat.Jo a to svědění v pubertě u kluků není tím,že by se nemyli v int.partiích,ale tím,že jim rychle roste ochlupení nad penisem.Proto někteří v pubertě dnes slipy nenosí.

Tom (Po, 8. 8. 2011 - 13:08)

Doktorka je nikdy nenosila, tak at blbe neradi. Zeptejte se kluku, co je jim prijemnejsi a pohodlnejsi, a se i zeptejte, jestli maji radi tesnejsi nebo volnejsi slipy nebo trenky a tak. Proc by jim mel nekdo jiny vybirat, co budou nosit za pradlo?

Andrea (Po, 8. 8. 2011 - 13:08)

Tak ty trenky měli kluci i v...V té době se nosily ne jako spodní prádlo,ale na ven.A vždy měli kluci pod nima slipky.Byly buď hodně uplé,nebo se širokýma nohavičkama-to bylo vidět až...Nám holkám se to líbilo.

jirka (Pá, 5. 8. 2011 - 08:08)

No to by můj syn asi...a co slipy ty se mu mu taky nelibi?

Hermína (Čt, 4. 8. 2011 - 21:08)

No to by můj syn asi nepřekous trencle prí nosí teplouši a dementi on má raději sestřiny kalhotky

Robert (Čt, 4. 8. 2011 - 20:08)

To bylo v padesátých...Tak ty trenky měli kluci i v 80.tých létech .jde o to,že zas tak hrozný ten střih nebyl, dnes by se mohla dát jiná barva a fungovaly by dokonale.

Andrea (Čt, 4. 8. 2011 - 15:08)

Dnes mamky neví co...To bylo v padesátých letech,dneska jsme o něco dál.Je už z čeho vybírat a červené trenky se taky dají sehnat,ne?Ale kdo by je chtěl.

Květoušek (Čt, 4. 8. 2011 - 13:08)

Tanga jsou úúúplně bóóóžíí, noste jenom tanga!

Robert (Čt, 4. 8. 2011 - 12:08)

Dnes mamky neví co vymyslet,dokud se nosily červené trenky tak kluci nic neřešili.
A dneska některé= cpete kluka do dívčích kalhotek. Hnus velebnosti

Karel (Čt, 4. 8. 2011 - 10:08)

Mě se taky líbí boxerky a...Ta móda upnutýho zařezanýho prádla kluky jen ponižuje,dej na manžela,má pravdu!

Zpet (Čt, 4. 8. 2011 - 00:08)

Kalhotky mu kup ;)

květouš (St, 3. 8. 2011 - 22:08)

Mě se taky líbí boxerky a...kup mu taga, jsou suprový a hóóódně vymazlený!!!!!:-))))))

damian7 (St, 3. 8. 2011 - 20:08)

Mě se taky líbí boxerky a...Nejlíp se zeptej syna co mu vyhovuje. Nebo mu kup obojí a uvidíš co bude nosit častěji.

Monika (St, 3. 8. 2011 - 19:08)

Mě se taky líbí boxerky a slipy dívčího stylu,ale manžel tvrdě prosazuje boxery do půli stehen.Tak co třináctiletýmu?Velký nasrávačky,nebo teploušký kalhotky(podle manžela)?

Květoslav (St, 3. 8. 2011 - 17:08)

Tanga, tanga, jedině tanga! Tanga jsou absoltně a bezkonkurenčně nejlepší!!!!! Miluji tanga! Cítím se v nich uvolněně a suprově!!!!

Jitka (St, 3. 8. 2011 - 16:08)

Mám už patnáctiletého...Naprosto souhlasím,mám o rok mladšího syna a už bych řekla,že dokonale vycepovanýho ohledně hygieny a spodního prádla.

Andrea (St, 3. 8. 2011 - 12:08)

Mám už patnáctiletého kluka,sportovně založeného a více mu vyhovují slipy,méně už boxery.Normální trencle mu vadí,ale používá je alespoň na spaní.Prádlo má rád těsné,snad ho neškrtí.Dřiv mu vadilo prádlo v zadečku,teď už je zvyklý,ale jinak se nikdy nijak nedrbal apod.V pubertě je důležitá osobní hygiena-je potřeba k ní kluka dotlačit!

Jeníček (St, 3. 8. 2011 - 11:08)

Z boxerek mi lezou koule do nohaviček, slipy škrtěj... nejlepší jsou normální trencle. ;-)

Reklama

Přidat komentář