Reklama

spodní prádlo u chlapců

jirka (Čt, 21. 7. 2011 - 21:07)

jeste si jitko myslis ze spodni pradlo ma byt tesne a ze trenyrky nejsou spodni pradlo?

Jitka (Čt, 21. 7. 2011 - 20:07)

Jojo, možná jsem to...To je legrace,přítel mi tvrdí,že je to obdoba dámských boxerek(blondýna pochopila!),a syn ví(náctiletí vždy vědí),že jsou to šortky na plavání s přišitýma kalhotkama.

Jerk (Čt, 21. 7. 2011 - 20:07)

Slipy se nosí,ale o dost se...Jojo, možná jsem to neformuloval nejlíp. No vím že jsem už o tom s někým diskutoval co jsou vlastně boxerky a co trenkoslipy. V mnoha obchodech mají totiž běžně sekci "boxerky" a jsou to vlastně klasické trenky, slipy s delší nohavičkou pak nazývají trenkoslipy. V některých je to zas naopak.. trenky jsou trenky, boxerky jsou slipy s delší nohavičkou, tedy trenkoslipy. No ale přijde mi, že když s lidmi mluvím o boxerkách, máme stejně vždy namysli klasické trenky.. ale vždyť je to fuk. No takový lingvistický oříšek :D ta čeština

Jitka (Čt, 21. 7. 2011 - 19:07)

Dneska se ještě nosí...Slipy se nosí,ale o dost se zmenšily a zcela změnily materiál.Co jsou trenkoslipy?Ty slipy s delší nohavičkou?Moji kluci jim říkají boxery.Nebo jsem jinde?

Jerk (Čt, 21. 7. 2011 - 18:07)

Dneska se ještě nosí klasické slipy? :D Já je tedy na sobě měl naposledy tak ve třinácti a vídám je akorát v pánských šatnách (u bazénu nebo sportovišť) na dědkách o věkovém průměru 75 let :D Já teda nosím většinou boxerky, ale občas je střídám s trenkoslipy. V létě většinou nosím boxerky, ve kterých se člověk tolik nepotí a v zimě a při sportu trenskoslipy.. v zimě víc zahřejou a při sportu a běhu mi to tam dole alespoň tolik nelítá :o)

Alena (Čt, 21. 7. 2011 - 16:07)

Ano, je to tak, starší...Starší generace může mlčet.Mám fotky manžela jako kluka v zařezaných riflích s rýsujícími se nohavičkami slipů i neskutečně uplých kraťasech.Takže kritiky tchyně neberu vážně.

jirka (Po, 18. 7. 2011 - 20:07)

holky taky rozhodujete jaky ma vas protrjsek nebo syn nosit spodni pradlo jestli ma nosit vic slipy nebo trenyrky ?

Filip (Po, 18. 7. 2011 - 08:07)

Melánie,je snad jasné,že chlapec nenosí tanga jako prádlo.Pokud ho chce nosit jako dospělý,co můžeš dělat? Ono ani ženám tanga nijak zvláště nesluší.
Tady se diskutuje o prádle pro kluky cca.do 15let.
Myslím,že chlapcům do 12,13 je to jedno a většinou jsou slipaři,pak dochází k změnám,kluk dospívá takže já osobně bych už se ptal co mu víc vyhovuje za typ prádla.Pokud změní dobře, pokud u slipů zůstane proč ne.

Melánie (Út, 12. 7. 2011 - 21:07)

Oldo,ty jsi jako náš...Ano, je to tak, starší generace je v tomto velmi zaboudlá, to máš pravdu, ale někdy mi přijde, že se to přehání. Chlap není ženská a ženská není chlap. Ale dneska je kde co unisex. Třeba slipy nebo boxerky, jistě, proč ne? Ale třeba tanga, myslím pánská tanga, jsem nevstřebala nikdy. Naštěstí můj manžel ani kluci je nenosí, ale rozmáhá se to. Zavání to teploušstvím.

jirka (Út, 12. 7. 2011 - 20:07)

Prádlo má být těsné aby...Jitko proc si myslis ze spodni pralo ma byt tesne ? Kdyz ma kluk erkci tak ho stejne neoblece ty myslis ze bi kluci meli mosit jedine slipy ? tvuj pritel je nosi a vzdycky nosil ?

Jitka (Út, 12. 7. 2011 - 19:07)

Je to tak,dneska jsou kluci...Oldo,ty jsi jako náš děda:Kluk nemá nosit kalhotky,tříčvrťáky jsou hnus,na co helma na kolo,proč má ten háček v obočí,mastičky na jebáky-nevídáno,proč se koupat každý den,pyžamo musí být proužkaté,naco máme bidet...atd.To je prostě tak,čas běží a nese s sebou novinky,které buď přijmeš,nebo ne.

Bruno (Po, 11. 7. 2011 - 15:07)

Slipy

jirka (Ne, 10. 7. 2011 - 22:07)

Trenyrky nebo slipy? holky vy radite svim protejskum jestli maji nosit trenyrky nebo slipy a treba skusi nosit to druhe ?

matka ze 70.let (Ne, 10. 7. 2011 - 16:07)

Tak nevím, tehdy kluci měli červené trenky nejen na tělák,mamky neřešily strach o jejich budoucí spermie a o obřízce uvažovaly jen když měl kluk fimózu.Dnes se mamky bojí,kluky obřezávají a co se týká slipů tak náš kluk je začal nosit až jako žák střední školy.Je otcem nyní a všechno v pohodě

Veronika (Ne, 10. 7. 2011 - 11:07)

Tanga jsou běžné spodní...Magore, nemám zrovna dojem, že by to bylo vhodné prádlo pro pubertální kluky.

Kripl (Ne, 10. 7. 2011 - 11:07)

to jsem si ho zase krásně vyhonil

Lenka (Ne, 10. 7. 2011 - 11:07)

Prosímtě, aspoň tady dej s těma svýma teploušskýma kalhotkama pokoj!

Kripl (Ne, 10. 7. 2011 - 11:07)

Tanga jsou běžné spodní prádlo.Tanga a tanga plavky nejlepší co existuje.Tak to je a tak to zůstane.
.

Ivana (Ne, 10. 7. 2011 - 11:07)

Správnej kluk má být...Clupáči nemají v moderním světě, většina moderních kluků to naštěstí chápe.

katka (Ne, 10. 7. 2011 - 10:07)

Mně se to líbí... Správnej kluk má být chlupatej tak od přírody a né žádný holení pak vypadají jak děti. Vždyť je to pěkné, když má kluk mírně chlupaté břicho, prsa a v rozkroku, podle mého je to normální.

Reklama

Přidat komentář