Reklama

spodní prádlo u chlapců

Ben (Ne, 8. 5. 2011 - 18:05)

Já proti slipům nic nemám, ale jsou to právě ženy a matky které se bojí o plodnost
synů,že nosí slipky,ale že dcery mají holá záda a hrozí probléms vaječníky to je nezajímá

Jitka (Ne, 8. 5. 2011 - 17:05)

snad se kluk umí vytřít ve...Samozřejmě a doma máme bidet a taky zná vlhčené ubrousky.Na čistotnost si nestěžuji a myslím,že je to i díky používanému prádlu.

Ben (Ne, 8. 5. 2011 - 17:05)

snad se kluk umí vytřít ve 13,14 ne?

Jitka (Ne, 8. 5. 2011 - 16:05)

Teda jitko, jak asi kluk...Intimní hygienou myslím používání bidetu po velké,protože když je prádlo v zadku,je to hned vidět,že se neumyl.Nechápu,proč by slipy měli nutit k onanii,spíše naopak ne_?

Ben (Ne, 8. 5. 2011 - 14:05)

Teda jitko, jak asi kluk dodržuje díky slipům intim.hygienu? I trenýrkář se myje,i boxerkář.Naopak slipy nutí víc kluky onanovat, takže nevím zda jsou vhodnější.

Jitka (Ne, 8. 5. 2011 - 11:05)

Slipy se sníženým pasem a na těsno.Pro puberťáka nejlepší prádlo.Hodí se pod cokoliv,nikdy a nikde nevyčuhuje,nutí kluka dodržovat intimní hygienu.Nic jinýho nekupuju.

Tom (So, 7. 5. 2011 - 09:05)

Moc to resite. Veskere vyzkumy, ktere spodni pradlo je lepsi a teplota varlat atd. Doktori se nesmi brat ve vsem vazne. Spousta stastnych otcu jsou slipari, spousta jsou trenkari, tak jakypak copak. Kupujte klukum to, co jim je pohodlny a co chteji nosit.

tom (Pá, 6. 5. 2011 - 16:05)

u holek se nedoporučují...to je pravda

Irča (St, 4. 5. 2011 - 13:05)

Souhlasím s Helenou.

Helena (St, 4. 5. 2011 - 09:05)

Kupuji slipy i boxerky,obojí musí být těsné,jinak to není spodní prádlo ale pyžamo.

Petr (So, 30. 4. 2011 - 14:04)

Já osobně jsem jako chlapec...tanga?
ty jsi asi teplej, a jeste to tady piš mládeži!
prostě boxerky jsou nej, kule se nepari a jsou tak akorat volne a pruzne

Eduard Nud (So, 30. 4. 2011 - 08:04)

Já osobně jsem jako chlapec nosil pouze trenýrky, protože jsme nic jiného neznali. Nyní ale zastávám názor, že spodní prádlo je nejlepší nosit podle toho, jaké se zrovna hodí. Například pod kalhoty trenýrky nebo slipy s nohavičkou, pod kraťasy slipy nebo tanga. Jenomže malí kluci se víc stydí, stejně jako ženy.

Reklama

Přidat komentář